Skocz do zawartości
DareDevil

"Szalejący" kursor :(

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam jeżeli był juz taki Topic.

 

Otóż problem jest taki, że wczoraj zaczął mi "szaleć" kursor tz. jak tylko ruszam myszką to otwierają się same foldery i pliki itp. Zrobiłem format c i załadowałem świeżą windę (bez aktualizacji), i stery. i po 2 h znowu się wszystko zaczęło od nova(chwilę szaleję, a potem normalnie i tak wkółko). Nawet jak odłączę kabel od neta problem nie ustepuje. Czyżby jakiś wirus został na d: proszę o pomoc i z góry tenx :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj. Na bezprzewodowej chodziło oki 2 h (ale baterie siadły i podłączyłem starą kablową) i po 5 nim korzystania zaczął szaleć, czyżby to vina mychy? (ma ze 3-4 latka ;)

Jezeli kablowa to sprawdz sobie kabel do gryzonia moze? Daje glowe ze sie przerwal ktorys z kabelkow zaraz przy obudowie myszaka. Tym bardziej ze- jak piszesz uzywasz jej ponad 3 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na drugim kompie jest ten sam problem. Co jakiś czas kursor zaczyna wariować (mysz A4-techa za 5 zł) i samoczynnie otwierać foldery, skróty, itdp.

 

Zwykle pomaga solidne uderzenie z pięści w "grzbiet" :P Po czymś takim mysz po chwili wraca do normy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem, otoz u mnie kursor po chwili bezczynnosci zaczyna sie ruszac po ekranie na boki; czasem np. w grach jak kampuje :) to sie objawia, a najbardziej jest to denerwujace jak ogladam film i nagle w polowie zaczyna sie, w full screenie pojawiaja sie kontrolki, po czym znikna i znowu sie pojawia itp... tez pomaga zeby jej pociagnac z piachy... A4Tech 3 przyciski ze skrolem, drivery z windy....

 

wymieniac, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mysz A4-techa za 5 zł...

Stary i co Ty wymagasz od takiego sprzętu i chcesz żeby jeszcze działał? :lol: (miałem podobną za 8zł i poszła przez okno na samym poszątku :D ) :wink:

mialem kiedys a4techa za 5zl i chodzil dzielnie przez 3 lata....az zmienilem na optyczna samsunga. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mysz A4-techa za 5 zł...

Stary i co Ty wymagasz od takiego sprzętu i chcesz żeby jeszcze działał? :lol: (miałem podobną za 8zł i poszła przez okno na samym poszątku :D ) :wink:

mialem kiedys a4techa za 5zl i chodzil dzielnie przez 3 lata....az zmienilem na optyczna samsunga. :)

tak jak ja. Tez wymienilem, tylko dlatego ze juz mialem dosc czyszczenia kulki i calej myszy :| , ale jeszcze dziala, tylko nie wiem gdzie lezy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pewnie mikroprzełacznik pod lewym klawiszem sie wyrobił i nie wie czy ma być właczony czy wyłączony :) z tąd te samoczynne włączanie sie programów i inne zjawiska "nie z tej ziemi" ale czego mozna wymagać od myszki za 5 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ciemnota :) bez obrazy, ale sgj napisał wam co nalezy zrobić żeby kursor przestał szaleć :D

 

Czemu szaleje?? a no dlatego ze przewody tuz przy myszce dosyc czesto poddawane są różnym wygięciom i przegieciom ,caly czas pracują i juz po jakims czasie cieniutkie kabelki w środku tuz przy myszce nadłamuja sie i z tad ten bul komp głupieje jak mysz raz podłaczona jest dobzre a za chwile cos nie tak on rozumieto jako np nacisniecie klawisza i przesuniecie myszy w którąś strone.

