Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chce zalozyc gildie? :)

1326856[/snapback]

Ja bylbym chetny. Pogrywam obecnie na realmie GILNEAS. Obecnie Warrior lvl 33...

Musielibysmy sie zebrac na tym samym realmie i dalej myslec co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylbym chetny. Pogrywam obecnie na realmie GILNEAS. Obecnie Warrior lvl 33...

Musielibysmy sie zebrac na tym samym realmie i dalej myslec co i jak ;)

1327050[/snapback]

No to spoko ja jestem w trakcie robienia stronki chociaz ciezko mi to idze :) bo troche nie umiem. Moze Ty sie lepiej znasz?? A ja dostane gre we wtorek i zaczne. A mysle zeby grac na burning legion?!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zamowilem w CDProject, tylko dziwie sie bo pisze, ze gra bedzie 25 kwietnia, a jak do nich dzwonilem to mowili ze 5 kwietnia.

Mam nadzieje ze to bedzie jednak 5 IV.

W ultimie niestety pisze "Nowa dostawa gry spodziewana jest ok. 15 kwietnia."

Cronosik kiedy dokladnie zamowiles gre u nich ?

 

co do gildi to jestem za, przynajmniej jako przymierze, bo horda mnie narazie nie interesuje, co do stronki to moge pomoc conieco, w razie co odezwij sie na gg lub tlen.

Edytowane przez Ryban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zamowilem w CDProject, tylko dziwie sie bo pisze, ze gra bedzie 25 kwietnia, a jak do nich dzwonilem to mowili ze 5 kwietnia.

Mam nadzieje  ze to bedzie jednak 5 IV.

W ultimie niestety pisze  "Nowa dostawa gry spodziewana jest ok. 15 kwietnia."

Cronosik kiedy dokladnie zamowiles gre u nich ?

 

co do gildi to jestem za, przynajmniej jako przymierze, bo horda mnie narazie nie interesuje, co do stronki to moge pomoc conieco, w razie co odezwij sie na gg lub tlen.

1332299[/snapback]

Ultima miala wysylac 21 marca ale przed wczoraj wysyala wszystkim takiego maila:

 

"Witamy.

 

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację, iż w związku z dużym obciążeniem serwerów World of Warcraft wstrzymano sprzedaż tego tytułu w Europie. Wszystkie kanały dystrybucji zostały więc zablokowane i nie jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówień do czasu, kiedy sprzedaż w Europie zostanie wznowiona. (Blizzard pracuje nad podłączeniem do sieci nowych serwerów - planowana data wznowienia dystrybucji, to ok. 15.04.2005r.)

 

Jest nam niezmiernie przykro, że nie mamy możliwości realizacji Państwa zamówień w dniu 21.03. Dokładaliśmy wszelkich starań, by wywiązać się z podanego terminu, aby gra dotarła do Państwa jak najszybciej. Niestety, wobec powyższych ograniczeń producenta, nie mamy żadnego wpływu na datę kolejnej dostawy."

 

 

Co do stronki to narazie ja cos kombinuje. Trzeba pozyslec nad jakas dobra nazwa i wykupieniem domeny. Ja moge zasponsorowac jakiegos www.xxxxxxxx.com bo to 9$ rocznie. Serwer mam za darmo wiec tez nie ma problemu. Jakby co jeszcze raz podaje maila i gg

Mail: cronosik@gmail.com

gg: 1583404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Stormrage, czy jak to sie tam nazywa, jeszcze sie nie nauczylem ;). Niezla gierka, przelknac tylko trzeba to placenie...

 

