Skocz do zawartości
tomcyk

Sacred

Rekomendowane odpowiedzi

ClareS, po zainstalowaniu patcha 1.66 on zdaje sie domyslnie przestawia gre na inny jezyk. Sprawdz w configu jaki masz ustawiony. Jak to nie zadziala, to w ktoryms katalogu sa pliki jezykowe .. tam pokombinuj :)

Przepraszam, ze tak niedokladnie opisuje to, ale dawno sie tym bawilem i nie pamietam dokladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja po zainstalowaniu pathca jak włącze gre to tam gdzie powinno byc menu nie mam nic ;/ I się strasznie tnie :?

 

UPDATE:

Dzisjaj włączyłem gre i nagle wsyzstko widac :) Biore gre gladiatorem, ładuje się i bum załaduje się wydze wszztko przez jakąś sekunde i czarny ekran i nic juz się nie da zrobić :( Wtedy muse wyjśc z gry :? miał ktoś taki problem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potzrebuje porady

gram gladiatorem, w misji z glownego watku mam przyniesc wode gosciowi na pustyni ( jakis kapitan ) - mowi mi ze osly maja wode, ide gdzie wakszuje zolta strzalka a tam stoi kon i mnostwo truposzy, konia nie moge dosiasc a stralka w tym miejscu wariuje

gdzie sa te osly z woda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello !!!

 

a ja chlopaki mam taki problem.

Laze w 3 akcie i zbieram te elementale i mam juz chyba 3. Ostatniego wzialem z tej krainy rzadzonej prze4z Dark Elfy....aha a poprzednie ze smoczej krainy...nastepnie z gory (lodowata kraina) i wzialem z dolu po prawej taka opuszczona wielka wieza. No i kompas jak i punkt na mapie mi pokazuje ze mam isc do klasztoru (tego miasteczka od magow).

I co i [gluteus maximus]....leze tam i wlaze do srodka do glownego bunynku bo mam zagadac z baba...a ona nie chce....i stoje w miejscu...i kreced sie :-((((

 

Kto mi pomoze....chce skonczyc ta gre :-)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello,

 

nie bede tu powtarzać narazie słów kolegów wyżej jaki to wspaniały Sacred jest :) , ale mam mianowicie do Was pytanie jak wygląda rozgrywka multiplayer? (jeszcze nie zakupiłem oryginała :( ).

 

Wnioskuję, że musi być zbliżona do BattleNetu z D2?

 

Może zaniedługo jakieś klany czy gildie Sacred potworzą się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja po zainstalowaniu pathca jak włącze gre to tam gdzie powinno byc menu nie mam nic ;/ I się strasznie tnie  :?

 

UPDATE:

Dzisjaj włączyłem gre i nagle wsyzstko widac :) Biore gre gladiatorem, ładuje się i bum załaduje się wydze wszztko przez jakąś sekunde i czarny ekran i nic juz się nie da zrobić :( Wtedy muse wyjśc z gry  :?  miał ktoś taki problem  :?:

Przed instalką patch'a skopiuj sobie plik global.res :!: Następnie patch i przywróć oryginalny global.res... Powinno smigać...

 

P.S. U mnie na wersji ENG działą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos zapoda jakis link do tego jak rozwijac konkretne postacie, wlasnie zaczynam grac gladiatorem.a nigdzie nic konkretnego nie ma. aha i moze ktos mi podeslac spolszczenie na maila marcin1q2w@wp.pl . z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja po zainstalowaniu pathca jak włącze gre to tam gdzie powinno byc menu nie mam nic ;/ I się strasznie tnie  :?

 

UPDATE:

Dzisjaj włączyłem gre i nagle wsyzstko widac :) Biore gre gladiatorem, ładuje się i bum załaduje się wydze wszztko przez jakąś sekunde i czarny ekran i nic juz się nie da zrobić :( Wtedy muse wyjśc z gry  :?  miał ktoś taki problem  :?:

Przed instalką patch'a skopiuj sobie plik global.res :!: Następnie patch i przywróć oryginalny global.res... Powinno smigać...

 

P.S. U mnie na wersji ENG działą...

THX pomogło :) A gra jest fajna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec mam takie pytanko, czy da rade tak zrobic abym mogl pograc przez neta z kolega uzywajac opcji lan w Sacred?

Czy sa programy typu Lancraft ktore dzialaly by z Sacred? (lancrafta jeszcze nie sprawdzalem)

bardzo chcialbym pgorac z kolega przez neta ale niestety org cdkey jeszcze sie nie pojawil ;P (ciagle sie zastanawiam nad kupnem oryginala )

Z gory thx za pomoc !

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ma ktoś to nieszczęsne spolszczenie :?:  Proszę o kontakt i o "podsyłkę". DZIĘKI...

przeciez juz 2 dni temu ci wyslalem, poszlo na ten adres co podales na PW (woleek....pl)

Ooo faktycznie - już jest :!: Dzięki Jankes... PIFKO for YOU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello !!!

