Skocz do zawartości
motofan

Klawiatury o małym skoku klawiszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów.Co myślicie o klawiaturze TRACER UltraMedia TRK-17MTB Silver,jako o tańszej alternatywie Logitecha UltraX Flat OEM ? Bo jednak 140zł za Logitecha to trochę dużo,a ten Tracer kosztuje 40zł.A może znacie jakąś alternatywę dla tych klawiatur? Chodzi mi o tzw.mały skok klawiszy jak w laptopach,ale chcę mieć układ klasyczny.Jeśli ktoś ma takie klawiatury niech się podzieli wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panna ma wlasnie takiego tracerka z malym skokiem klawiszy i od kiedy jej go kupilem zaczynam sam myslec nad zmiana klawki :E

a mam MS OFFICE KBRD a placilem za nia 150zl :|

I teraz mysle o wymianie na taka za 35 bo zarazilem sie nia po 2 dniach testowania :E i ma duzy enter :] panna ma wlasnie takiego tracerka z malym skokiem klawiszy i od kiedy jej go kupilem zaczynam sam myslec nad zmiana klawki :E

a mam MS OFFICE KBRD a placilem za nia 150zl :|

I teraz mysle o wymianie na taka za 35 bo zarazilem sie nia po 2 dniach testowania :E i ma duzy enter :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak się skłaniam do zakupu,ale wydać 140zł to mi się nie uśmiecha.A 40zł można dać.

Powiem tak - kumpel zaraził się taką klawą jak pomacał u mnie Logitecha Flata :D Kupił Tracera (z normalnym układem klawiszy) i miał ją ...2 dni ...

Sprzedał i kupił Logitecha :D Miał wcześniej Tracera notebookowego ale z układem ściśniętym - mało to wygodne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mnie tez kusi ten Logitech :), ale mysle ze nie ma co porownywac go do tracera te 100 zl roznicy to na pewno nie doplata za "firme", klawa Logitecha powinna byc leprza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez sie zastanawiam....., rozwazam za i przeciw i widze tylko jeden - czyli cena. +jakosc +trwalosc +jak wydam 140zl na klawiature to bede o nia bardziej dbal nawet po dlugim czasie niz o taka tansza...

hmmm hmmm hmmm chyba sie jednak szarpne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo polecam powyższą klawe, jest genialna :D , wczesniej miałem samsunga SDM4500P ale strasznie wkur.... mnie mały backspace :evil: , do entera jestem przyzwyczajony bo w robocie mam klawe della z takim samym enterem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...