Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam tymczasem inne pytanie...

A mianowicie jak zwiększyć liczbę wiadomości w skrzynce odbiorczej i nadawczej?

Zawsze przy 23 wiadomościach zaczyna mi migać na ekranie znaczek nowej wiadomości i to strasznie wkurza...I poza tym nie mogę zachować fajnych wiadomości :?

Edytowane przez ollciakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helo, czy istnieje jakaś możliwość aby zgrywać zdięcia z tego telefonu na kompa ??

Szukam w sieci już jakiś czas informacji i szczeże nic nieznalazłem.

:?

767387[/snapback]

Pewnie że istnieje oczywiście potrzebujesz do tego kabel ja miałem to nieszczęście i kupiłem Forever'a długo się męczyłem zanim go zainstlowałem radze ci jeżeli nie posiadasz XP nie masz nawet co kupować taki kabel bo programy użytkowe takie jak p2kman i PST działają tylko pod XP. Jak chcesz czegoś więcej o instalacji to właśnie to forum ci pomoże. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zwiększenia pojemności na smsy musisz edytowac seem i zaznaczyc ta funkcje, ale jak wyjmiesz karte z telefonu lub zamienisz, wszystkie smsy powyzej 15 zostana skasowane (bo zapisuja sie w pamieci telefonu dla konkretnej karty). Czasami nawet bywa ze wszystko sie skasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zwiększenia pojemności na smsy musisz edytowac seem i zaznaczyc ta funkcje, ale jak wyjmiesz karte z telefonu lub zamienisz, wszystkie smsy powyzej 15 zostana skasowane (bo zapisuja sie w pamieci telefonu dla konkretnej karty). Czasami nawet bywa ze wszystko sie skasuje.

1214172[/snapback]

Można jaśniej? Jestem trochę tępa i nie rozumiem -_-''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi powoli zaczęło wychodzić...

Udało już mi się włączyć raporty smsów :D

 

Mam tylko dalej problem ze zmienieniem limitu smsów.

Którą funkcję mam zaznaczyć w Seem Editorze (1.4) lub co i gdzie mam wpisać?

 

Aha...i która funkcja odpowiada za napis "Miłego dnia"?

Edytowane przez ollciakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za napis "miłego Dnia" odpowiada inny seem z tego co pamietam, ale nie wiem który. a w Seem Editor odznacz funkcjię SMS on SIM (chyba). Ja uzywalam flextableeditor, bo jest po polsku i ma wiecej mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a dlaczego nie mozesz zainstalować ?? On się instaluje w sposób ze klikasz dalej a potem zakończ i już:D

1253505[/snapback]

Niby tak, ale potem okazuje sie że nie ma zainstalowanych zadnych sterownikow do obsługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi wszystkim,

mam moto c350, przeczytalem wszystkie posty dokladnie, zainstalowalem pl-2303, potem uruchomilem tak n apoczatek zeby obadac czy dziala p2kman'a i oczoom moim nie wierze, wykryl telefon (dziwie sie bo wczesniej bawilem sie bezskutecznie PST) i nawet wgralem na moto dzwonek .mid, i tu moja radosc sie skonczyla, na komorce dzwonka juz nie ma pomimo ze p2kman go widzi na komorce!!! szukalem wszedzie, wl/wyl komorke tez bylo i nic :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już siły do tego telefonu...

Mam Windows 2000, zainstalowałem sterownik do kabla (PL-2303 Driver Installer.exe) zainstalowałem sterownik z "P2K_driver_2.3", odpaliłem "p2kman" zaczął mi instalować 6 użądzeń i przy instalacji każdego pojawiał się taki error

 

post-25597-1109438429_thumb.jpg

 

Wie ktoś o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Flex Table Editora. Udało mi się dzięki niemu usunąć napis MILEGO DNIA, ale w jego miejsce pojawiła

sie data. Może już ktoś doszedł jak ją usunąć????? A poztym ustawiłem żeby dostarczało raporty ale nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem. Nie moge zainstalowac PL 2303. Ma ktos jakiegos linka do tego sterownika i zeby wszystko działało?:(

1248054[/snapback]

JA mam identyczny błąd niby się instaluje potem restartuje komp... i co z tego skoro na dysku nie ma nic oprócz deinstalatora. :mur: pomóżcie! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiem jak wgrywać dzwonki typu MP3 na telefon