 

a ja chlopaki mam taki problem.

Laze w 3 akcie i zbieram te elementale i mam juz chyba 3. Ostatniego wzialem z tej krainy rzadzonej prze4z Dark Elfy....aha a poprzednie ze smoczej krainy...nastepnie z gory (lodowata kraina) i wzialem z dolu po prawej taka opuszczona wielka wieza. No i kompas jak i punkt na mapie mi pokazuje ze mam isc do klasztoru (tego miasteczka od magow). 

I co i [gluteus maximus]....leze tam i wlaze do srodka do glownego bunynku bo mam zagadac z baba...a ona nie chce....i stoje w miejscu...i kreced sie :-((((

 

Kto mi pomoze....chce skonczyc ta gre :-)))))

Witam!!!

Mam ten sam problem - HELP :))

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano wlasnie i najgorsze jest to, że nic nie wymyslilem zeby przejsc dalej....baba stoi i nie chce gadać....jednym slowem lipa :-((((

 

to czekamy az ktos mial podobny problem albo podsunie jakies rozwiazanie tej dziwacznej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak zalozyc gre sieciowa na silverze, dzisiaj przeszedlem wampierem bronz i gralem z 1 minute na silverze wyeksporotowalem, próbuje zakladać a tu lipa tyllko brąz :( please za poł godizny mam lan party i musze to wiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rzesz k.... :evil: Gram sobie w singla, mam już poziom 25 i ..sie blokuję pomiędzy domkami i NIE MOGĘ WYJŚĆ!!!!! 8O :evil: Ludzie, znacie moze jakiś cheat, albo sposób, żeby dało się wyjść? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech to ch... Zacząłem od nowa i...mam misję, by od jakiejś "zakonnicy" przenieść list w ciagu 3 dni list do Silver Crick dochodzę do miejsca i....nie ma tam nikogo.FUCK!!!! :? Czekam na patha 1.7, bo mnie to wszystko wk... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 akcie i mam iść do kuźni przodków ale jak wchodze do środka to jest wszystko poprzestawiane i nie moge zejść ze schodów, chyba powinny stać troche dalej :). Wiecie co z tym zrobić????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ja tam nioe wiem skad ty masz 21 k damagu z piesci bogow . ja mam ledwo po 5k , co ty masz za bron i jaki poziom ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, czesto kiedy wejde np. do jaskini i pozniej chce wyjsc to pojawiam sie na jakiejs wyspie na dole mapy

nie moge sie stamtad wydostac jest tam jakas lodka jak na nia najezdzam myszka pojawia sie lapka ale jak klikam to nic sie nie dzieje

moglby mi ktos pomoc??? ;)

 

To sie dzieje jak grasz na kodach. Takie urozmaicenie dla graczy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello !!!

 

a ja chlopaki mam taki problem.

Laze w 3 akcie i zbieram te elementale i mam juz chyba 3. Ostatniego wzialem z tej krainy rzadzonej prze4z Dark Elfy....aha a poprzednie ze smoczej krainy...nastepnie z gory (lodowata kraina) i wzialem z dolu po prawej taka opuszczona wielka wieza. No i kompas jak i punkt na mapie mi pokazuje ze mam isc do klasztoru (tego miasteczka od magow).  

I co i [gluteus maximus]....leze tam i wlaze do srodka do glownego bunynku bo mam zagadac z baba...a ona nie chce....i stoje w miejscu...i kreced sie :-((((

 

Kto mi pomoze....chce skonczyc ta gre :-)))))

Witam!!!

Mam ten sam problem - HELP :))

 

Pozdrawiam

Sacrell głowa do góry!! Wiem już jak rozwiązać ten problem 8) Zapewne gdy szedłeś po trzeci element to miałeś Quest na północ od tego miejsca z tą "Niemową". Po drodze prawdopodobnie znalazłeś typa przy zalanym wejściu do kopalni krasnoludów i gdy ją splądrowałeś, zdobywając 3 element znikł Ci Quest na północy a pojawił na południu (ten z babką - przynajmniej ja tak miałem).

Rozwiązanie: idź na północ, pomimo tego, że quest Cię tam nie prowadzi, przejdź całe bagna. Dojdziesz do tej zalanej kopalni - zostaw ją po prawej i dalej na północ trzymając się drogi (na rozwidleniu w prawo = północ :wink: ). Na końcu drogi będzie starożytne podziemne miasto krasnoludów opanowane przez ciemne elfy. Tam zdobędziesz czwarty element - ziemi. po tym fakcie babeczka z południa się z Tobą umówi 8) (mam nadzieję). U mnie już wszystko hula.

Życzę krwawej rzezi (tak zarobaczonej (pełnej Bugów) gry jeszcze nie widziałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze wlasnie mam misje z taka babka ide musze z nia dojsc do klasztoru Ocecreek Dale ale nie wiem jak tam dojsc wszedzie chodze w kolo i nic :/ moze wysle ktos mapke narysowane jak tam tam dojsc ktoredy :D Jak co mam orginal po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...