Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Podłanczas moto do kompa przez kabel, instalujesz stery i program, wchodzisz do tego programu i tam bedziesz miał liste plików w telu. Najprawdopodnie tam sie je kompieje (lub do jakiegos folderu). Skąd mash te gry?? Masz linka do jakiejś strony?? EW. mógłyś się wymienić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłanczas moto do kompa przez kabel, instalujesz stery i program, wchodzisz do tego programu i tam bedziesz miał liste plików w telu. Najprawdopodnie tam sie je kompieje (lub do jakiegos folderu). Skąd mash te gry?? Masz linka do jakiejś strony?? EW. mógłyś się wymienić??

Trzeba podac jakas lokalizacje, co tu pier.... za glupoty. Jak nie wiesz to nie gadaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum strasznie mi pomogło, wiec ja tez swoja wiedze udostepniam: gry java wgrywa sie na motke za pomoca programu Midway, tylko najpierw trzeba tak zmienic seeda zeby w miec w ustawieniach java w telefonie "Ładowanie appl. java". Tego seeda mozna zmienic według przepisu z tej (chyba )strony tematu, a jak nie to za pomoca programu flextableeditor...przepis ten sam praktycznie ale przy pomocy innego programu, uwazam ze lepszego niz motorola Modtools. Wracajac do aplikacji java to gry mozna znalesc na www.matrax.net. generuje sie plik z rozszerzeniem JAD z pliku JAR za pomoca programu Jadgen (midway i jadgen dostepne na www.motclub.com nastepnie otwiera Midway i wgrywa plik do programu, klika download to phone i na telefonie pokazuje sie plik, klikamy wtedy na telefonie pobierz i mamy gierke badz aplikacje na telefonie. To by bylo na tyle, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra odblokowałem mozliwość wgrywania javki do motki (mam juz to menu) i teraz gdy tam wchodze to pisze mi zebym włożył kabel! wkładam próbuje przekopiowac tym Midway`em czy jak to sie zwie, ale pisze mi "TIMER EXPIRED" O co chodzi??

 

EDIT: Juz sobie poradziłem: W midwayu trzeba zmienic w ustawieniach na com3 . Potem jadujemy jada w tym programie, następnie wchodzimy do menu w tel. ladowanie java.. i pisze nam abysmy włozyli kabel! Teraz w midwayu klikamy download i pokazuje nam sie na telefonie ze ktos nam chce dac gre: klikamy Pobierz i dalej juz wiecie co trzeba robic....

 

Testowałem gre Highway Racer do Nokii 3510i. Działa tyle tylko ze na samym dole ekranu nie mam gry, ale jakieś #%$^*( (czyli jakies błedy) ogólnie gierka jest fajna.

 

EDIT 2: Jak ktos by chciał to mam paczke sprawdzonych (nie przezemnie) gier do tego fona to mam paczke (chyba ze 20 gier lub wiecej....). PISZCIE NA PRIVA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEZ SENS MI TO NIE DZIALA JAK DAJE NA COM3 TO MI WYSKAKUJE: CANNOT OPEN SERIAL PORT! WOULD YOU LIKE TO CHANGE MIDWAY SETTINGS?

WCZESNIEJ MI PRZESYLALO JAK SIE ZACZYNALO INSTALOWAC TO W KOMPIE WYSKAKIWALO COS TAKIEGO NIEPOWIDZIENIE NIEPRAWIDLOWY PLIK POMOZCIE MI BLAGAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie masz na COM 3 tylko na innym porcie, sprawdz to w ustawieniach telefonu i modemu w systemie i taki daj port w midway. A nie chce Ci sie zainstalowac dlatego, że (tak przypuszczam): w katalogu z gra masz tylko plik jad, a poterzebujesz tez jar lub sciagnales oba pliki ze strony na przykład - w tym przypadku skazuj plik jad i wygeneruj go jeszcze raz, albo po prostu gra nie jest przeznaczona na Motke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW FORUN MAM MOTKE C550 ALE ZA NIC W ŚWIECIE MÓI KOMPUTER NIECHCE JEJ ZAINSTALOWAĆ . MAM ODGROMA STEROWNIKÓW I NIC . PSZY PODŁĄCZENIU JEJ POD KABELEK KOMP ZNAJDUJE NOWE UŻĄDZENIE (MOTKAC550)I PYTA CZY ZAINSTALOWAĆSTEROWNIK.WIĘC MU NATO POZWALAM A ON NIE ZNAJDUJE STERA PODAJE MU ŚCIECHE GDZIE MA SZUKAĆ I NIC . MĘCZE SIĘ Z TYM TELEFONIKIEM JUŻ 3-TYGODNIE A PAMIĘĆMAM TAK W NIM ZAWALONĄ ZDJĄTKAMI ŻE CHEJ :wisielec: :baranek: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci doradził tak: Pierwwsze zainstaluj sterowniki USB czyli costam Pl... potem Sterowniki MOTOROLA (POBIERZ JE Z www.gsm2pc.pl ) , a potem reszte z tego proramu p2k.

