Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko ale mogli zrobic sciaganie na inny dysk a nie na systemowy ktory u mnie ma 10 Gb ;/

 

PS. Udalo mi sie namowic moja kochana kobiete, zeby dala mi plytke WoTLK :D leci instalka i do boju :D

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, też tak miałem i musiałem czyścić C, mimo że instalka na innym dysku...

 

Tymczasem: Borean Tundra: 100% wyczyszczenia z questów, Dragonblight: 100% wyczyszczenia z questów, powoli robi się Fjord, a na liczniku 74,5 - idzie powoli, ale wolę poznać dokładnie, nasycić się każdym terenem nie spiesząc się przesadnie, daje to najwięcej przyjemności... :wub:

 

Ps. Ogródek piwny w Dalaranie FTW! Już wiem, gdzie będę prowadził "guild-meetings" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiaj jest dzien jakis restartow serverow czy co ?? Bo widze, ze wszystko jest DOWN ;(((

 

Up 1. Ojj widze, ze za nabicie wysokiego lvlu mozna sobie isc na piwko :D A chleb ze smalcem daja ;P ??

 

 

UP 2. Dzieki KHOT :]

 

 

Up 3. Ok, a wiec Server The Sha'tar, nick Alibel ;] Zaczynam od 0 ale powoli idze do gory, narazie lvl 15 robie wszystkie questy zeby miec rep wysoki dla exodaru ;] KHOT a Ty jaki nick masz ??

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up 3. Ok, a wiec Server The Sha'tar, nick Alibel ;] Zaczynam od 0 ale powoli idze do gory, narazie lvl 15 robie wszystkie questy zeby miec rep wysoki dla exodaru ;] KHOT a Ty jaki nick masz ??

Whoops, przegapiłem Twojego posta - sorry. Odezwę się na /w jak tylko wrócę do chaty (sobota/niedziela) jeżeli jeszcze grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak rezygnuje z WoW-a.Jak ktos bedzie chętny do kontynuacji postaci warriora lvl45 to prosze dac znac.Konto oddam za darmoche.

Mi też się odechciało jakieś 2 tyg. temu, subs. nawet mam jeszcze czynna, miałem się brać za wotlk, ale jednak mnie zemdliło i gra poleciała z dysku, pewnie prędko do niej nie wrócę (może w okolicach nowego dodatku :D), czekam na dfo, albo spróbuję po raz n-ty eve. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam walcze caly czas :) Robie Maga Fire :P Nie lubie Ice ani Arcane :P Tak wiem, ze to troche dziwne ale tak juz mam ;] Ogolnie wszystko spoko ale niektore questy mnie dobijaja :P Kto modry wymyslil questa dla 21lvl zeby chyba 3 albo 4 razy przemierzyc polowe Kalimdoru i polowe Eastern Kingdom i na koniec dostac 850 xp ;/

 

Macie jakas rade n szybkie wzbogacenie :P ?? Acha wlasnie powiedzcie mi jak to jest z reputacja, za najwyzszy stopien reputacji sa jakies profity ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie Maga Fire :P Nie lubie Ice ani Arcane :P

...vending machine... :wink:

Macie jakas rade n szybkie wzbogacenie :P ??

Mining+Skinning

Acha wlasnie powiedzcie mi jak to jest z reputacja, za najwyzszy stopien reputacji sa jakies profity ??

Frakcje niezależne (dużo wyżej, zaczyna się od Argent Dawn) mają sprzedawców, którzy sprzedają specjalne itemy pod warunkiem posiadania pewnego poziomu reputacji u nich (honored i wyżej), poza tym zawsze są zniżki za reputację (naprawa, handel), no i oczywiście możliwość kupowania mountów innych ras gdy ma się exalted u nich. Tutaj masz wszystko ładnie opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz swoja 80 wbiłem teraz mecze hc i staram sie gdzies wbic na naxx 10 man :D warrior [fury].

a co do maga ... aoe grinding, i exp leci :P na zachete poweim, ze w icecrown (kraina 77-80 :P) jest miejsce gdzie moby respawnuja sie co minute a za cały pull zgarniasz około 20k expa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz swoja 80 wbiłem teraz mecze hc i staram sie gdzies wbic na naxx 10 man :D warrior [fury].

a co do maga ... aoe grinding, i exp leci :P na zachete poweim, ze w icecrown (kraina 77-80 :P) jest miejsce gdzie moby respawnuja sie co minute a za cały pull zgarniasz około 20k expa ^^

No to rzeczywiście dużo jak na 71 lvl potrzeba 1,5mln xp. :)

