Skocz do zawartości
fipa

Skaner do 400-450 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał trochę kasy i chciałbym kupić skaner. Zależy mi na dobrym rozpoznawaniu tekstu (drukowanego, albo z gazet), i ogólnie na dobrej jakości. W cenie do 450 zł max. Co polecacie? Zależy mi na opinii użytkowników.

 

Przy podawaniu skanerów podawajcie ile kosztuje i w jakim sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz uzasadnienia to masz. Microtek, tego nawet nie trzeba specjalne uzasadniać. Doskonała jakość skanow, szybko się skanuje, rozdzielczość wystarcza do wszystkiego, mało prawdopodobne ze bedziesz robił skany wykorzystaując nawet połowe rozdzielczosci tego skanera. Scan Wizard, czyli sterownik i program skanujący w jednym, dzięki niemu mozna skanować,dokonać drobnych korekcji skanów itp bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania jak ma to miejsce w skanerach innych producentów.

Od roku mam ten skaner i złego słowa nie moge o nim powiedzieć. Mam wersje z przystawką do slajadów/negatywów i nawet skany zdjęć z negatywow ładnie wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem po sklepach i cena tego Microteka 4800+ to 370 zł.

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=4254&sid=1

 

A co Wy na Microteka 4850+ :?: Ma trochę wyższe parametry i ładniejszy wygląd (będzie się komponował z moją HP 5550). Kosztuje 420 zł.

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=8216&sid=1

 

Zaznaczam, że zależy mi na przystawce do negatywów.

 

PS. sgj - dzieki za takie uzasadnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...