Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Pare pytan do posiadaczy klawiatur... EDIT: Juz kupilem :D

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec ktora firma bedzie najlepsza aby kupic klawiaturke :)

Chodzi mi o w miare tania kolo 100-150zl, ale jest jedno ale, musi to byc klawiaturka lamana w polowie, taka mam od samego poczatki i do innej sie nie przyzwyczaje. A szukam po sklepach i szukam i malo ktora firma je produkuje, a jak sie jakas trafi to rozmieszczenie klawiszy jest tragiczne, np kursory ulozone w krzyzyc heh, no i maly ENTER

ale tego ENTERA juz przebolalem i chyba wybiore klawiature Microsoftu :/

Co sadzicie o tym wyborze, moze ktos ma podobna?

 

Dołączona grafika

 

Kosztuje 125zl i jest wykonoczna w czarnym kolorze wyglada fajnie,

ale manualnie jescze nie sprawdzalem jak z glosnoscia klawiszy :)[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mozesz na innych bo ja mam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22673545 i jest rewelacja tylko kiedy ja ją kupowalem kosztowała 150 zł :) A co do tej co pokazałeś to z wyglądu na 4 :)  :wink:

Fak logitech robi fajne rzeczy ale czemu nie ma rzadnej lamanej klawiatury :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w Polsce bo wlasnie na takim czyms klepie posta :). Z komputronika za ok. 460 zeta w grudniu wzialem, razem z myszka, bo inaczej sie nie da. Ale myszka nie jest taka zla, w kazdym razie bije na glowe kablowego A4Techa, ktorego mialem przedtem :D.

 

Klawe polecam, mi sie na niej bardzo dobrze pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta MS jes tcałkiem całkiem, a dać 5 stoof za klawę to już zboczenie ;)

Najwidoczniej innego wyboru nie mam :) ale gdyby ta logietecha byla osobno sprzedawana na pewno bym kupil, wyszlo by jakies 170zl, bo najdrozsza to myszka jest, i za ta cene to az taka wspaniala ona nie jest :)

 

Jutro pojade manualnie w sklepie sprawdze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem taka klawke MS co pokazales i klawisze w nie sa raczej ciche powiedzialbym ze nie bezglosne ale ciche nie am jakiegos strasznego walenia przy wciskaniu :E

Ja osobiscie mam klawke MS OFFICE i jestem z niej strasznie zadowolony :]

aczkolwiek ostatnio kupilem pannie TRACERA "niskopodlogowego" i zaczolem myslec czy by sobie takiego czegos nie zrobic :E

Klawka ma klawisze jak w laptopach i juz po 2 dniach testowania jej kompa po OC etc przyzwyczailem sie do tamtej klawki i jest FULL WYPAS :E i kosztowala cale 30zl netto <-- smieszna cena . . .

Klawiatura TRACER UltraMedia TRK-17MTB Silver <-- o tym mowie na stronce tracera mozna zobaczyc i ma duzy ENTER :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec ktora firma bedzie najlepsza aby kupic klawiaturke :)

Chodzi mi o w miare tania kolo 100-150zl, ale jest jedno ale, musi to byc klawiaturka lamana w polowie, taka mam od samego poczatki i do innej sie nie przyzwyczaje. A szukam po sklepach i szukam i malo ktora firma je produkuje, a jak sie jakas trafi to rozmieszczenie klawiszy jest tragiczne, np kursory ulozone w krzyzyc heh, no i maly ENTER

ale tego ENTERA juz przebolalem i chyba wybiore klawiature Microsoftu :/

Co sadzicie o tym wyborze, moze ktos ma podobna?

 

Dołączona grafika

 

Kosztuje 125zl i jest wykonoczna w czarnym kolorze wyglada fajnie,

ale manualnie jescze nie sprawdzalem jak z glosnoscia klawiszy :)[/url]

mojej siostrze kupiłem taką w zestawie z myszką (ale nie łamaną), inną dostał mój prezes, a kumpel ma microsoft wireless for bluetooth - po prostu rewelka. Logitech wymięka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem :) 125zl wersja OEM hehe sprzedaja ja bez komputera :>

 

Moja jest lepsza od tej na foto bo ma wykonczenia w kolorze czarnym matowym bardzo ladnie sie prezentuje. Jakosciowo idealnie tylko musze sie przyzwyczaic do tego "garba" po srodku bo moja poprzednia byla plaska lamana a na ma wybrzuszenie :) Klawisze chodza cicho i miekko.

 

Po raz pierwszy mam oryginalna rzecz micro$oftu ;) hehe

 

Jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...