Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Poczta juz dziala ale FTP jeszcze nie, ale sadze ze powio to byc do niedziali zrobione wiec fotki wrzuce. Co do softa, tym co mi pisali na meila wyslalem oprogramowanie do zgrywania oraz krotka instrukcje. Jesli kto jeszcze chce oprogramowanie do zgrywania zdjec to piszcie: kolas@cyberk.net.pl

Tak jak pialem wczesniej piszcie na meila. Czytaj od poczatku DarkDog. Walsnie ci wyslalem na meila programiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byście mogli jak najszybciej to wyslac to byl bym naprawde wdzieczny bo wlasnie tez mam problemy ze sterami do fona a strasznie cieszko je znalesc z góry wam dziekuje. goorio@interia.pl lub drugi meil to novy18@poczta.onet.pl dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo, za szybko pochwalilem. Linki nie dzialaja :( Mowia ze strona underconstruction

Dzialaja linki. Ja informuje ze do mnie juz nie piszcie, RokFor zamiescil programiki odemnie i do mnie juz nie piszcie tylko sciagajcie z linkow ktore podal RokFor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Od nie dawna mam motorolkę c550 i nawet podoba mi się ten telefonik, tylko niestety nie mam oprogramowania do ściągania zdjęć. Mam ogromną prośbę,czy mógłby mi ktoś wysłać te programiki na maila? Z góry bardzo dziękuję, mój e-mali: grin_ti@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem...ściagnęłam już te programy (dzięki) rozpakowałam i niestety nie działa (przy włączaniu programu p2kman wyskakuje komunikat "Failed to find P2K device...

Please connect Phone and try again" Podczas gdy telefon jest podłączony do kompa prawidłowo przez usb.Jestem pewna,że to ja coś źle robię, bo niestety nie bardzo wiem co robić:(,proszę o instrukcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Sluchajcie jak podlaczycie komorke do kompa to wam wywala ze znalazl nowy urzadzenie i chce instalowac cos do tego urzadzenia wiec wybierasz swoja

sciezke skad ma sie instalowa czyli zaznaczasz plik z p2kdriver i po

srpawie. Instalujesz wszystko z tego co bedzie prosil Windows.

2) Jak sie wszystko zainstaluje wchodzicie w panel sterowania, nastepnie w panelu sterowania wchodzicie w opcje modemu i telefonu, zostawiacie te opcje telefonu i modemu otwarte a panel sterowania zamykacie. Teraz odpalacie p2kman i wszystko dziala :)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ukazuje się nowe urządzenie: Motorola Phone (C550) i Motorola Modem. Po podaniu lokalizacji instaluje się - informuje, że znalazł sterownik i kopiuje pliki i ... "Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia. Instalacja nie powiodła się, ponieważ dla tego wystąpienia nie został podany sterownik funkcji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ukazuje się nowe urządzenie: Motorola Phone (C550) i Motorola Modem. Po podaniu lokalizacji instaluje się - informuje, że znalazł sterownik i kopiuje pliki i ... "Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia. Instalacja nie powiodła się, ponieważ dla tego wystąpienia nie został podany sterownik funkcji".

Wszystko co on chce instalowac to dajecie mu lokalizacje z p2k driver 2.3!! Ja mam XP proffesional i u mnie po tychh czynnsciavch wszystko dziala. Innym z tgo forum tez dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten telefonik i kabelek USB. Potrzebne programiki to: p2k driver 2.3, p2k file manager i mss 323. Podaj swoje meila to wam wysle.

Czy wie ktos jakie programiki obsługują Samsunga x100?Czy w/w beda z tym fonem wspołpracowac?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze wlaczyc w ustawieniach aparatu Warunki oswietlenia i wybrac "noc" to troche rozjasnia klimaty :) Ale i tak zdjecia przy zlym swietle sa do du..... Zreszta sami zobaczcie:

Dołączona grafika

 

a kto wie jak mozna sobie na phone wgrywac dzwieki albo jakies obrazki????

Ja wiem tylko ja wgrac obrazek przez p2k file manager:

Jak odpalisz p2k file manager to na samym dole masz rubryke patch i tam wpisz /a/mobile/picture/ i potem upload file i zdjecie ktore chcesz sciagnac na telefon, powinno dzialac i bez problemu sie otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

Mam motorolkę c550 i kupiłem do niej kabelek usb.

Chciałbym zrobić cokolwiek np. wgrać dzwonki, tapetki itp. ale nie moge bo nie mam odpowiednich programów.

Napiszcie mi nazwy chociaż kilku takich programów, lub strony z nimi a będe bardo wdzięczny.

Drugim problemem jest zainstalowanie kabla usb. Skąd mogę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> sterowniki i jak je zainstalować

Mój email: kalafior112@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe ludzie czytajcie troche a nie piszecie dajcie porgramy jak linki sa na stronce!!!! Na meila tez piszecie do mnie ze chcecie programiki a ja odsylam tu do tej strony. CZYTAJCIE POSTY a nie piszecie na slepo!!!!!!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż mam już zainstalowany modem Nesostrady pod usb i jak próbuję jako drugi wpiąć tel. Motorola też pod USB (sąsiednie) to Windows ME rozposnaje mi modem z komórki i o Internecie z Neostrady mogę zapomnieć. Potem kupe roboty, żeby sytuacja wróciła do normy. Czyli wyrzucam soft i sterowniki od Motoroli. Macie jakiś sposób, żeby oba urządzenia pod USB chodziły nie wchodząc sobie w drogę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zestawu sluchawkowego w tym telefonie.

Czy to mozliwe, ze nadchodzace polaczenie da sie odebrac tylko naciskajac zielona sluchawke czy mozna to robic rowniez przyciskiem, ktory jest na mikrofonie sluchawki ?

Pytam bo kupilem ojcu zestaw sluchawkowy i niestety na tej sluchawce sie nie da odbierac. Traci to wiele ze swojego pierwotnego przeznaczenia i nie wiem czy isc do sklepu i reklamowac ja.

W motce masz mozliwosc ustawienia odbierania rozmow przy podlaczonym zestawie sluchawkowym "Automatyczne odbieranie" mozesz ustawic odebranie rozmowy po 2 sekundach, 5 sekundach lub po 10 sekundach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...