Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

troche takie gadanie kiepski/dobry - ja zawsze w RPG wybieram postacie które odpowiadają mojemu stylowi gry - nieważne czy jest to Bard krasnolud który prawie nic nie potrafi - tak samo jest w RPGach książkowych/czytanych w stylu D&D, Earth Dawn, Vampir itp. Gra postacią która najlepiej definiuje ciebie jest znacznie ciekawsza od wybrania postaci która będzie minimalnie lepsza od innych - bo tak naprawde w tego typu grach niema postaci bardzo słabych a wszystkie są wmiare zrównoważone. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając godzinkę nie wiele można zobaczyć. Chciałbym, aby ludzie którzy już grają napisali kim grają i dlaczego. Co się im podoba w ich postaci, a co nie.

Z góry thx

1274671[/snapback]

Ja grałem w beta testy przez ferie. "Podróżowałem" Nieumarłym- Rogue. Fajna postać, duży damage zadaje, ale słaby w obronie. Miałem 20 poziom. Spoko nawet szło. Niestety teraz przerwe bo matura idzie :(.

 

A co do kosztów:

200 zł- gra

okolo 40 zeta na miech- abonament

około 110 zeta- karta prepaid na 3 miechy.

Jak tylko zdam mature ląduje w świecie Azzeroth (chya tak się pisze)

 

P.s.

 

GRA JEST BOSKA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj na spółke z kumplem zakupiłem sobie WoW. Będziemy grać w innych godzinach i będzie luz. Korzyści z tego takie, że koszt gry poszedł na połowę i abonament też będzie szedł na pół. Jeśli gra będzie super, a na taką się zapowiada to zobaczymy, może kupimy następną i będziemy mieli każdy swoją.

 

ps. skąd wiesz, że prepaid będzie za 110zł. Przecież opłaty będą w Euro więc w zależności o kursu cena będzie oscylować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, właśnie przeczytałem tam cały topic w tym temacie. Jestem zniesmaczony bo jak się dowiedziałem to muszę kupić jeszcze karte zdrapkę za 109 zł, której kupić nie mogę bo nie ma jej jeszcze w sprzedaży, a karty płatniczej którą można płacić w necie nie posiadam. Blizzard poleciał sobie w .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Ja doskonale wiedziałem, że aby pograć w WoW będzie trzeba płacić miesięczny abonament, problem polega na tym, że jak kupujesz grę to pierwszy miesiąc jest za darmo, ale jak się okazało mimo tego, że masz pierwszy miesiąc za darmo to musisz zapłacić za jeden następny miesiąc partą płatniczą lub kartą prepaid (która notabene będzie dopiero za dwa tygodnie w sprzedaży). Jeśli zapłacisz za jeden miesiąc to masz odrazu dwa miesiące grania bo do tego jednego co wykupiłeś dolicza się ten darmowy co się go otrzymuje razem z grą. Irytuje mnie to, że nie mogę skorzystać z darmowego miesiąca bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No polecial i to bardzo, skoro sie placi sporo pieniadze za clienta to jeszcze mam placic abonament? Jak sie placi abonament to przewaznie client jest darmowy...

1275154[/snapback]

Dokladnie, moze i na abonament bym skolowal co miesiac hajs, ale tak jednorazowo wywalic 200zl to nie takie hop siup. (przynajmniej dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, moze i na abonament bym skolowal co miesiac hajs, ale tak jednorazowo wywalic 200zl to nie takie hop siup. (przynajmniej dla mnie)

Ja uważam zupełnie odwrotnie. Lepiej wydać raz te 200 zł i mieć grania do oporu niż płacić co miesiąc po 50 zł. Jednak w tym przypadku mamy doczynienia z połączniem tych dwóch rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam zupełnie odwrotnie. Lepiej wydać raz te 200 zł i mieć grania do oporu niż płacić co miesiąc po 50 zł. Jednak w tym przypadku mamy doczynienia z połączniem tych dwóch rzeczy :D

1275388[/snapback]

No wlasnie, a powinna byc jedna z nich :D

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam zupełnie odwrotnie. Lepiej wydać raz te 200 zł i mieć grania do oporu niż płacić co miesiąc po 50 zł. Jednak w tym przypadku mamy doczynienia z połączniem tych dwóch rzeczy :D

He, oczywiscie ja te bym wolal raz za clienta zaplacic i grac do oporu, jednak darmowy serw do takiej produkcji jest niemozliwy (pisze o oficjalnych serwach).

