Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Noo stronka taka sobie  :cry:  Brak w niej sterowników (do usb naprzykład). Mam do ciebie kambo pytanko: gdzie znajdują sie bannery do zarabiania??

 

Zeby nie było OT: Aby odlokowac mozliwosci wgrywania javy radze sciągnąć motorola service software. Bardzo łatwo to sie robi....

 

Ja tesh sie chyba biore za jakąś taką stronke :D

Jakoś kiepsko szukałeś skoro sterowników nie znalazłeś, z lewej strony jak byk pod główną są sterowniki :D

co do banerów to musisz zawiązać z kimś program partnerski żeby zarabiać, choć część z tych programów to jest pic.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... niby wszystko robię zgodnie z instrukcjami (tak jak podajecie na stronce).. a mimo to nie wykrywa mi sterowników do telefonu.. próbowałem już kilku i ciągle to samo...

 

czytając ten temat zauważyłem że wielu użytkowników win98 skarży się na to... większośc z inch instaluje xp i podobno działa.. ale ja nie mam takiej możliwości.. za słaby komp...

 

no więc co do diabła mam zrobic, żeby to zadziałało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. wszędzie piszą to samo... wgrać sterownik i może zadziała... jak widzę większość użytkowników windy98 ma identyczny problem... jeśli komuś się udało mimo to wgrać to cholerstwo to proszę o kontakt... bo ja juz nie mam pomysłów... nie pomogli mi informatycy... nie pomogły instrukcje.. może ktoś zna jeszcze jakies sposoby...

 

Pod xp kiedys próbowałem podłączać ale tez nie może znależź sterownika... więc może czegoś jeszcze brakuje??... ja już nie wiem... pomóżcie

 

 

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum strasznie mi pomogło, wiec ja tez swoja wiedze udostepniam: gry java wgrywa sie na motke za pomoca programu Midway, tylko najpierw trzeba tak zmienic seeda zeby w miec w ustawieniach java w telefonie "Ładowanie appl. java". Tego seeda mozna zmienic według przepisu z tej (chyba )strony tematu, a jak nie to za pomoca programu flextableeditor...przepis ten sam praktycznie ale przy pomocy innego programu, uwazam ze lepszego niz motorola Modtools. Wracajac do aplikacji java to gry mozna znalesc na www.matrax.net. generuje sie plik z rozszerzeniem JAD z pliku JAR za pomoca programu Jadgen (midway i jadgen dostepne na www.motclub.com nastepnie otwiera Midway i wgrywa plik do programu, klika download to phone i na telefonie pokazuje sie plik, klikamy wtedy na telefonie pobierz i mamy gierke badz aplikacje na telefonie. To by bylo na tyle, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje jakis inny program do wgrywania javy poza MIDwayem? bo mam problem z tym programem. Gdy robie "send JAD" wyswietla sie "Connecting the phone [TIMER EXPIRED]" i "downloading canceled". CO ROBIC?? POMOZCIE!!!! zaznaczam ze telefon jest podlaczony dobrze (wszystkie stery itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak o to problem:

Posiadam motorole v220, udało mi się już odblokować możliwość ładowania gier w telefonie, ale gry u mnie dziwnie działają a mianowicie prawie każda gra jest jakby przesunięta kawałek w lewo i przez to prawa strona jest jakby obcięta, a drugi problem to taki że w żadnej z tych gier niema dźwięku.

Dodam tylko że gry ściągałem ze stronki w z katalogu przeznaczonym z grami mototoli.

 

Co jest grane :?: :?: :roll: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze wszystkim mam pytanie odnoscie fotek robionych tym fonem kumpel ma identyczną i robi mu o niebo leprze foty oczywiscie po zgraniu na kompa. czy w fonie są gdzies ustawienia jakosci fotek ?? znalazłem cus i niewiem do czego to gdzy aparat jest aktywny wchodze w ustaiwenia tam jest taka opcjia "ekspozycjia" ktos wie do czego to słuzy ustawienia są w zakresie od -2 do +2 z góry dzionki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...