Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Twój Profil został uszkodzony - utrata wszystkich danych :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Sprawa ma się następująco:

 

Zrestartowałem sobie kompa, chce się zalogować i przy próbie logowanie pokazuje się następujący komunikat: "Twój profil został uszkodzony, skontaktuj się z administratorem" Leci czas od 30s do 1s. Można nacisnąć tylko OK. Naciskam - loguje się i co widze? Czystu pulpit wszystkie dane zostały utracone, ikony, "ulubione strony", outlock...itd.

 

Wszystko wygląda jak po świeżej instalacji WIN XP. :?

 

I tu moje pytanie: Jak mogę przywrócić swój stary profil ? Czy da się to zrobić ?

 

Mam WIN XP Professional SP1

 

Pozdro i dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieje, że da się coś zrobić, bo jeżeli nie to podetne sobie żyły :] (He He He :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sory... zmieniłem już moją wypowiedź :wink:

Ale naprawdę jest to denerwujące, jeżeli przez powiedzmy pół roku zbierasz informacje na swoim kompie, a wciągu 10 sekund wszystko tracisz. Nie wkurzyło by cię to ?

 

Jak polecił mi MeHow zrobię tak:

 

 

Easy recovery professional i tym przeskanuj caly komp, odzyskasz skasowane pliki i je potem przegraj na druga partycje

 

ponadto sprawdz, czy dysk nie zawiera fizycznych bledow programem Partition Magic 8

Zobaczymy czy to coś da. Jeżeli nie to format C:/

Bo szkoda moich nerwów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sory... zmieniłem już moją wypowiedź :wink:

Ale naprawdę jest to denerwujące, jeżeli przez powiedzmy pół roku zbierasz informacje na swoim kompie, a wciągu 10 sekund wszystko tracisz. Nie wkurzyło by cię to ?

 

Jak polecił mi MeHow zrobię tak:

 

 

Easy recovery professional i tym przeskanuj caly komp, odzyskasz skasowane pliki i je potem przegraj na druga partycje

 

ponadto sprawdz, czy dysk nie zawiera fizycznych bledow programem Partition Magic 8

Zobaczymy czy to coś da. Jeżeli nie to format C:/

Bo szkoda moich nerwów :(

Utrata danych jest nie tylko denerwująca ale też bolesna, przez 2 dni miałem problemy z dyskiem i myślałem że 120GB danych , zdjęcia i filmy(z kamery) zostały stracone, ale wyjąłem kable od HDD, przedmuchałem, oczyściłem i działa do dziś na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawdę jest to denerwujące, jeżeli przez powiedzmy pół roku zbierasz informacje na swoim kompie, a wciągu 10 sekund wszystko tracisz. Nie wkurzyło by cię to ?

Co tracisz? Jedyne co tracisz to ustawienia konta użytkownika bo uszkodzony profil to tylko uszkodzony plik rejestru danego konta. Wszystkie dane na dysku pozostają w takim stanie w jakim były wczesniej. Zajrzyj sobie w documents and settings. Powinien być tam pozostać folder z wszystkimi danymi. Konto z którego atualnie korzystasz jest nowym kontem utworzonym obok starego, a nie utworzonym w tym samym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah.. no i właśnie tak nie jest: cała zawartość documents and settings się "usunęła". A co za tym idzie wszystko co było na pulpicie. Co prawda struktura plków na C jak i D została nie zmieniona, ale to co było na pulpicie przepdało, a było tam wieeeele rzeczy :]

 

No i od początku konfiguracja kompa, na nowo trzeba tworzyć skróty, updaty do Steama, konto GG itd.. itp...

 

Jeżeli będę miał troszkę czasu to się tym zajme, a jak nie to format i po sprawie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz piekny 120 gigowy dysk i szkoda Ci 600-800MB na ghosta ?

Prawda - nie myślałem o tym :)

 

Korzystając z rady MeHowa odzyskałem 75 % danych :)

To już coś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj... ja juz Ci kiedys mowilem o firewallu , poza tym przeskanuj sobie czyms smiesznym kompa, czy nie masz zadnych trojanow i czy ktos nie zrobil Ci tego naumyslnie. Bo fakt znikania documents and settings jest dosyc zastanawiajacy nie sadzicie? Przypomnialem sobie, ze mialem kiedys identyczna sytuacje jak ty. Jednakze docuemnts and settings pozostaly. Hmmm ... Ponadto :> moje dokumenty najlepiej miec na drugiej partycji :> tak dla bezpieczenstwa.

 

Aaaa :) co do odzyskiwania plikow :> to napiecie bylo jak odzyskiwalem z kleknietej / przywroconej do zycia partycji mojej kobiety prace magisterska :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeny... ja to mam problem.

Ostatnio wszystko mi się kasuje :/

 

Niedawno profil. A teraz 40 MB zdjęć na karcie pamięci CF. Dałem po prostu format :/ (ale ze mnie down :D)

 

Mam nadzieje, że mi się to uda odzyskać, ponieważ jest to duuuużo ważniejsze niż profil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam, sam :)

 

Chciałem zobaczyc ile MB zostało na karcie i zamiast dać cancel dałem OK i posżło w ... :)

 

Ale pożyczyłem od kolegi czytnik kart pamięci i odzyskałem zdjęcia :]

 

Echhh wiosna, wiosna... :]

 

P>P>SS ;]

 

Polecam wszystkim program "Easy recovery professional"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...