Skocz do zawartości
Paechu

MSI GF4 Ti4200 x8 128DDR jakie osiagi?

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tej karcie?Udalo mi sei ja kupic jak mysle w dobrej cennie za 350zl.Jeszcze jej nai mam w domu ale z ciekawosci pytam sie jak wam sie kreci?Czy jakies zmiany w chlodzeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super grafika. Bardzo dobry zakup! Mam podobna karte tylko ze ma 64MB pamieci... Kreci sie - jak widac w opisie bardzo dobrze. Osiagi sa ok. Ja mam jakies 11500pkt w 3D Marku 2k1 ale musze zrobic formata bo syf w systemie i powinno byc duzo szybciej. No i 64MB karty do rozdzialki 1024/768 sa szybsze od 128MB. Nie pamietam jeszcze jak to bylo z tymi pamieciami w tych 128megowych bo na 64MB byly na 3,6ns... Ty mozesz miec wolniejsze z deka ale nie jestem pewien. Aha wynik @ bez dodatkowego chlodzenia. Niedlugo przyjda mi radiatory na pamieci to bede sie bawil dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super grafika. Bardzo dobry zakup! Mam podobna karte tylko ze ma 64MB pamieci... Kreci sie - jak widac w opisie bardzo dobrze. Osiagi sa ok. Ja mam jakies 11500pkt w 3D Marku 2k1 ale musze zrobic formata bo syf w systemie i powinno byc duzo szybciej. No i 64MB karty do rozdzialki 1024/768 sa szybsze od 128MB. Nie pamietam jeszcze jak to bylo z tymi pamieciami w tych 128megowych bo na 64MB byly na 3,6ns... Ty mozesz miec wolniejsze z deka ale nie jestem pewien. Aha wynik @ bez dodatkowego chlodzenia. Niedlugo przyjda mi radiatory na pamieci to bede sie bawil dalej :)

Ale jezeli masz gf4ti4200 x 4 to masz inne chlodzonko. W x8 zazwyczaj jest jush chlodzenie (blacha - nazwijmy to polsrodek) pamieci.

A krecenie samego gpu zalezy od rev. Jak bedzie mial A2 to max bedzie cosik kolo 280, moze jakims cudem 300. Jesli A1 to leciutko powyzej 300 Mhz. A pamieci to loteria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy mojej konfiguracji i taktowaniu wyciągam 3d mark2001se ok 12400. Ale mam pecha bo A2 i "fuksa" bo 128MB. Ale karta godna tylko sprawdz docisk "blach" i radze przesmarować pamięci pastą, bo ja prawie wogóle nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma taką kartę, ale 64MB i na Bartku 2500@3000 wyciąga w 3dMarku2001se 11900 za taką cenę jest to bardzo dobry zakup. On kupił cała zabudowaną radiatorami i niczego w chłodzeniu nie zmieniał. Ale na MSI przydałyby się radiatory na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to moze4 ja sie wypowiem ja mam w bez krecenia kart 12900(najwiecej mi sie tyle udało bez krecenia karty ) średnio koło 12600

co do radiatorków na pamieci to zalezy od kosci nie od karty cze od firmy

wszysko to nie zmienia faktu ze za 350zł nie lma lepszej karty od 4ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dostalem dzis karte i odrazu po zamontowaniu overclocking :) i poszla na 335 rdzen i 640 pamiec.Mam pytanko jakie macie chlodzenie ?? bo te blachy cos mi sie nie podobaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nie wiem czy tylko 3d mark jest pomiarem ? wiem sam lubi sobie potestować ale wiem że co z tego że tyle punktów jak mógłby mieć mniej i lepije da rade w nowych grach bo git4 raczej w nowyhc bedzie coraz gorzej leciał :/ spróbójcie zarzuić tego geofrca na 3dmarka 03 :> hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie teraz w nowych ale te ktore na przykład będą powiedzmy doom 3, hal life 2 ? albo zarzuć jak ci chodzi far cry ?ja ni mowie tego bo chce sie chwail co mam tylko porostu moim zdaniem nie tylko 3dmark jest pomiarem co do wydajności kart dlatego niech nikt sie nie burzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gralem na ti i jesli chodzi o wydajnosc to nie bylo roznicy , jedyna jaka jest i to ogromna to w jakosci wyswitlanego obrazu i to chyba o to ci chodzi , ze 4TI nie ma wsparcia dla DX9 . I tu sie zgodze . Ale wydajnosc ma bardzo dobra zwlaszcza jesli brac pod uwage jego cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dostalem dzis karte i odrazu po zamontowaniu overclocking :) i poszla na 335 rdzen i 640 pamiec.Mam pytanko jakie macie chlodzenie ?? bo te blachy cos mi sie nie podobaja.

Zalman ZM80A-HP na chipsecie, na pamięciach na razie nic (nie mam czasu - magisterke piszę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...