Czy moglby ktos mi poradzic, jak dobrze huntera rozwijac? Koncentrujac sie na strzelaniu z luku oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm....dla mnie sprawa jest nad wyraz prosta.. ( i to nie dlatego ze juz pracuje i mam wlasne pieniadze).Kieruję tu słowa do ludzi którzy raz w miesiącu kupuja nową grę za stówke, graają w nią tydzien moze 2 i odkladają na półkę. Otóz sprawa z wowem jest taka.Ja równiez sceptycznie podchodziłem do sprawy placenia abonamentu.Mówiłem "CO?? ZA GIERKE MAM JESZCZE PLACIC KASE??ZEBY SE POGRAC??" . Mówiłem nigdy w zyciu.Po czym dostalem plytki od kumpla...10 dniowy kod....i mój wizerunek placenia co miesiac abonamentu uległ zniszczeniu. Otóz w moim przypadku wydawałem raz w miesiacu na nową gre bańkę.Grając w wowa wogóle zatracilem poczucie rzeczywistosci...to jest tak niesamowita gra ze brak słów.To jest gra na lata..co tu duzo mówic.Kto gra ten wie o czym mowie.Jako ze stałem sie wielkim fanem wowa od razu znalazło sie wytłumaczenie na temat płacenia abonamentu :] karty pre paid za 109 zlotych przedluzają konto o 2 miesiące.Wczesniej za 109 zlotych raz w miesiącu kupowałem nową gre..grałem w nią tydzien dwa..i lezala na półce.Tak wiec wytłumaczenie jest proste.PLacąc co dwa miesiace karta pre paid za wowa w którego mam zamiar przez najblizsze 3 lata grac wydaję tyle pieniędzy co bym raz na dwa miesiące kupował nową gre w sklepie.Tak więc poprzez wowa wydawało by sie ze wydam wiecej pieniedzy.A wlasnie tak nie jest.Teraz banke wydaje co dwa miesiace..nie co miesiac a wow to jest gra wspaniała która wciaga na wiele godzin i powoduje ze inne gry tracą sens. I nie wywala mnie co 20 minut albo co 4 godziny....MG dbają o to aby na serwerach nie było cziterstwa, serwery są zadbane i ciagle przybywa nowych questów. Nie mowie tutaj ze ktos źle robi sciagajac beta wersje.To jego sprawa na jakich serwerach bedzie grał i w jakim towarzystwie.I to jest całkiem zrozumialem w kraju gdzie mowiac rodzicom ze kupuje gierke i jszcze mam zamiar co miesiac doplacac do niej 50 zlotych zaczynają patrzec na nas spojrzeniem rzeźnika ze szropszer.Chodzi mi w tym poscie tylko o kwestie placenia abonamentu dla ludzi którzy mają opory. Kupując wowa nabyłem wspaniałą pasjonująca grę pełną przygód + oszczedzam bańkę miesięcznie ( bo wydaję ją co dwa miesiące :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--- Ogłoszenie ---

Przypominam, że w tym temacie nie rozmawiamy o prywatnych serverach. Jeśli ktoś chce o tym porozmawiać, to niech znajdzie inne forum, bo na tym długo nie "pociągnie". Kary za nie przestrzeganie tego ogłoszenia będą surowe, obiecuję. Przypominam także o możliwości zgłaszania postów (RAPORT), dzięki temu moderacja będzie mogła szybciej działać, na czym wszyscy forumowicze skorzystają.

--- Ogłoszenie ---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na grach rpg on-line, ale jesli nie da sie grac lokalnie a on-line jest platne to sprzedawanie tej gry jest chorym pomyslem.

Powinienem miec mozliwosc sciagniecia teg gry darmo, zaplacenie ~50zl za miesiac gry co pozwoliloby mi ocenic jej grywalnosc. Jesli wciagnelaby mnie, wtedy mieliby losia co placilby im co miesiac.

 

Ze screenow widze , ze grafika bardzo komiksowa. Przy obecnych kartach moznabyloby sie pokusic o rendering ksztaltow bardziej rzeczywistych. Choc moze komiksowosc to atut tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na grach rpg on-line, ale jesli nie da sie grac lokalnie a on-line jest platne to sprzedawanie tej gry jest chorym pomyslem.

Powinienem miec mozliwosc sciagniecia teg gry darmo, zaplacenie ~50zl za miesiac gry co pozwoliloby mi ocenic jej grywalnosc. Jesli wciagnelaby mnie, wtedy mieliby losia co placilby im co miesiac.

 

Ze screenow widze , ze grafika bardzo komiksowa. Przy obecnych kartach moznabyloby sie pokusic o rendering ksztaltow bardziej rzeczywistych. Choc moze komiksowosc to atut tej gry ?

1544295[/snapback]

Stary chcesz pograc w swietna gre na dobrych serwerach ktore sie nie sypia to trzeba placic. Blizzard obral taka taktyke (korzystna bardzo dla siebie) i nic nie poradzisz. A tak na marginesie to mozesz sciagnac ta gre za free, mozesz i pograc za free. Czy wtedy bedziesz losiem?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i grafa komiksowa jest ale dzieki temu tak szybko sie nie zestarzeje, a za to animacja postaci wymiata... poruszaja sie naturalnie (ze zwierzatek my favorite to kotki - najbardziej dopracowane), tyczy sie to zarowno mobow jak i toonkow graczy.

 

Gram w WoW od eu bety. I jestem wowoholikiem :)

Jesli ktos chce sie w grze spotkac to /w Varth na Earthen Ring RP :)

 

Zapraszam tez na nasz serwis o WoW (zero gadek o piratach) - adres w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adres w podpisie...

