Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

do ery wlazł oficjalnie Ameo - kombajn kijowo robiący grzanki a dzięki temu pozostałe modele (compact 3, Vario I i II, MDA Pro) staniały o około 1000zł (w abonamentach) na każdy model :D link: http://www1.era.pl/phones/phones.php?type=...8&category=

 

 

oczywiście jest haczyk - only taryfa biznesowa ;p

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w przypadku tego PPC należy szczególnie uważać na to skąd pochodzi. Bo operatorzy czasem mają w sprzedaży nieco inne wersje niż standardowy P3300 (artemis) i tak np. w naszej Erze ten telefon widniejąc pod nazwą MDA Compact III nie ma wi-fi. Natomiast któryś z zagranicznych operatorów wprowadzał ten telefon w wersji bez GPSu.

Dlatego napisałem o dokładnym modelu. Podstawowy model to właśnie produkt HTC Artemis (p3300). Ten nie jest z niczego okrojony. A tak jak piszesz, MDA Compact III nie posiada WiFi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na tanim poket pc typu asus A620 mozna bez strsu przeglada pdfy? (szybkoscosc dzialania)?

W praktyce na żadnym się nie da bez stresu.

1) jednak to są za małe ekrany by zmieścić PDFa przystosowanego do kartki A4 w wersji drukowanej

2) duża ilość ilustracji w PDFach bardzo spowalnia powiększanie/przewijanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z przedmowca. O ile proste e-booki bez grafik daja sie czytac na luzie (uzywam zwyklego acrobata), to juz cos co zawiera grafiki zamula. A jak wlacze jeszcze do tego mp3, to juz jest nieciekawie calkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma odpowiednika foxit, bo adobe reader potrafi i creduo zamulic? kupie tego asusa ze wzgledu na ksiazki bez ilustracji wlasnie ktorych mam mnostwo i nie mam kiedy czytac na pc

Jest nawet FoxIt tylko jego licencja jest dziwna (tj. jest permanentnie w fazie beta - http://www.foxitsoftware.com/foxitreader/rd_ppc.php)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nazywa inter write albo marchevka. a poza tym na pdaclub.pl trwa projekt tlumaczenia mw6 na polski, choc chyba ten system do mio sie nie nadaje.

Edytowane przez pnhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

ja używam SPV M3100 (znany również jako HTC TyTN, Vario II). Fajny sprzęcik:

http://www.mgsm.pl/katalog/htc/spvm3100/

 

na pokładzie WM6.

Z waf jedyne co mogę powiedzieć to to, że ciężko mi się z komórki przerzucić ponieważ jest mniej poręczny - ale to oczywiste. Z całej reszty rzeczy na razie Wad nie widzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...