Skocz do zawartości
tomcyk

Sacred

Rekomendowane odpowiedzi

Ello, postanowilem od kumpla kupic cdkey w piatek lecz on pamieta login do konta ale hasla zapomnial napisalem na forum sacred co zrobic zeby  zmienic haslo i odpisali mi "If you HAVE forgotten your details do NOT PM the Admins. Instead write an email to Service_Sacred@ascaron.com with your LOBBY Language and the first 2 blocks of your CDKEY. ONLY then can we guarantee fast help. Writing mails like "My CDKEY is not working" without providing any details will have less chance of receiving an answer due to the amount of CDKEY Password requests we get."

 

And some other info might help, like your account name. Hope you'll solve it. Cheers!  ale nie znam sie dobrze na english mogl by mi ktos powiedziec co zrobic mam ??  :)  :D

"Jesli zapomniales swoje szczegoly, NIE PISZ NA PRIVA do adminow. Napisz maila na adres j.w. z jezykiem swojego LOBBY oraz dwoma pierwszymi grupami znakow swojego CD KEY. Dopiero WTEDY mozemy zagwarantowac szybka pomoc. Pisanie maili "Moj CD KEY nie dziala" bez podania jakichkolwiek szczegolow bedzie mialo mniejsza szanse na odpowiedz ze wzgeldu na liczbe prosb zwiazanych z CD KEY i haslami jakie otrzymujemy Inne informacje tez moga pomoc, jak nazwa twojego konta. Mamy nadzieje, ze rozwiazesz swoj problem. Pozdrawiamy."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak uruchomic nowe postacie...?

..2.1 Wybór Lobby

 

W grze Sacred w wersji 1.7 wprowadzono kilka zmian w wyważeniu gry, których domagali się gracze. Zmiany te mogą spowodować, że niektóre cechy umiejętności postaci zostaną zmienione. Możesz jednak wybrać lobby, z którego chcesz korzystać. Aby ustawić lobby uruchom Start -> Ascaron Entertainment -> Sacred -> Ustawienia. Jeśli opcja "Użyj starego lobby" jest zaznaczona, korzystasz ze starego lobby

* Stare Lobby:

Tu znajdziesz stare postacie (z gry w wersji 1.6.6.7).

* Nowe Lobby:

Rozpoczynasz od nowa, bez konieczności usuwania starych postaci. Jest to domyślne ustawienie po instalacji aktualizacji.

Oznacza to, że aktualnie w grze Sacred masz do dyspozycji aż dwanaście postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu (22 pazdziernika) ukazal sie dodatek, czyli Sacred Plus w polskiej wersji jezykowej. Oczywiscie, zeby pograc sobie po sieci trzeba sciagnac jeszcze patcha, ktorego firma Ascaron wydala dzien po dodatku. Powinien byc juz dostepny w polskiej wersji jezykowej na stronie Cenegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem Sacred na laptopie ( spokojnie spełnia wymagania -Radeon 9200), do tego uaktualnienia i bez cracków ( orygianł) , a przy uruchomieniu wywala błąd, że sacred.exe wygenerował błąd bla bla bla ... :x Kompatybilność z VGA, win 9x nic nie dały :( Zapewne na stacjonarnym będzie ok, ale tutaj mam identycznie kompa skonfigurowanego :| Przy starcie nie mam żadncyh programów zażądzających grafiką. Gdzie jest problem???

 

PS- wiadomo, kiedy pojawi isę dodatek? Może on coś poprawi?? :?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie powinno sie zadawac pytan o cracki do gier ale nie mam wyjscia, pozyczylem oryginalna gre kumplowi i po prostu mi zepsul plyte :mur:. Dlatego potrzebuje cracka no-cd albo takiego, zebym mogl grac majac obraz iso. Jesli ma ktos linka bede bardzo wdzieczny za podanie.

