Skocz do zawartości
wachowicz

Radek 9800 jest tak naprawde 9800 PRO ?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam tak zwanego LOLa. :] Mianowicie jestem zagubiony, najpierw na komputroniku znalazlem Radka 9800 od Herculesa (Radeon 9800 Hercules 3D Prophet 128MB) http://sklep.benchmark.pl/pelny_8558.html No to, ok, se mysle radek 9800, no fajny, troszku drogi, no ale pudelko z Far Cry'em czekam a na obencym sprzecie (barton 2500, 1 Gb RAM i ... GF 2 MX :D <- lol) sobie nie pogram, no ale teraz patrze na artykulik w tweaku http://www.tweak.pl/artykul/r9800pro_fx5900 ktory traktuje o tym samym (jak mniemam ?) radku 9800, tylko ze tu jest nazywany 9800 PRO (!) - moze mi wyjasnic ktos jak to dziala ? czy to na komputronicu jest zonk z zakwalifikowaniem tej karty do wlasciwego dzialu czy na Tweaku sie Autor recenzji pomylil (w co jednak watpie) ? a moze to sa dwie rozne karty ? (jednak na zdjeciach wygladaja identycznie - smiem nawet twierdzic ze jest to to samo zdjecie..) Bede wdzieczny za rozwianie moich watpliwosci w zaistnialej sytuacji czy ten radek na komputronicu to bardzo drogi 9800 czy tez bardzo tani dobrze sie krecacy 9800 PRO ? :-)

pozdrawiam !! (przy okazji, co by osobnego posta nie zakladac - jak sadzicie po premierze NV40 w kwietniu obecne ceny kart (radkow konkretnie) pojda w dol ? a jesli tak ile procent i po jakim czasie ? bo nie wiem czy mi sie oplaca czekac az stanieja...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakis konkurs z nagrodami na lola forum... bo wyglada tak, jakby, niektorzy na forum chcieli go za wszelka cene wygrac  :?:

jestes "tu" od listopada 2003...

wygrasz ten konkurs... napewno 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...