Skocz do zawartości
tomcyk

Sacred

Rekomendowane odpowiedzi

yyyy. fajan giera...tylko strasznie duzo róznych stworków do rozwalenia!!!!! po drodze...

 

niby jak w diablo ale tam to sie ciachało i szło dalej .. a tu ja grając battle-mage na 7levelu mam problemy z pojedynczymi ( tymi bardziej zaawansowanymi np.) goblinami !!!!

 

u WAs tez tak ciezko na poczatku ???

 

na prawde zeby zabić 10 typa a nie daj jeszcze ich szefa trza sie ostro natrudzić......

Napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie to kupic (legalnie oczywiscie) w naszej pieknej RP? Bo czytam ze polskiej wersji jeszcze nie ma... Ale moze da sie gdzies dorwac wersje angielska, skoro i tak ja preferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pogralem troche wiecej i powiem ze wciaga :) gram magiem jestem na 10 lev. trudno w cholere ale fajnie bardzo przypomina diablice ta giera i to wlasnie jest w niej fajne - czekam na diablo 3 :) wiec to w miedzy czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąga, wciąga............ jak ćpun kokę....... :D

Grając w Sacred przypominają się czasy kiedy się w Diablo grało nałogowo. Zacząłem dziś grać gladiatorem - na razie 7 lvl, ale się rozkręcam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde.....dośc mam tych ciagłych zgonów...gdzie nie pójde to dostaje taki oklep..ze " ojezuu"

 

myslalem ze w miare rozwoju postaci ( battle-mage) coś bedzie lepiej..

A tu stworow przybywa cały czas..--pojawiaja sie nowe....i praktycznie kazdy czaerwony goblin mnie rozwala...musze jechać ich sposobem..co trwa dosc długo :(:(:(

 

JAK TAK DALEJ POOJDZIE TO ODSTAWIM TĄ GRE...BO NIE MAM OCHOTY SIE WKUR----RZAĆ CAŁY CZAS.....

 

U Was tez tak ciezko idzie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Was tez tak ciezko idzie ???

Ja gram gladiatorem, jestem na 14 levelu i zginąłem na razie tylko raz. Właśnie przeszedłem do drugiego rozdziału i jak na razie nic szczególnie mocnego nie spotkałem. Może wybrałeś jakiś większy poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze gracie na "Silver" bo ja zaczelem Vampirem na Silver i w dupe co chwile dostawalem. Wkurzylem sie i zaczelem grac moja ulubiona postacia, czyli elfem, ale juz na "Bronze" i jest o wiele przyjemniej (nie gine :>)

 

ps. w woli przypomnienia silver i bronze wybiera sie zaraz na poczatku robienia postaci. =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakie sa konsekwencje śmierci a nastepnie zmartwychwstania, czy jest cos odbierane? kasa? doświadczenie?? i czy w koncy mozna byc zabijanym w nieskonczonosc czy jest jakis limit wstawania z umarłych??

 

a tak pozatym mam gladiatora na 13lvl i idzie coraz latwiej tylko troche mnie denerwuje narazie ta monotonia questów zazwyczja trzeba kogos zabic i wrocic po nagrode i troche za mało podziemi(nawiazanie do diablo) ale gierka spoko wciaga i i gra sie przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdee.. pomocy... mój kumpel gra seraphiną i mówi ze ona syfiata nie umi se poradzic z 4 potworami,ma 14 level i 2 akt,jest to prawda co on mówi? ze seraphina syf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdee.. pomocy... mój kumpel gra seraphiną i mówi ze ona syfiata nie umi se poradzic z 4 potworami,ma 14 level i 2 akt,jest to prawda co on mówi? ze seraphina syf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie wku**** ta gra!!! Wszystko dlatego, że jest tam za mało potionów do kupienia......... U jednego handlarza mozna kupic co najwyzej 5. Na dalszym etapie gry korzystanie z napojów w walce jest bardzo potrzebne i bez tego bardzo ciężko. Brakuje też zaklęcia town-portalu. Przecież to podstawa w Diablo, że wracało się do miasta żeby kupić potiony. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie elfem gra jak po masle. 20 level.. zero problemow. Serafinem zaczelem grac i tez jest prosciutko (10 lev) Troche denerwuje mnie ze te przedmioty tak slabo wygladaja i nie moge znalezc wszystkich skilli. Przeszedlem do 2 aktu ale narazie daje se siana i zwiedzam to co ominelem. Fajna zabawa w wykonywanie questow, a kaska i levelki leca oj leca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Wampirzyca, na razie 21 level i sam poczatek II aktu. Gra sie calkiem przyjemnie, przemiana w wampira sprawia, ze wiekszosc potworow moze mi naskoczyc.

 

Problem mam jednawkowoz taki, ze znalazlem na pustyni unikalny miecz dla wampirzycy, zadajacy duzo obrazen i posiadajacy wiele przyjemnych bonusow, m.in +3 do przemiany w wampira (Hathol en Besarab sie to cudo zwie). Ma jednak jeden minus - wlasciwosc Pain 5%, co jak sie bolesnie przekonalem oznacza, ze 5% zadawanych przeze mnie obrazen odejmuje sie od mojego zycia... Co prawda w teorii wampirzyca wysysa zycie z przeciwnikow (cos jak life leech w D2), ale i tak nie moge uzywac tego miecza, bo po paru ciosach musze lykac miksture (a mam cos. ok 1800 zycia), a jak wiadomo z dostepem do tych ostatnich jest trudno.

