Skocz do zawartości
damjjian

krecenie rivy tnt2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, zarowno ja jak i autor tego postu pewnie bysmy zmienili tylko nie kazdy ma kase. Niestety nie chca robic takiej karty jaka bym chcial kupic.

A chodzi mi o cos do 1000 zeta z modulem VIVO porzadnej jakosci. Czyli tylko ATI wchodzi w gre. Przydaloby sie zeby jakas gre tez dalo sie uruchomic czyli conajmniej R8500. A takie karty juz kosztuja ponad 1000.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak i do ilu dam rade podkrecic tego dziada :cry:

Najprościej to:

1) Załóż wiatrak na radiator (jak nie masz)

2) Włącz powerstripa, lub nvmax (lub inne tego typu programy)

3) No i podkręcasz, po2-3 mhz w górę tak długo aż pojawią się zwisy. Proponuję też najpierw rdzeń potem pamięci (tak na zmianę) aż dojdziesz do górnych granic dla rdzenia i pamięci. oczywiście po każdej zmianie zapuść chociaż 3dmarka i jak nie będzie artefaktów(przekłamań w obrazie - np. dziwnych klatek lub pikseli) albo zwisów to kręcisz dalej. Jak są artefakty to wina leży głównie po stronie pamięci a jak zwisy to zwykle wina rdzenia...

Ja swoją wykręciłem z 125/143 do 156/171 i nie było żadnych zwisów i artefaktów (no moża czasen się 1 zdażył ale rzadko).

Artefakty możesz sprawdzać też artifact testerem, ale u mnie ten program często zawodził, więc korzystałem z metody na oko(zwykle)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...