1590489[/snapback]

...jest nieregulaminowy. Link do strony znajduje się w polu strona domowa. Warto zapoznać się z regulaminem i zasadami dotyczącymi sygnaturek, dzięki temu unikniesz w przyszłości nieprzyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow jeste niesamowity. Jeśli chodzi o mnie to widzę tylko jeden mankament i nie są to nawet opłaty. Co prawda Blizzard postarał sie i zadbał o zaplecze gry to jednak chyba nie przewidział popularności tej gry. Gram na Burning legion i wieczorami muszę czekać 40 minut w kolejce zanim się połączę. Zdarzają się przypadkowe rozłączenia z serwerem. Jeśli jestes w tym czasie w instancji to kaplica - znowu czekasz 40 minut a ludzie, z którymi byłeś wkurzają się. Gra ma stanowic przyjemność a nie frustrację. Także game masterzy w Europie są do luftu. Mój kumpel zaczął na forum krytykować (kulturalnie) ich robotę i dostał bana na tydzień - lol, to się nazywa przyjąć do wiadomości konstruktywną krytykę. Trzeba przyznać, że Blizzard wybrał kiepski kraj na swoje biura w Europie - Francję, bueeeeee.

 

Poza tym "małym" mankamentem gra jest świetna - zwłaszcza battlegroundy. Dobra, to tyle.

 

FOR THE HORDE !!! Śmierć sojuszowi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekasz, bo serwer jest przepelniony :? Jesli nie masz wysokiego lvl lepiej przenies sie na inny bo na BL sytuacja raczej sie nie poprawi. Sam gram na Arathornie (jednak jest to normal a nie pvp) i jest swietnie - brak rozlaczen, nie trzeba czekac na polaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 posta w tym temacie i legalnosci darmowych serwow.

 

W EU sa one w pelni legalne.

 

W USa jest to przestepstwo

 

To tyle.

 

Gralem jakies 2 miechy na prywatnych serwach ale tez na blizzie. Poki co prywaciaki sa zerowe w porownaniu do blizza... ale to sie niedlugo zmieni.

www.wddg-online.com

 

Jak ktos chce sie przekonac jaki naprawde jest wow polecam sciagnac filmy z filefronta, meltdown oraz shurrik_part1.

 

Kazdemu nowemu polecam zaczac grac na serwie ktory powstal niedawno. Mniejsze kolejki, disci i lagi. I nie ma zbyt wielu high-level charow jak na burning legionie

 

Jak tam u was z fpsami przy 512 a 1gb ramu? Jaka roznica w instancach ala zul'gurub , BWL przy 40 osobach w raidzie i castowaniu spelli w okolo? Bo nie wiem czy jest sens dokupic ramki.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, jak jest przepelnione miasto to nawet potrafi hdd chrupac.

 

edit.

 

Co do grania na privach, to nie jest to nawet namiastka tego, co sie dzieje na oficjalu. Takze odradzam, bo mozna sie tylko zrazic do tej gry.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester, Ten link doprowadził mnie do strony z panienkami, nie wydaje mi sie aby był tam film z tańczącymi elfami... tylko z nagimi kobitkami... wiesz że na tweak erotyka jest zabroniona? No chyba że tylko mi po wejściu w ten link wyskakuje strona kaktuz.com ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester, Ten link doprowadził mnie do strony z panienkami, nie wydaje mi sie aby był tam film z tańczącymi elfami... tylko z nagimi kobitkami... wiesz że na tweak erotyka jest zabroniona? No chyba że tylko mi po wejściu w ten link wyskakuje strona kaktuz.com ... :/

1620558[/snapback]

PPM -> zapisz jako :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem po prośbie do wszystkich życzliwych posiadaczy WoW. Zakupilem na allegro, dość dawno zresztą Oryginalnią kopię WoW. Ku mojej rozpaczy przy próbie instalacji przedwczoraj - 2 płyta cd jest uszkodzona i nie mogę dokończyć instalacji. Nie jestem też pewien co do sprawności płytek 3 i 4. Nie mam też możliwości zareklamowania kopii gry.(brak paragonu).

 

Chciałem się zwrócić z prośbą o "UŻYCZENIE" kopii 2 cd instalacyjnego(oby tylko) tej gry.

 

Z tego co się orientuję, płytki instalacyjne nie są połączone/związane z kluczem(id, kontem) WoW. Mają charakter uniwersalny. Posiadam swoje własne konto WoW (jeszcze niezarejestrowane z wiadomych powodów) jak i guest pass ale niestety nie mogę skorzystać z powodów przytoczonych.

Bardzo proszę o kontakt na PW życzliwe osoby - jestem zdesperowany :cry:

Dla formalistów moznaby taką operację potraktowac jako użyczenie płytki w celu zarejestrowania "guest passa".

PROSZĘ o kontakt.

 

Pozdrawiam Sołtys25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...