 

Wie ktos, czy da sie cos na ten Pain poradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no też miałem ten miecz ;)

jedyna rada to znaleź lepszy ;)

a wierz mi.. są lepsze :twisted: ;)

ale i tak tym mieczykiem pograłem dłuższa chwilke ;) tylko potionów dużo schodziło ;)

ale vąmpiórką sie gra przyjemnie bardzo ;)

ajak dla sprawdzenia odpaliłem battlemage to łomatko.. porazka ;)

system tej gierki niebardzo sie nadaje do czarowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadla mi w lapy jakas maczuga, obrazenia o polowe wieksze od tego miecza, a przy okazji nadaje sie tez na nieumarlych. Jej wada z kolei to paskudny wyglad ;). Ale w wampirzej postaci i tak jej nie widac, wiec jakos przezyje :).

 

Co do czarowania - w koncu wydali erpega, w ktorym mag to cienki bolek :twisted:. Nie ma to jak brutalna fizyczna przemoc 8).

 

/me wspomina, jak nudno gralo mu sie w D2 czarodziejka, mimo slicznego zestawu Tal Rasha, wydebionego na Baalu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarka z d2 to i tak pryszcz w porownaniu z magiem z d1 który od pewnego pmomentu był właściwie bogiem ;]

a co to sacreda.. to szkoda z etakie setki przeciwników trzeb wyrzynać.. i łązić takie hektary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

a wiec tak....jeszce rano chcialem napisac posta jaka ta gra super, hiper i wogole the best....lecz teraz mam juz mieszane uczucia...gram czarnym elfem...mam 11 poziom juz...ale zaczyna mnie to denerwowac...nie myslalem ze to kiedys powiem ale wkurza MNIE WIELKOSC OBSZAROW do obejscia....przeciez to sie robi nudne...przez 2h przedzierasz sie z miasta do miasta(zabijajac przy tym tysiace goblinow,zbierajac setki przedmiotow,setki tysiecy kasy(mam juz 200.000 i nie mam pojecia co z nia zrobic :/)) aby tam wykonac 4 questy....i tak w kolko....po drugie "temat przewodni"...przeciez tam nic sie nie dzieje, akcja sie nie rozwija zbytnio....na poczatku jak mowie bylem zafascynowany wielkoscia, ale z tego wynika ze co za duzo to nie zdrowo...ehhh...nie chcialbym tego ale chyba ja odinstaluje :? ta gra jest za dluga i za monotonna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem patcha 1.5 i dalej nie moge zrobic tego main-questa z tym frajerem na pustyni co mu trzeba wody dac.. podchodze do tego zrodla, wsiadam , zsiadam z konia, krece sie w kolko i lipa nie wiem o co biega, nic nie moge zrobic. HELP !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten quest na pustyni da sie obejsc przez konsole, stojac nad woda otwierasz konsole (~) i piszesz wasser. Powinna sie pod tym migajacym niebieskim okregiem pojawic flaszka ( u mnie przy 1.5 zadzialalo).

 

Co do wielkosci obszarow do przejscia - dla mnie akurat to zaleta, dzieki temu Sacred stanowi polaczenie mojego ulubionego Morrowinda (duzy obszar do przejscia) i D2 (elementy hack n slash ;)). A zloto sie przydaje chociazby do kupowania bizuterii, ktora potrafi kosztowac 100.000, a wprawianie jej w zbroje/bron tez kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie no z tym do mnie dobiłes r35p3ct:P

yahve:P Co do czarowania - w koncu wydali erpega, w ktorym mag to cienki bolek . Nie ma to jak brutalna fizyczna przemoc .
heheh zagrajcie magiem dojdzcie do choćby do 10 levelu i zabijecie smoka w niepełne hmm 3 min,a jak macie już 20 level to w 1,podchodze robie kombo 4x ice circle + zamiana w kamien a potem z ice shards i w 3-2 min smok zabity, a jak są wieksze grupki 10-15 osób to dopiero jazda wali sie ice circle i biega sie na obkoło tego i wali z ice shards w nich,ice circle ich spowalania i zadaje z 78dmg na dobrym levelu na 0.5 sekundy a ice shards kole 400 to goscie nie mają szans teraz jestem w 3 akcie na 26 levelu i bez problemu:) hp 829

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. te 2-3 minutki mnie wkurzały ;)

nie podoba mi sie to że póki sie czar nie załąduje znowu to praktycznie maguś jest bezbronny..

poziom mam podobny do Twojego a mam 1 z przodu przy HP ;)

a obrażonka w stylu 820 na porządku dziennym ;)

musze jakis lepszy mieczyk znaleźć :>

i zmaściłem troche bo sie troche póxno połapałem że te przedmioty które dodają umiejętności dla innych postaci można zmieniać w takie swoje.. i je sprzedawałem.. ;/ no ale co tam ;) odbije sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...