Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym prosił żeby ktoś wysłał mi na mejla : p2k driver 2.3 , p2k file manager i mss 323.

Wydaje mi się że to są te programy do motoroli c550 które mogą mi posłużyć do zgrywania zdjęć z telefonu.

Z kablem dostałem jakiś sterownik o nazwie PL-2303 Driver ale nie wiem czy to jest to.

 

musli1234@interia.pl musli1234@poczta.onet.pl

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalafior112 : no zrobie...jak bede miał czas...pytajcie o co chcecie tutaj...na forum!

 

btw. musli 1234: tak to ten sterowni...potzebny ci jeszcze motousb z www.gsm2pc.pl ... p2k tez tam jest... zainstaluj najpierw pl-2303 potem moto usb, a potem podłacz komórke i lec ze sterownikami znajdującymi sie w folderze programu p2k driver... tylko on wystarczy ci do zgrywania/wygrywania zdjec/melodii, ew modów..do gier tylko midway.. chociaz trzeba miec troche cierpliwosci w jego obsłudze...!

 

odlot 8! : firmware to taki sterownik wewnątrz urządzenia...da sie go zmienic (uaktualnic, zrobic starszą wersje, zepsuc...)

 

rokfor- niesadze zeby to cos mialo za znaczenie... co najwyzej moze ustawienie swiatła miec znaczenie (no i swiattło)..

 

Blood_: to po co zaglądasz?? mamusia kazała?

 

Jakim: masz tą paczke z emula?? tam jest wiele ciekawych gierek :)

 

Tusiula: podaj jąka masz winde (tzn. windowsa) !!

 

Zelek: to mogą byc gry np. do innej motki np. V500...wszystkie telefony maja inną rozdzielczość dlatego róznie z tymi grami bywa :) Aha...a te gry to wogóle drzwięk mają??

 

Oki wszystkich obcykałem...jakies pytania?? watpliwośći ?? dzwoncie na błękitną linie :D

lol...a tak na serio to piszcie na priva jak cos!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blood_: to po co zaglądasz?? mamusia kazała?

Nie interesuj sie!!!!!!!!!! I nie myśl tyle bo myśliwym zostaniesz...

A po co ci az 2 identyczne posty?? Łamiesz regulamin ;)

 

Gdy podłanczasz telefon do kompa to znajduje jakies nowe urządzenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówiłam: Nie interesuj sie!!! Może jeszcze na mnie donos do moderatora złożysz, że przez bład Opery mi 2 razy ta sama wiadomość się zamieściła. Jak chcesz ze mna porozmawaiac, ewentualnie konstruktywnie pouczyc to zapraszam na priva. Pozdrowienia z Łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam jeszcze jedno pytanie. Co powoduje wcisniecie guzika reset na płycie czolowej tego tel oczywisci po zdjeciu całkowitym ponela chodzi mi o to czy przywrucenia ustwien fabrycznych czy moze cos innego, moze to w jakis sposób uszkodzic fona ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odlot8: reset mozna zrobic programem do modyfikacji...motorola coś tam....

tusiula: spróbuj format c: i zainstaluj wszystko od nowa...!!

Blood- jak ci cos nie pasuuje to niezagladaj na forum! Nie jestesmy tutaj po to by sie kłócic lecz po to aby sobie pomagac! Moja stronka jak narazie stoi bo niemam czasu! (i nie wiem czy bede miał) ! Jak chcesz to moge zgłosic sprawe do modków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja sie z Toba kłoce...to ty na mnie najechałes. mam nadzieje ze nie bedziemy sie spierac o jakies glupoty i nie bedziesz mi wytykał błedów. Ja korzystałam z twoich postow, co jest rownoznaczne z tym ze mi pomogly i zgadzam sie z Toba ze po to jest to forum. Narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak se poczytalem (ze 2h zeszlo zanim skonczylem) ale warto bylo bo sie wielu ciekawych zeczy dowiedzialem o mojej cegłoroli... Tak se mysle jak tu skrecic jakis ftp bo mam sporo javy i sporo midow... Ale ciezko mi to jakos udostepnic :/

 

odlot8 - jak chcesz lepsza jakosc zdjec to przecieraj raz na jakis czas aparat, mi to pomaga :P

 

nom to dzieki... i jakby ktos mial ftp'a ze 50 MB do udostepnienia, to zapraszam na gg 2976932. Bym wtedy wam udostepnil troche rzeczy...

 

pozdro :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kupilam dawno kabelek z forevera do tej motoroli zainstalowalam ale w menedzerze w modemach jest napis tej motorolki i wykrzyknic te com4 com5 czy cos tam tez nie pasi a jak przez program mobile fhone chce polaczyc z inter to mowi ze modem jest niedostepny czy cos a ja mam xp i stale lacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak...odinstaluj sterowniki od telefonu i zainstaluj sobie motorola usb modem na win xp, pozniej podlacz telefon i wez ze chcesz sterownik z podanej lokalizacji i zaintaluj p2k.sys (tam gdzie go masz). Nastepnie sciagnik program p2kman i wszystko powinno byc ok. Ja tez na poczatku mialam problemy z tym telefonem i czasem musze mocniej kabelek docisnac bo mi nie chce wykryć, w razie problemow pytaj dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozdwoje sie! Wg. mnie:

1. Format c: i instalka xp od nowa!

2. Instaluj wg. kolejnosci: pl-2303, motousb

3. Reset kompa!

4. Podłanczas komóre i jak wyskoczy ci okienko to zaznacz zeby wyszukał na dysku!

5. Gdy juz sie to zainstaluje, pokaze ci sie nastepne okienko (i tak z 8 razy) dajesz zeby zainstalował sterownik z folderu GDZIE znajduje sie p2kman!! oczywiscie rozpakowy!!

6. Jak wszystko sie juz zainstaluje uruchamiasz p2kmana

7. Jezeli wszystko przebieglo pomyslnie to powinien ci sie uruchomic i powinnas miec liste plikow w twoim telefonie!

 

Jezeli nie działą to powiedz mi na ktorym punkcie stanelas!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...