 

z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już parę osób o tym pisało, jednak nie padła jednoznaczna odpowiedź. Czy ta gra naprawdę potrzebuje aż 1GB ramu? Na tym co w podpisie chodziło b. dobrze tak do odkrycia mniej więcej 3% obszaru; teraz zbliżam się do 8% (Dark Elf, 1 akt, silver, 35 level) ale grać się po prostu nie da - dysk mieli jak szalony. Zna ktoś jakąś metodę na to? Poza, oczywiście, dodatkowymi 512mb ramu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem na bartonie@3200+, 2*256 w dualu, Radek9700@duze oc i sie gra przycinala w miastach. Teraz na kompie z podpisu jest tak samo, wiec generalnie cos jest zwalone najwyrazniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem na bartonie@3200+, 2*256 w dualu, Radek9700@duze oc i sie gra przycinala w miastach. Teraz na kompie z podpisu jest tak samo, wiec generalnie cos jest zwalone najwyrazniej.

ja tam mialem lekkie problemy z gierką (of koz w trybie wszystko na max) ale jak dolozylem druga kosteczke 512 MB to wszystko chodzilo jak marzenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu ukazal sie oficjalny dodatek do gry. Wszystko byloby fajnie gdyby Cenega wywiazala sie z umowy. Poczatkowo wszystkie wersje poza niemiecka wersja jezykowa (w tym polska) miala ukazac sie 24 kwietnia. Poki co efekt jest taki, ze Cenega najpierw przeniosla premiere na Maj, teraz wedlug ich planu wydawniczego dodatek ma sie ukazac 3 czerwca. Grrrrrrr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie wiedzą : sacred na win 98 NIE DZIAŁA.

A po za tym zebrał może ktoś z was wszystkie figurki ? bo jeżeli nie to żałujcie przynajmniej dla samych efektów wizualnych warto je mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się wk.... :? Po wielu godzinach spędzonych na grze w Sacred niestety mam już jej serdecznie dosyć. Najbardziej mnie drażni to, że po wykonaniu zadania jest czasem generowana liczba i jakość ulepszeń technik walk. Cała przyjemność z gry idzie w piach, bo jak tu dążyć do ideału, jak by otrzymać upragniony np. "pięść bogów" trzeba z kilkanaście razy ładować moment ukończenia misji?!! Mam dość i koniec. Nawet nie bedę dodatku załatwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno postanowiłem pograć jeszcze raz w tą gierę na lepszym sprzęcie i jest problem.

 

otóż gdy wlączam grę wszystko jest ok ale wybieram postać, laduje się gra i nagle momentalne zaczyna się ściemniać i nic kompletnie nie widać.

 

moja konfiguracja:

 

win xp prof.

Athlon xp 2500+

512 mb ram

Radeon 9550 - stery najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno postanowiłem pograć  jeszcze raz w tą gierę na lepszym sprzęcie i jest problem.

 

otóż gdy wlączam grę wszystko jest ok ale wybieram postać, laduje się gra i nagle momentalne zaczyna się ściemniać i nic kompletnie nie widać.

 

moja konfiguracja:

 

win xp prof.

Athlon xp 2500+

512 mb ram

Radeon 9550 - stery najnowsze

1517914[/snapback]

bosz.. .o tym problemie jest tak głośno a nikomu się nie chce spojrzeć w google. Po instalacji jak włączasz grę pojawia Ci się okienko z opcjami. Odznacz wyświetlanie filmów i będzie ok. Ja gram od kilku dni magiem bojowym i nawet luzz. Jak dla mnie nie można porównywać tego z diablo czy z innymi rpg'ami. Sacred ma swój klimat. Inny klimat. Peace

 

-----

 

gram już od nowa :razz: teraz wampirzycą ... 15 poziom - 1 akt - nawet ciekawie ....

Edytowane przez GreeN_DG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiles? a czy on nie jest czasem darmowy?

 

czy gral ktos juz w underworld? ja mam jeden problem. jestem na volcano island, wszedlm do wulkanu, potem po kolejnych schodach i znalazlem drzwi, ktore sie nie otwieraja. zna ktos rozwiazanie? czy to bug czy jest tam inne wejscie?

Edytowane przez kenji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sacred z tego co czytalem tutaj jest fajna , wiec sciagnole zainstalowalem i lipa. Poniewaz po uruchomieniu i wybraniu postaci , Gdy zaczynam gre pojawia sie mapa na pare sekund i zanika ( czarny ekran ) ponaga jedynie wyłączenie ( ctrl alt del ) . Nie wiem co zrobic czy jest jakis patch do tego czy po prostu poszukac innej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...