Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Obowiązkowe Oprogramowanie (Sterowniki)

 

MotoUSB - Sterownik USB (*)

PL-2303 - Drugi Sterownik USB (*)

P2kman - P2kman + Sterowniki do Motoroli.

 

Dzieki P2kman`owi mozemy wgrywać, zgrywać oraz kasować zdjęcia i dzięki w telefonie.

 

Inne (Zgrywanie i wgrywanie plikow do telefonów,modyfikacja)

 

Midway 2.6 - Wgrywanie Aplikacji Java (**)

 

(*) - Należy zainstalować przed podlączeniem telefonu do komputera.

(**) - Wymaga odblokowanej opcji "Ładowania Aplikacji Java" w telefonie.

 

Przydatne linki:

 

http://www.gsm2pc.pl/

http://www.matrax.net/

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta juz dziala ale FTP jeszcze nie, ale sadze ze powio to byc do niedziali zrobione wiec fotki wrzuce. Co do softa, tym co mi pisali na meila wyslalem oprogramowanie do zgrywania oraz krotka instrukcje. Jesli kto jeszcze chce oprogramowanie do zgrywania zdjec to piszcie: kolas@cyberk.net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam ten telefon od kilku dni (Motorola C550), jednak nie wiem, jak włączyć raport o dostarczeniu sms'a. I jeszcze jedno, jak się włącza "zoom" i jakiej jakości wychodzą wam zdjęcia, bo moje są beznadziejne. Moglibyście mi jakieś przykładowe zdjęcie przysłać na maila, żebym morównał czy taka jakość to normalne. Proszę o pomoc i odpowiedź na pytania. Z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateusz012, na samym ekraniku tej motki jakosc tych zdjec bedzie tragiczna chocbys nie wiem co ustawial.

Wlasnie sie zastanawialem jak wychodza te zdjecia przeslane do komputera. W sumie aparat w tym telefonie to pomylka bo podstawa istnienia takiego czegos sa wlasnie albo MMS albo chociaz zeby bylo cos widac na ekraniku telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam ani na zdjecia ani na jakosc, co prawda czasami zdarzy mu sie wpadka.

mateusz012: Zooma robisz strzalka w gore, ale nie polecam robic ze zdjeciami zooma bo wychodza gorszej jakosci, na zoom x2 320x240, a z zoom x4 160x120.. Mi tam pasuje ze nie przychodza raporty ale tez nie wiem gdzie je wlaczyc. Zaraz wysle i na meila ze 3 zdjecia i sobie zobaczysz jak u mnie wychodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zestawu sluchawkowego w tym telefonie.

Czy to mozliwe, ze nadchodzace polaczenie da sie odebrac tylko naciskajac zielona sluchawke czy mozna to robic rowniez przyciskiem, ktory jest na mikrofonie sluchawki ?

Pytam bo kupilem ojcu zestaw sluchawkowy i niestety na tej sluchawce sie nie da odbierac. Traci to wiele ze swojego pierwotnego przeznaczenia i nie wiem czy isc do sklepu i reklamowac ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowalem kabel USB do tej komrki to dosatlem gratis zestaw sluchawkowy, lecz na nim nie mam zadnego przycisku :/ Moze ci dali nie ten zesatw sluchawkowy?

 

Ps. Apropo tych zdjec co wyzej pisalem ze umieszcze, sa chwilowe klopoty z FTPem ale wkrotce bedzie OK wiec wwrzuce te zdjecia aby kazdy mogl zobaczyc jak wygladaja z tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem opcje w ustawieniach tel. ze ew. mozna ustawic auto odbieranie po 2, 5, 10 sekundach

Sprobuj ustawic odbieranie na dowolny klawisz moze wtedy cos zafdziala z zestawem sluchawkowym ;)

 

to co wie ktos gdzie wlaczyc te raporty doreczen w c550

Ten telefon chyba nie posiada opcji wlaczzania raportow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta c550 to telefon kolezanki z pracy. prosila mnie zebym jej wlaczyl te raporty doreczen, ale spedzilem z 20 minut nad tym telefonem i nie znalazlem tego nigdzie. dlatego pytam tu na forum. ja mam i mialem tylko nokie wiec myslalem ze w motorili jest to gdzies pod inna nazwa albo cos ale widze ze ten telefon poprostu nie ma czegos takiego jak raporty doreczen. kolezance bardzo zalezalo na tym zeby to wlaczyc, wiec sie zmartwi jak uslyszy ze jej telefon tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem opcje w ustawieniach tel. ze ew. mozna ustawic auto odbieranie po 2, 5, 10 sekundach

Sprobuj ustawic odbieranie na dowolny klawisz moze wtedy cos zafdziala z zestawem sluchawkowym ;)

Niestety nie dziala. Ta motka ma wiecej bledow niz windows.

Jak chce zmienic odbieranie na 10s przy podlaczeniu zestawu sluchawkowego to automatycznie ustawia sie, ze 10s odbieranie dotyczy rowniez zwyklego odbierania, czyli bez zestawu. Nie zdazysz nawet wyciagnac telefonu z kieszeni :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...