 

Radze ci edytowac te posty (ortografia) bo zamoment dostaniesz przez najprawdopodobniej Sikora punkty za ortografie.... ja już dostałem na poprzednim koncie grrrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH !!!!!!!!

Mam takie pytanie związane z wgrywaniem gier java.

Jakie zmiany trzeba zrobić w tym seedzie by w telefonie pojawiło się

ladowanie java.. (znaczy co zaznaczyć a co odznaczyć w programie motorola Vxxx Mod Tool)

i jak to będzie wyglądało w telefonie (jako dodatkowa opcja czy co???)

I jeszcze jedno jak możecie to napiszcie też po kolei ale dla mnie zwykłego (niekumatego) człowieka

jak już po tej zmianie seeda wgrać te gry do telefonu

(Np. co to znaczy jadowanie jada, itd.)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;+D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zrobiłem stronkę na temat motoroli C550 są tam sterowniki, programy, tapetki,dzwonki i DUŻO Javy ponad 100 aplikacji.

Chciałbym tą stronkę aktualizować, ale narazie jest to niemożliwe bo nie mam już miejsca na serwerze, ale może jak strony sponsorow będą licznie odwiedzane to zarobie na rozbudowę serwera :D klikajcie na banery

 

www.kambo6.webd.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo stronka taka sobie :cry: Brak w niej sterowników (do usb naprzykład). Mam do ciebie kambo pytanko: gdzie znajdują sie bannery do zarabiania??

 

Zeby nie było OT: Aby odlokowac mozliwosci wgrywania javy radze sciągnąć motorola service software. Bardzo łatwo to sie robi....

 

Ja tesh sie chyba biore za jakąś taką stronke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Po wielu wielu chwilach spędzonych przy opanowywaniu PST przy Win XP wkońcu mi sie udało! Zaczął czytac mój telefon i myślałem że wkońcu zaaplikuje mu to Java Pobieranie. Abym mógł oczywiście wgrywać gry Java do mojej motki. Wystapił komunikat że wszystko się wgrało, lecz po wejściu na Ustawienia... nie mam nic z napisem JAVA!! Co zrobić?? Wgrywałem to przy pomocy tak PST jak i MSS a nie pojawia mi się nic w telefonie. Co teraz?? Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWTARZAM PROBLEM

 

WITAM WSZYSTKICH !!!!!!!!

Mam takie pytanie związane z wgrywaniem gier java.

Jakie zmiany trzeba zrobić w tym seedzie by w telefonie pojawiło się

ladowanie java.. (znaczy co zaznaczyć a co odznaczyć w programie motorola Vxxx Mod Tool)

i jak to będzie wyglądało w telefonie (jako dodatkowa opcja czy co???)

I jeszcze jedno jak możecie to napiszcie też po kolei ale dla mnie zwykłego (niekumatego) człowieka

jak już po tej zmianie seeda wgrać te gry do telefonu

(Np. co to znaczy jadowanie jada, itd.)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;+D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem.

Na moim telefonie pokazała się w końcu Ładowanie app. JAVA

Wchodze do opcji Ładowanie app.Java pisze mi włóż kabel. Wkładam kapel pisze że jest możliwe coś tam. Wychodzi do menu Ładowanie app. Java a ja wtenczas włączam Midwaya. Ładuje Jada i daje Send lecz na telefonie nie pokazuje mi się żadna opcja pobierania! WTF?? Jak właże znowu do Ładowanie app, Java to mam cały czas Podłacz kabel czy coś takiego. Pomocy!

 

Kalafior. Jak masz podłączenie z PST lub MSS to nie wiem co ci nie tak.

Dajesz Żeby załadował a potem w tym samym programie Restartujesz komórke. Poprzez program a nie własnoręcznie. W menu Więcej->Ustawienia Java powinieneś mieć ładowanie. Tylko u mnie zas to ładowanie nie działa!! Co teraz?? Jakie gry włazą 100%??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA!! Opanowałem Sukinsyna. Musioałem zmienic ustawienia w Modem Motorola na Com3 i w Midwayu tez ustawiłem na Com3. Wszystko gra!!

Poleccie mi jakies dobre gierki Java, co dobrze wyglądaja na tym fonie. Narazie mam MotoGP<dobre> i 1941 Frozen cos tam< B.dobre>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie programy motorola service software i pst nie dzaiłają i próbowałem różnymi sposobami też z tych stron i [gluteus maximus] (nie da rady) a próbowałem na różnych windowsach dlatego tak ważny jest dla mnie ten seem - znaczy to co trzeba zaznaczyć by to pojawiło się w telefonie, bo p2k u mnie działa i moge na pewno edytowć seem-a.

Więc jak wiecie to pomóżcie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...