 

DIAGNOZA:

 

skrócić ok 5cm kabla i bedzie OK

 

P.S ja mam myszke za 10zł A4-Tech i działa pięknie już ponad 3 latam, ładnie lezy w dłoni a przy tym ładnie (nie głośno) klika, bezsensu wydaje mi sie kuopwanie myszy za 50 czy 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale przyciski pod klawiszami też sie wyrabiaja np od grania, tylko troche trzeba czasu (albo siły) :) żeby sie wyrobiły

w najtańsztch myszach dają z regóły takie kwadratowe z czarnym okragłym plastikiem i te żyją krótko nawet bardzo przy intensywnym graniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale przyciski pod klawiszami też sie wyrabiaja np od grania, tylko troche trzeba czasu (albo siły) :) żeby sie wyrobiły

w najtańsztch myszach dają z regóły takie kwadratowe z czarnym okragłym plastikiem i te żyją krótko nawet bardzo przy intensywnym graniu :)

TAK to prawda , przyciski mikroswitche tez sie wyrabjaja ale tutaj to na 100% wina tych kabli , tak apropo moja mysz jest tania -3lata temu kupielm ja za 10zł i mam inne przyciski -nie te malutkie kwadratowe mikroswitche a te podłużne na blaszkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. U mnie to było zwarcie na kablach w yszce. Jak mówili przedmówcy kabelki się wyrobiły i się zwierają raz na jakiś czas i myszka szaleje. Są dwie opcje:

1. Albo kupujesz nową myszkę

2. Albo lokalizujesz miejsce gdzie się kable zwierają i je izolujesz (możesz dla pewności odciąć ten kawałek gdyż najprawdo podobniej będzie to przy samej myszce).

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

...mysz A4-techa za 5 zł...

Stary i co Ty wymagasz od takiego sprzętu i chcesz żeby jeszcze działał? :lol: (miałem podobną za 8zł i poszła przez okno na samym poszątku :D ) :wink:

mialem kiedys a4techa za 5zl i chodzil dzielnie przez 3 lata....az zmienilem na optyczna samsunga. :)

tak jak ja. Tez wymienilem, tylko dlatego ze juz mialem dosc czyszczenia kulki i calej myszy :| , ale jeszcze dziala, tylko nie wiem gdzie lezy ;)

no i na optycznej da sie bez nerwow grac w cs-a i inne strzelanki sieciowe(Enemy teritory) nie martwiac sie o to ze gdy bedziemy chcieli przesunac celownik bedzie stal jak wryty....no i oczywscie waga myszki. Moj samsung jest z 2x lzejszy od tych qlkowych. Wazy moze jak no....lekka komora(??) Zmienilem tego a4techa z tego powodu ze gdy qpilem 19calowy monit wkurzalo mnie te przesuwanie stron paskiem a nie rolka w myszce. Przy dluzyszym przegladaniu tweaka doprowadzalo mnie to do szału. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ciemnota :) bez obrazy, ale sgj napisał wam co nalezy zrobić żeby kursor przestał szaleć  :D 

Wydaje mi sie ze pierwszy to zasugerowalem :veryevil:

 

no i na optycznej da sie bez nerwow grac w cs-a i inne strzelanki sieciowe(Enemy teritory) nie martwiac sie o to ze gdy bedziemy chcieli przesunac celownik bedzie stal jak wryty....no i oczywscie waga myszki.

Dokladnie. Zapomniales jeszcze, ze jak sie szybko ruszy myszakiem, to po jego zatrzymaniu kulka z rozpedu jeszcze sie chwile kreci i przesuwa kursor, tak ze celownik w grach ma "niewielki poslizg" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

Ale ciemnota :) bez obrazy, ale sgj napisał wam co nalezy zrobić żeby kursor przestał szaleć  :D 

Wydaje mi sie ze pierwszy to zasugerowalem :veryevil:

 

 

rzeczywiscie pierwszy :D wiec :

 

Ale ciemnota :) bez obrazy, ale [M]aRoo napisał wam co nalezy zrobić żeby kursor przestał szaleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie pierwszy :D  wiec :

 

Ale ciemnota :) bez obrazy, ale [M]aRoo napisał wam co nalezy zrobić żeby kursor przestał szaleć  :D

No! :D :D

 

A co tu kombinować :D Wkońcu raz na trzy lata można kupić myche za 5 zeta i po sprawie :) ;)

W sumie racja... Zawsze potem mozesz zrobic z kulek Bile i mini stol bilardowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...