Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie ze wam xp wykrywa c550 jak modem czy cos mnie wykrywa jako nie znane urzadzenie a gdy dam aktualizuj sterowniki i podaje mu te p2k d... 2.3 to wyskakuje ze nie mozna kontynuowac bo zle sterowniki wiec jak wam to dziala na xp?? juz prubowalem chyba wszystkiego nawet instalowalem te jakies sterowniki do motoroli cuda wianki i nic caly czas wykrywa nieznane urzadzenie usb i ze niema do nich sterownikow co z tym zrobic mial ktos tak?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu udało się zainstalowac te sterowniki pod 98 se ?? niech poda krok po kroku bo jak podaje mu sciezke do folderu gdzie to jest to tego nie widzi.... i uwaga na samym poczatku strona gsm2 i sposób instalacji do bani zmiana na xp tez tego nie chce :( wiem ze tzreba sie pomeczyć ale wybaczcie panowie to mnie dobija to juz 3 tydzien a efektów zero prosze o pomoc :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze wam xp wykrywa c550 jak modem czy cos mnie wykrywa jako nie znane urzadzenie a gdy dam aktualizuj sterowniki i podaje mu te p2k d... 2.3 to wyskakuje ze nie mozna kontynuowac bo zle sterowniki wiec jak wam to dziala na xp?? juz prubowalem chyba wszystkiego nawet instalowalem te jakies sterowniki do motoroli cuda wianki i nic caly czas wykrywa nieznane urzadzenie usb i ze niema do nich sterownikow co z tym zrobic mial ktos tak?????

Na 2 stronie masz sterowniki do xp, moze ty sciagnales z 3 stronki do 98 i dlatego nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... mam fonik od wczoraj :-) Jutro kupuje kabelek, ale jak widze te wpisy to aż się boję jak ja fotki ściągnę :).

A pliki AMR można ustawić na dzwonki w tej Motce??? I jaka jest ich głośność jak się da ???

 

Co do gier to wydaje mi się, że są.. bo po co była by zakładka Gry&Aplikacje? Dla dwóh gier? A gdzie aplikacje? A pozatym widziałem gdzieś na necie chyba do ściągnięcia przez wap.

 

Proszę kogoś dobrze zorientowanego o kontakt pod GG: 4718843

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... mam fonik od wczoraj :-) Jutro kupuje kabelek, ale jak widze te wpisy to aż się boję jak ja fotki ściągnę :).

A pliki AMR można ustawić na dzwonki w tej Motce??? I jaka jest ich głośność jak się da ???

 

Co do gier to wydaje mi się, że są.. bo po co była by zakładka Gry&Aplikacje? Dla dwóh gier? A gdzie aplikacje? A pozatym widziałem gdzieś na necie chyba do ściągnięcia przez wap.

 

Proszę kogoś dobrze zorientowanego o kontakt pod GG: 4718843Hmmm.... mam fonik od wczoraj :-) Jutro kupuje kabelek, ale jak widze te wpisy to aż się boję jak ja fotki ściągnę :).

A pliki AMR można ustawić na dzwonki w tej Motce??? I jaka jest ich głośność jak się da ???

 

Co do gier to wydaje mi się, że są.. bo po co była by zakładka Gry&Aplikacje? Dla dwóh gier? A gdzie aplikacje? A pozatym widziałem gdzieś na necie chyba do ściągnięcia przez wap.

 

Proszę kogoś dobrze zorientowanego o kontakt pod GG: 4718843

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Chlopaki juz wiem jak wgrac dzownki przez kabel. Jak odpalisz p2k file manager to na samym dole masz rubryke patch i tam wpisz: /a/mobile/audio/ i potem upload file i dzwonek ktory chcesz sciagnac na telefon, powinno dzialac i bez problemu sie otwiera.

jak wgrałem dzwonki to wogóle mi nie dzialają w media centrum są dzialają, ale nie moge wejsc w dzwieki jak wchodze to jestem spowrotem w menu HELP! mój mail pawlos5_91@vp.pl gg:1955340

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko dziala OK. Nie mam pojecia dlaczego u ciebie tak sie dzieje.

Ps. Dzieki za stronke.

 

UPDATE: Za darmo to nie mozna sciagac z tej stronki co podales, bo gierka kazda, dzwonek itd kosztuje 10.98 z VAT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wgrałem dzwonki to wogóle mi nie dzialają w media centrum są dzialają, ale nie moge wejsc w dzwieki jak wchodze to jestem spowrotem w menu HELP! mój mail pawlos5_91@vp.pl gg:1955340

juz mi wszystko dziala :) naszczęście
Nie ma sie co martwic na zapas, wszystko da sie zrobic ;) A propo wgrywania gierek, to szukalem lokalizacji ale nic nie znalazlem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wgrałem dzwonki to wogóle mi nie dzialają w media centrum są dzialają, ale nie moge wejsc w dzwieki jak wchodze to jestem spowrotem w menu HELP! mój mail pawlos5_91@vp.pl gg:1955340

juz mi wszystko dziala :) naszczęście
Nie ma sie co martwic na zapas, wszystko da sie zrobic ;) A propo wgrywania gierek, to szukalem lokalizacji ale nic nie znalazlem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale potrzebuje jakiś programik który by odcztał te pliki bo jak zapisuje fotke na komp p2k to zapisuje mi mnóstwo jakiś plików (seem) nie wiem z jakiego programu mam je odczytać (ja porostu chce widzieć fotke) Prosze o pomoc bo narazie jestem zielony POMOZECIE!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi!!! nie mam pojęcia jak ściągnąć zdjęcia z komóry na kompa. Jako prosta kobieta nie czaję zbytnio o co chodzi z tymi wszystkimi tam dziwnymi CZYMŚAMI. Nie mogę zainstalować sterowników. Mam XP. Ratunku, bo dostaję powoli psychozy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś nie tak powiedziałem

zacznijmy od początku ma ten program p2kman

tam kliknełem list file potem na fototke jpg i na downold seem

a już wiem jaki błąd robiłem a powinienem na downold fille

jaki ze mnie głupol !!! lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wruce do tematu dodawania dzwonkow.. sluchajcie czy udalo sie wam prypisac dzwonek do konkretnej osoby (oczywiscie ktorys z tych dodanych dzwonkow) a po za tym czy znacie jakas metode aby obciac midi... kurcze 3min dzwonek jest mi do niczego nie potrzebny kiedy ja go w calosci uslysze.. no chyba ze bede przetrzymywal zajomych po kilka minut przy telefonie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...