Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja umiem sciagac zdjecia tez mam motke c550 dzisiaj sie skapowalem jak :P zdjecia sa dobrej jakosci dalbym kilka tu ale nie wiem jak moze mi ktos podpowie :P?

 

 

Ok dzieki Rokfor a oto i jedno ze zdjec Jakis tam misiek mojej siory

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!! Juz pisałem ale...

Mam motorolkę c550 i kupiłem do niej kabelek usb.

Mam też oprogramowanie "pl-2303" i "motousb".

Gdy wedłóg instrukcji instaluje, a póżniej mi wykrywa

nie "profilic USB- to- serial comm port" ale "motorola usb modem".

Nie wiem co mam zrobić, żeby było dobrze.

Napiszcie jak możecie jak przeprowadzić instalację od początku.

Jak możecie to podajcie mi też nazwy jakiś programów,

które pomogą mi wgrać np. tapetki, zdjęcia itp.

 

POMÓŻCIE

z góry dzięki

kalafior112@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo many,  :roll:  Mam pytanko. Czy można zlikwidować napisy (plus gsm,godzine i stan konta) z pulpitu kom.  

 

z góry thx i pozdro :arrow:  :lol:

Chyba raczej nie, przynajmniej mnie jak narazie sie nie udalo. Bo jak jest to logo Idei godzina to zgrywanie tapet do komorki jest bez sensu, bo nic nie widac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o c550 to Najlepszym rozwiązaniem jest zrobić partycje 2GB i zainstalować tam system xp jeśli się go jescze nie ma. Potem tylko ściągnąć p2kman drivers i program p2kman no i motoUSB potem zainstalować motoUSB i p2kman. System wykryje komóre i wiele innych rzeczy związanych z c550 do wszystkiego sterowniki są w katalogu p2kman drivers. i po kłopocie a ja męczyłem się z win98 jakieś 3 tygodnie hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o c550 to Najlepszym rozwiązaniem jest zrobić partycje 2GB i zainstalować tam system xp jeśli się go jescze nie ma. Potem tylko ściągnąć p2kman drivers i program p2kman no i motoUSB potem zainstalować motoUSB i p2kman. System wykryje komóre i wiele innych rzeczy związanych z c550 do wszystkiego sterowniki są w katalogu p2kman drivers. i po kłopocie a ja męczyłem się z win98 jakieś 3 tygodnie hehe.

Dobrze ze napisales to FAQ bo z mojego chyba nie wiele kumaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Chlopaki juz wiem jak wgrac dzownki przez kabel. Jak odpalisz p2k file manager to na samym dole masz rubryke patch i tam wpisz: /a/mobile/audio/ i potem upload file i dzwonek ktory chcesz sciagnac na telefon, powinno dzialac i bez problemu sie otwiera.

A z tapetami robimy podobnie: Jak odpalisz p2k file manager to na samym dole masz rubryke patch i tam wpisz: /a/mobile/picture/ i potem upload file i zdjecie ktore chcesz sciagnac na telefon, powinno dzialac i bez problemu sie otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

czy jest możliwe że kabel który kupiłem na aukcji w allegro za 9,99 jest porostu taki syfiasty i nic nie można przez niego zrobić czy to moja wina.

Napiszczie za ile kupiliście swoje kabelki

Ja za swoj zaplacilem z przesylka 37 zl tez z allegro. Ale powiedz w czym problem? Kabel nie dziala czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie.

Wreszcie udało mi się zrobić cos konkretnego. TZN ściągnąć zdjęcia

na telefon przez p2kman.

Ale tym razem problem jest taki: Mogę ściągnąć wszystko co jest

na telefonie ale nie mogę wgrać do niego np. zdjęć i dzwonków.

A robię chyba dobrze czyli w patchu na dole wpisuję ścieżkę

a/mobile/picture/ i potem upload file i zdjecie ktore chce sciagnac na telefon, ale to nie działa:

zdjęcia nmie ma w telefonie a w progtanie wykrywa mi że jest i w ten sposób tracę miejsce (cenne) bo nie mogę tego

zdjęcia ani sćiągnąć ani usunąć tym programem.

POMÓŻCIE I TYM RAZEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...