Skocz do zawartości
wachowicz

Radek 9700 czy 9800 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie pomocy :-) cholernie nagli mnie czas, mam do wyboru Nowy Radek 9700 'build by ATI' za 800 pln (ale bez gwarancji), albo jakis Radek 9800 - nie wiem co brac - czy ryzykowac tego 9700, czy doplacic do 9800 jakiegos ? a jesli tak to jakiego ? Jakie marki polecacie ? Ati chyba nie produkoje 9800 prosto ze swojej flagi (w sensie 9800 'build by ATI) ? max 1200-1300 netto moge wylozyc. ale czy jest sens ? czy jest naprawde tak duza roznica wydajnosci miedzy 9700 a 9800 jak roznica cenowa miedzy nimi?

 

Pozdrawiam !!!

rooter

 

PS. z gory mowie ze nie interesuje mnie podkrecenie ewentualnego 9800 na 9800 PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładać 500zł do 9800 to musiałbyś chyba na głowę upaść. Z 9700 robisz 9800 w 15 sekund, różnica w taktowaniach tych kart znikoma, w wydajności pomiędzy nimi niezauważalna.

Łykaj tego 9700, chyba, że maks dopłata do 9800 to 50zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

now sumie nie glupie to z kupnem w komputroniku, mam tlyko pytanie, czy ktos wie czy gdbym wzial tam u nich tego Radka 9700 to:

1) trace gwarancje gdy go podkrece ?

2) trace gwaancje gdy zainstaloje inne sterowniki niz Catalysty ?( np DNA) ? czy oni maja mozliwosc sprawdzenia jakos wpamieci karty naj akich sterach chodzila ?

 

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

now sumie nie glupie to z kupnem w komputroniku, mam tlyko pytanie, czy ktos wie czy gdbym wzial tam u nich tego Radka 9700 to:

1)  trace gwarancje gdy go podkrece ?

2) trace gwaancje gdy zainstaloje inne sterowniki niz Catalysty ?( np DNA) ?   czy oni maja mozliwosc sprawdzenia jakos wpamieci karty naj akich sterach chodzila ?

 

 

Pozdrawiam !

No co ty :!:

Chłopie, kręć, wierć, lutuj :wink: rób co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wział Sapphire 9800Pro za 1125zł i miał święty spokój. Spokojnie przekręcisz go ponad 9800XT więc nie ma się nad czym zastanawiać! A cena 9700 nie spada!!!  :?

Chyba Shapire :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wział Sapphire 9800Pro za 1125zł i miał święty spokój. Spokojnie przekręcisz go ponad 9800XT więc nie ma się nad czym zastanawiać! A cena 9700 nie spada!!!  :?

Chyba Shapire :lol:

Jeśli Shapire to na moim pudełku się pomylili i napisali Sapphire! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wział Sapphire 9800Pro za 1125zł i miał święty spokój. Spokojnie przekręcisz go ponad 9800XT więc nie ma się nad czym zastanawiać! A cena 9700 nie spada!!!  :?

Chyba Shapire :lol:

Jeśli Shapire to na moim pudełku się pomylili i napisali Sapphire! :lol:

To jednak są karty sapphire?

Jeśli tak to trza upchnąć mojego :-]

Pogratulować kojak, tylko pogratulować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk. Normalnie szczena opada jak zapuściłem FarCry! I jeszcze za tą kase? Hehe! Uaktualniem podpis!  :wink:

PS. Aha. Żeby nie było to są wyniki po jednym dniu testów a nie po 3 jak w przypadku nVidii 5900XT! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhh kurna , a ja jak zwykle nie mam kasy :(((((((

jak znam zycie to juz pewnie nie ma tych kart albo za tydz nie bedzie:/ przyn w tej cenie...

kto mnie zasponsoruje? :twisted: w zamian moge powiedziec kilka dobrych/ladnych slow :lol: ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wział Sapphire 9800Pro za 1125zł i miał święty spokój. Spokojnie przekręcisz go ponad 9800XT więc nie ma się nad czym zastanawiać! A cena 9700 nie spada!!!  :?

Chyba Shapire :lol:

Jeśli Shapire to na moim pudełku się pomylili i napisali Sapphire! :lol:

To jednak są karty sapphire?

Jeśli tak to trza upchnąć mojego :-]

Pogratulować kojak, tylko pogratulować :lol:

Niewiem czy sie smiac czy plakac :? Moderator :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy sie smiac czy plakac  :? Moderator :lol:

A o co Ci dokładnie chodzi, bo nie zakumałem?

Jeśli o "Shapire" to zajrzyj:

tutaj :arrow: http://www.arest.com.pl/

i tutaj :arrow: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=65922

i nie rzucaj się tak następnym razem :evil:

nie lubię jak węże pierdzą... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niewiem czy sie smiac czy plakac  :? Moderator :lol:

A o co Ci dokładnie chodzi, bo nie zakumałem?

Jeśli o "Shapire" to zajrzyj:

tutaj :arrow: http://www.arest.com.pl/

i tutaj :arrow: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=65922

i nie rzucaj się tak następnym razem :evil:

nie lubię jak węże pierdzą... :?

Rzucac sie? Daj pass pfffff (rozbawiles mnie) :lol:

Co to za argumenty, to ze ktos sobie napisal w jakims slepiku "Shapire" niema nic do rzeczy skoro firma nosi nazwe "Sapphire"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looz, tylko, ze ja nie dymie poprostu jakos zrazil mnie sposob w jaki ostatnimi czasu moderatorzy odnosza sie do userow(np. glupie teksty typu "ALE LOL", ale mniejsza z tym i niechce mi sie o tym gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...