1. Ściągacie ze strony www.motorolac550.prv.pl Nokia_Multimedia_converter_Pro_v2.0b9 Bieżecie wybrany przez sibie kawłek mp3 i nonwertujecie do formatu AMR bo takie u nas chodzi

2. Odplacie p2kman wpisujecie w uploudy patch : /a/mobile/audio/

3. Klikacie upload file i wybierecie zkonwertowny przedtem plik.

4. Słuchacie sobie telefonikiem Dzwonków Real music

5. MIŁEGO SŁUCHANIA :D

6. NIE DZIĘkUJECIE MI POMOGLIŚCIE JA POMAGAM WAM :D :D

Edytowane przez Jezyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAPORT SMS W C550 !!!

 

Wszystkie działania wykonujesz na własną odpowiedzialność!!!

 

Zmiany te najprawdopodobniej spowodują utratę gwarancji!!!

 

 

 

 

 

Aby włączyć raport o dostarczeniu SMS'a w motoroli C550 potrzebne Ci będą 2 programy p2kman oraz motorola-tool

 

 

 

 

 

 

1. W sekcji SEEM P2Kmana wpisujemy:

w pole FROM wartość 0032

w pole TO wartość 0032

klikamy "Download seem" i zapisujemy plik na dysku. Mimo iż w oknie P2K nazwa pliku będzie widoczna jako xxxx_yyyy.seem na dysku pojawi się już jako 0032_0001.seem . Teraz lepiej skopiować sobie ten plik w jakieś inne miejsce na wypadek gdybyśmy kiedyś chcieli przywrócić aktualne ustawienia.

 

2. Uruchamiamy program Motorola Vxxx Mod Tool, otwieramy w nim nasz plik 0032_0001.seem , zaznaczamy SMS Delivery Reports, klikamy "save SEEM", zamykamy program.

 

3. Wracamy do P2Kman, w sekcji SEEM wpisujemy:

w pole Seem wartość 0032

w pole Rec wartość 0001

klikamy "Upload seem", wybieramy nasz zmieniony przed chwila plik 0032_0001.seem .

 

4. Zamykamy aplikacje, odłączamy telefon, restartujemy go.

 

 

 

 

A właściwie poczytajcie tutaj jest praktycznie wszystko ... http://www.motorolac550.prv.pl/

Edytowane przez nicky100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje odwiedzić stronkę

Ściągajcie jest wszystko do każdego telefonu, ciekawy transferek, dla każdego coś miłego :) (żeby tak więcej było tego typu stronek)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez [R]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.... Jestem już byłym posiadaczem tegoż że telefonu.... umarł mi z niewyjaśnionych powodów... ehheh W sumie to i dobże bo już miałem go dość...

 

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem go odemnie na części to prosze na PW

 

Teraz posiadam ehhe Nokie 3210 i jest mi z tym lepiej.. szybko chodzi i się nie zawiesza :P ehhehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEY! POTRZEBUJE POMOCY! MAM MOTKE C550, Z SIMLOCKIEM NA PLUS. CZY NIE WIECIE SKĄD MOGŁABYM <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> KODY ŻEBY TEN SIMLOCK ZLIKWIDOWAĆ?

 

 

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEY! POTRZEBUJE POMOCY! MAM MOTKE C550, Z SIMLOCKIEM NA PLUS. CZY NIE WIECIE SKĄD MOGŁABYM ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> KODY ŻEBY TEN SIMLOCK ZLIKFIDOWAĆ?

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ! :mur:

1573977[/snapback]

 

Do motorolek nie ma generatorów Dec`ów. Albo musisz isc do jakiegos punktu gdzie zdejmują simlocki albo poszukać program, który zdejmie go (wymagane polączenie telefonu z kompem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!!! Bawiłam się telefonikiem i nagle katastrofa!! Wgrałam kilka dzwoneczków i nagle jak nigdy soś sfiksowało!! Wykasowałam plik MY TOne DB, zrestartowałam telefon (Tak jak zwykle to robie) i teraz nie mogę zmieniać szczegułów głośnego dzwonka ani Dzwonka &Wibracji!! Pomocy jak to naprawić?? Jest jakiś sposób? Może wie ktos jak zainstalowac oprogramowanioe w telu takie jak było przy kupnie?? Bardzo prosze o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...