No hej chlopaki, spytam krotko - czy ktos juz ma jakies newsy odnosnie mozliwosci gry po Lanie w World of Warcraft?? jakies linki albo cos?? potrzebuje tych wiadomosci do artykulu

Pewnie, ze mozna jak w kazdego mmorpga do ktorego jest emulator serwera. Ale wytlumacz mi, po co? I kto postawi ten serwer? :mur: I tylko nie pisz, ze niektorych na abonament nie stac bo to najwieksza glupota jaka slyszalem. Mmorpg czyli massive multi online rpg, jaki sens jest grasc w cos takiego samemu? Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Ja doskonale wiedziałem, że aby pograć w WoW będzie trzeba płacić miesięczny abonament, problem polega na tym, że jak kupujesz grę to pierwszy miesiąc jest za darmo, ale jak się okazało mimo tego, że masz pierwszy miesiąc za darmo to musisz zapłacić za jeden następny miesiąc partą płatniczą lub kartą prepaid (która notabene będzie dopiero za dwa tygodnie w sprzedaży). Jeśli zapłacisz za jeden miesiąc to masz odrazu dwa miesiące grania bo do tego jednego co wykupiłeś dolicza się ten darmowy co się go otrzymuje razem z grą. Irytuje mnie to, że nie mogę skorzystać z darmowego miesiąca bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

1275218[/snapback]

 

Niczego nie musisz płacić. Podanie numeru karty to tylko weryfikacja, oni pobierają z niej zdaje się 1zł, 1 USD i 1 Euro, ale potem zwracają. Później idzie miesiąc darmowy, a dopiero potem możesz wybrać formę płatności, czy chcesz kartą, czy zdrapkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do kosztów:

200 zł- gra

 

199zł dokładnie, a w CDP po wcześniejszej rejstracji W3 - 179zł. W UK z przesyłką 160zł

 

 

okolo 40 zeta na miech- abonament

 

13 Euro, to jakby nie liczyć 52zł, a nie 40zł. Nawet w wersji na 6 miesięcy, to zdaje się 44zł.

 

około 110 zeta- karta prepaid na 3 miechy.

 

Oczywiście nie na 3, tylko na 2 miesiące i 109zł. Dostaniesz ją tylko w CDP wysyłkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, właśnie przeczytałem tam cały topic w tym temacie. Jestem zniesmaczony bo jak się dowiedziałem to muszę kupić jeszcze karte zdrapkę za 109 zł, której kupić nie mogę bo nie ma jej jeszcze w sprzedaży, a karty płatniczej którą można płacić w necie nie posiadam. Blizzard poleciał sobie w .....

1274949[/snapback]

To założ sobie choćby w mBanku. To tylko 25zł rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to gra jest mega wypasiona ale jest jedno ALE - cena. Czy oni nic nie pomyśleli przed wprowadzaniem tej gry do sprzedaży ?? Jeśli była by ona za free lub max. 50zł to ludzi którzy by ją kupili było by 100x więcej, i by mieli więcej kasy z abonamentu. Sam bym się nie zastanawial długo. Ale 200zł za grę nie dam, jeszcze nie upadłem na głowę. Wolę to 200zł dołożyć na jakiś wypasiony fotel skórzany żebym miał na czym wygodnie siedzieć przy kompie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie musisz płacić. Podanie numeru karty to tylko weryfikacja, oni pobierają z niej zdaje się 1zł, 1 USD i 1 Euro, ale potem zwracają. Później idzie miesiąc darmowy, a dopiero potem możesz wybrać formę płatności, czy chcesz kartą, czy zdrapkami.

Powiedzmy, że masz rację, ale ja niestety nie posiadam karty, którą można płacić w necie w związku z czym muszę kupić najpierw zdrapke za 109 zł żeby w ogóle gre odpalić. Sad but true.

Jeśli się mylę to proszę wyprowadź mnie z błędu :D

 

 

To założ sobie choćby w mBanku. To tylko 25zł rocznie.