Poza tym po co grindować skoro i tak 80ke się wbija przed zobaczeniem całego contentu, no chyba, że ktoś liczy na realm first. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idize szybciej niz questowanie, bo za quest dostajesz okolo 20k expa :]

poza tym w koncu cos innego , ja juz pod koniec nie moglem wytrzymac z questami, to poprosiłem kumpli o pomoc i grindowałem warriorem :D tak jest warriorem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekchm :P Mam Tailoring+Enchanting ;] Opychac rzeczy na AH ?? Ale w sumie naraziepoziom itemow robionych przeze mnie nie jest za wysoki ... a zeby sprzedawac to w AH musialbym miec chyba wyzszy lvl itemow :P A ogolnie to pytam bo zanim dozbieram do mounta to chyba sto lat minie :P

 

KHOT podaj swoj nick to sie do Ciebie odezwe albo maila Ci wysle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to twoja pierwsza postac na servie to nie zarobisz na niej nic praktycznie. dopiero jak bedziesz mogl robic 16-tki bagi to cos wpadnie ale to bedzie dopiero gdzies w outland. polecam mining(aktualnie najbardziej dochodowa profesja, w szczegolnosci ory z azerothu chodza po niedorzecznie wysokich cenach) oprocz tego herbalism no i na koncu skining. to sa 3 najbardziej dochodowe profesje dla kogos kto dopiero zaczyna lvlowac postac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś może na serwerze Karazhan po stronie alluchów? :) Gramy tam z dwójką znajomych od miesiąca i w trójkę czujemy się troche samotni ;] Jakby ktoś miał ochotę to można whispa wysłać na postać Nihral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tylko jedno ! NIE GRAJCIE W TO!!!

A dlaczego ?

 

w wakacje 2006 zaczalem grac w wowa ;] pierwsze 2 miesiace robilem postac pozniej zaczelo sie juz nolifienie ! Nie mialem innego zycia poza WOW. Spanie szkola wow ! tylko to bylo... przez to zawalilem mature i zdalem tylko biol chem fiz po 60 % a cel byl min po 80;;;

poszedlem sobie na AGH :) gdzie mi bylo wygodnie gdyz gralem JUZ NON STOP ! gdzie nie bylo kontroli rodzicow ani nikogo innego. Zawalilem rok grajac np od srody popoludnia do soboty wlacznie BEZ JEDZENIE... butela wody starczyla ;)

 

W koncu sie opamietalem ale nie na dlugo mija rak jak nie gralem i znowu widze to na dysku.. teraz raczej sporadycznie jakies 2-4 h dziennie...

 

O grze moge wypowiedziec sie sporo gdyz zrobilem sam 5 postaci 0-70 i mialem jeszcze pare innych. Zwiedzilem wszystkie insty pre TBC jak i cale TBC :) niesamowita przygoda, gdyz nie da sie opisac emocji zwiazanych z first killem Vashj Kaela ILLIDANA :) sun to pomylka ogranelismy ja bardzo szybko :) Pve ogromnie cieszy :) glownie gralem pve poniewaz po TBC pvp stracilo sens jak dla mnie i innych wielu graczy...Chociaz niejedna arene sie wygralo :)

 

O serwach tez jedno moge powiedziec: Jezeli ktos kiedykolwiek zaczal gre na BLu predzej czy pozniej tam wroci ;]

 

Ja juz bylem na wielu serwach i ally i horda ale BL to serwer niby zepsuty przez polskie bydlo... a jednak ma to cos ;)

 

 

Takze dobrze sie zastanowcie czy chcecie zaczynac grac, bo skutki moga byc oplakane jak w moim przypadku :)

 

 

POZDRAWIAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja naszczescie znudziłem sie ta gra i znalazłem lepsze zajecie. wprawdzie nei grałem jak kolega wyzej opisuje, ale troche czasu siedziałem. 80 wbiłem i sprzedałem :]

Hehe mi też się znudziło... nawet dodatku nie ruszałem, zostawiłem sobie na później, może kiedyś wrócę zobaczyć co tam słychać a na razie wziąłem się za coś poważnego - eve online. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką gre polecacie tego rodzaju bo chciałem sobie w coś pograć online z dobrą grafiką.

myślałem nad: Lineage 2 lub coś innego

(w World of Warcraft trzeba ponoć jakiś abonament miesieczny opłacac)

 

 

 

jeszcze takie pytanko do WOW. czy jak mam na dysku zainstalowanego wowa to czy z tych plików mogę wyciągnać jakoś hasło, bo login mam.

