Skocz do zawartości
fllanker

napiecie na chieftec 360 W

Rekomendowane odpowiedzi

witam otoz nurtuje mnie jednba rzecz otoz jakis miesiac temu zmienilem zasilacz wlasnie na chieftec 360 i napiecie bez obciazenia na +5 bylo 4,97

od jakis paru dni spadlo na 4,95 czy to jest normalne i czy moze to podlegac reklamacji ??? jakie wy macie napiecia na +5V na takich i na innych zasilaczach i co moze byc tego przyczyna aha bios flaschowalem

i stawialem nowy system ale napiecia sa takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mow ze wgrywales windows od nowa tylko dlatego ze napiecie na 5v spadlo ci do 4.95 :lol:

 

a tak na powaznie to niby normane no bo przeciez sa wachania w sieci (nie wiem czy masz pfc :?: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij wtyczke ATX z płyty głownej i wcisnij ja jescze raz to bedziesz mial skok do 5,00 , jest to najzwyklejszy bąłd pomiaru + straty na połączeniu wtyczka-mobo , nie panikuj wszystok super w normie !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak uwazam ze fortron the bestmoje wskazania z miernika:

 

12 - 11.94-12

5 -  4.99

3.3 - 3.33

tylko 12v sie zmienia jak wlacze prima albo 3dmarka 8)

THE BEST SĄ MOJE 8)

 

3,3V - 3,38V wg miernika all voltages

5 - 5,05V

12V - 12,42V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j.h.hudy napisal

tylko nie mow ze wgrywales windows od nowa tylko dlatego ze napiecie na 5v spadlo ci do 4.95 

 

a tak na powaznie to niby normane no bo przeciez sa wachania w sieci (nie wiem czy masz pfc  )

no wiec mam PFC

 

a tak wogole to wiem ze to nie duzo ale jakos mnmie to wkurzylo bo nie wiem dlaczego tak sie stalo a jak czegos nie wiem to czuje nie dosyt a pozatym zawsze to ladniej wyglada jak jest blizej 5 :]

sprobuje z ta wtyczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...