Aktualnie mam konto w BPH i zaczynam coraz poważniej myśleć o zmianie banku. W BPH płacę miesięcznie 9,95 zł i 2 zł za kartę, którą notabene nie mogę płacić w necie co razem daje 11,95 zł miesięcznie. Już w sumie nie chodzi mi o te płacenie, ale rożnica kosztów jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to gra jest mega wypasiona ale jest jedno ALE - cena. Czy oni nic nie pomyśleli przed wprowadzaniem tej gry do sprzedaży ?? Jeśli była by ona za free lub max. 50zł to ludzi którzy by ją kupili było by 100x więcej, i by mieli więcej kasy z abonamentu. Sam bym się nie zastanawial długo. Ale 200zł za grę nie dam, jeszcze nie upadłem na głowę. Wolę to 200zł dołożyć na jakiś wypasiony fotel skórzany żebym miał na czym wygodnie siedzieć przy kompie :D

1277888[/snapback]

Ble ble i jeszcze raz BLE!

Kogo obchodzi to, że nie masz kasy? Cena jest taka sama w całej Europie, gdyby zrobili wyjątek dla Polski, to wszyscy ludzie z zagranicy by do nas przyjeżdżali i kupowali.

 

Aha, nie trzeba mieć karty kredytowej, po prostu wpisujesz byle jaki numer, a jak wyjdą zdrapki to zmieniasz gdzieśtam w profilu sposób płatności :]. Testowaliśmy u kolegi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że nie mam kasy ?? Poprostu nigdy w życiu nie kupie gry za 200zł !! Rozumiem jeszcze 100zł, może bym się zastanowił, ale dlaczego to nie mogę być do ściągnięcia jak większość MMORPR ?!?! Nigdy nie zrozumie glupoty ludzi z Blizzardu.

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że masz rację, ale ja niestety nie posiadam karty, którą można płacić w necie w związku z czym muszę kupić najpierw zdrapke za 109 zł żeby w ogóle gre odpalić. Sad but true.

 

Toż przecież napisałem, że nie musisz posiadać karty, żeby odpalić grę. To nie ma znaczenia jaki numer wpiszesz. Możesz wpisać nawet numer karty tylko bankomatowej i przyjmie bez problemu. Sam tak robiłem. Potem oczywiście musisz mieć kartę płatniczą, ale to teraz kwestia kilku minut na założenie konta w mBanku i poczekanie paru dni na kartę do zakupów online.

 

Jeśli się mylę to proszę wyprowadź mnie z błędu :D

Aktualnie mam konto w BPH i zaczynam coraz poważniej myśleć o zmianie banku. W BPH płacę miesięcznie 9,95 zł i 2 zł za kartę, którą notabene nie mogę płacić w necie co razem daje 11,95 zł miesięcznie. Już w sumie nie chodzi mi o te płacenie, ale rożnica kosztów jest ogromna.

 

Dlatego lepszy jest np. mBank, bo konto jest darmowe, a karta kosztuje 25zł rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy u trenera można brać wszystke skille, a tylko punkty talentów trzeba rozdawać rozsądnie bo jest ich ograniczona ilość (jak dobrze pamiętam to 51), czy te skille u trenera też trzeba wybierać jakoś racjonalnie bo jest ograniczona ilość skilli, których można się nauczyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos na forum ma oryginalna wersje? Chcialbym z jakims tweak'owcem troche questow porobic ; ))))

 

Mam takie pytanko. Czy u trenera można brać wszystke skille, a tylko punkty talentów trzeba rozdawać rozsądnie bo jest ich ograniczona ilość (jak dobrze pamiętam to 51), czy te skille u trenera też trzeba wybierać jakoś racjonalnie bo jest ograniczona ilość skilli, których można się nauczyć??

1302645[/snapback]

Punktow talentow jest 51 i trzeba rozsadnie rozkladac, najlepiej skupic sie na jednym drzewie, ale to juz zalezy od klasy postaci.

Na trainingi nie ma limitu. Na ile Cie stac, tyle kupuj zdolnosci.

Jesli chodzi o profesje to wiadomo - dwie podstawowe i jedna dodatkowa.

Edytowane przez marcellus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...