__________________

Edytowane przez ADIOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką gre polecacie tego rodzaju bo chciałem sobie w coś pograć online z dobrą grafiką.

myślałem nad: Lineage 2 lub coś innego

(w World of Warcraft trzeba ponoć jakiś abonament miesieczny opłacac)

 

 

 

jeszcze takie pytanko do WOW. czy jak mam na dysku zainstalowanego wowa to czy z tych plików mogę wyciągnać jakoś hasło, bo login mam.

__________________

Zarówno za wow jak i l2 trzeba płacić abonament (nie mówię tutaj o pirackich serwerach, na których gra nie ma sensu...), wow jest to ~50zl za miesiąc płacąc kartą (jakoś tak) a opłacając prepaidem (kartą zdrapką) wychodzi 87-90zl na allegro i masz 2 miesiące grania.

 

A po co chcesz wyciągać hasło, na czyjeś konto chcesz się władować ? Nie, nie da się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od września mam 74lvl gra przyjemna ale mnie nie wciaga jak bagno.Fakt czasem nawet na tydzien odstawie zeby pozniej 5h w sobote wieczor pograc. Po kilku godzinach gra robi sie nudna (wykonywanie questow).Chce jak najszybciej nabic lvl zeby pobiegac na jakies raidy heroici itd (narazie z nam z filmikow).Troche oderwac sie i pograc z 2-3h.

Bardziej wciagnela mnie konsola PS2 :) Wieczorem polozyc sie w lozku i troche w nawalanki potrzepac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zależy co kto lubi, ja np, swego czasu tworzyłem każdą postać w innej lokacji. Choć zadania są do siebie bardzo podobne (lub identyczne) to sceneria i rasa postaci pozwala na niezłą rozrywke. Pewnie, jeśli ktoś robi q na pałe i byle tylko do przodu to mu sie znudzi levelowanie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zależy co kto lubi, ja np, swego czasu tworzyłem każdą postać w innej lokacji. Choć zadania są do siebie bardzo podobne (lub identyczne) to sceneria i rasa postaci pozwala na niezłą rozrywke. Pewnie, jeśli ktoś robi q na pałe i byle tylko do przodu to mu sie znudzi levelowanie.

pzd

Nie rozumiem tego zdania... Każda rasa zaczyna w innej lokacji startowej, później drogi się schodzą i każdy robi te same questy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem na myśli tylko lokacje początkowe, gdzie można robić tylko q , później są już instancje więc questowanie można pominąć jak ktoś się uprze (a znam takiego co zrobił 60-70 w około 90% na samych tylko instancjach ^^).

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego zdania... Każda rasa zaczyna w innej lokacji startowej, później drogi się schodzą i każdy robi te same questy.

Nie do końca, bo na starym świecie zawsze są minimum dwa zupełnie różne regiony na każdy przedział lvli i dość questów, żeby spokojnie jeden z nich wystarczył na przejście do następnego etapu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem na myśli tylko lokacje początkowe, gdzie można robić tylko q , później są już instancje więc questowanie można pominąć jak ktoś się uprze (a znam takiego co zrobił 60-70 w około 90% na samych tylko instancjach ^^).

pzd

Co masz na myśli "questowanie można pominąć" ? Wychodząc z lokacji startowej masz powiedzmy max ~15 lvl (tak strzelam) a questy to podstawa do expowania, zdobywania reputacji, kasy, przedmiotów. No tak można chodzić na instancje jak on i tak levelować, tylko w ten sposób trzeba by chyba z kilkaset takich instancji poprzerabiać... :lol2:

 

KHOT w bc i wotlk w sumie też niektóre regiony się pokrywają lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli "questowanie można pominąć" ? Wychodząc z lokacji startowej masz powiedzmy max ~15 lvl (tak strzelam) a questy to podstawa do expowania, zdobywania reputacji, kasy, przedmiotów. No tak można chodzić na instancje jak on i tak levelować, tylko w ten sposób trzeba by chyba z kilkaset takich instancji poprzerabiać... :lol2:

...dokładnie, zajmuje to pińcet razy więcej czasu, questowanie jest bezdyskusyjnie najszybszym sposobem na lvlowanie (pomijam exploity z tagowaniem, za które można bana zarobić)...

 

KHOT w bc i wotlk w sumie też niektóre regiony się pokrywają lvl.

...no właśnie nie ma alternatywy dla Hellfire, dlatego ograniczyłem się do pre-bc, chociaż guildies mi opowiadają, że w outlandach teraz leveluje się błyskawicznie po patchu, więc szybko się je opuszcza... Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...