Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Ram to zdecydowanie najwazniejsza rzecz w wowie, 512 to minimum do spokojnej gry, a 1GB to juz jest git. Twoja grafa spoko do wowa zwyklego ale w outlands jest chyba bardziej napakowana i moze przycinac. Znajomy gral na 6600GT i biegalo ladnie ale w outland teraz juz mowi ze sie tnie czasem.

Wiecej ramu na pewno pomoze i male detale grafy i mozna smigac. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o inne czesci kompa sie raczej nei boje gdyz jak troszke poczekam (az sie wszyts\ko wczyta w tym czasie jest total slide show) to potem smiga ładnie, bez przycinek. ale na battlegrundzie (warsong narazie tylko grałem) top przeszkadza cholernie. no nic zdam relacje jak dokupie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą jak ja grałem w WoW to po dniu zrezygnowałem gra jest fajna ale to co dziło się u mnie jest niewytłumaczalne przynajmniej dla mnie. Właczałem grę wpisywałem login hasło wybierałem postać i leci loading podczas loadu czasmi miałem taki freez na kompie ze musiałem zrestować. Inna sytuacja gra się wczytała pograłem 10 minut gra tak się zawieszała że postacią niemogłem ruszyć a wokoł widziałem jak naprzykład NPC wykonuja ruchy i tak w koło chetnie bym kupił abonament ale to co się działo mnie zniechęciło do reszty i załamało :mur: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten filmik ??? Zrobiony ze scenek world of warcraft, muzyka perfect, klimat perfect...kurna rozklejam się przy tym. Stary chłop o_O

 

 

Mistrzostwo świata. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. Ja po tygodniu grania (96h) zadobylem 39lvl. uff, juz niedlugo i 40 i mount nareszcie :D

gram taurenem shamanem :D

 

@edit. co do filmu to I klasa. Moj kumpel totalny maniak WoWa, tez sie rozkleił :)

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 trial skonczony, zaczynamy 3 :]

-pierwsze konto - 19 lvl warlock

-drugie - 18 lvl rogue i 18 lvl paladin :]

-trzecie konto - druid, choc narazie go jeszcze nie ma :D i mozna priest

jak ktos miałby ochote mi pomoc z druidem, w sensie expienia albo wspolnie pograc od nowa, zapraszam na priv (serwa nie podaje bo jeszcze nie iwem na jaki padnie :D)

 

p.s.

czy wydaje sie wam czasem ze gracie z debilami na BG ?

http://img464.imageshack.us/img464/9268/wow1xf6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nudzi sie robienie ciagle tych samych questow, jednak mozna poweidziec ze testuje narazie kazda klase, teraz jak zakupie wowa bede miec szeroki wybor postaci, ktorymi nie bede gral od zera a od 18/19 lvl :] od wyboru do koloru ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nudzi cie takie ciagle levelowanie od nowa? ;] wg mnie WoW im dalej tym ciekawszy - poczatek byl dla mnie o wiele nudniejszy niz terazniejsza gra (46lvl)

Mi sie znudzilo na chyba 37 levelu granie. :P Nie gralem juz z miesac albo cos takiego - za to brat jak zaczal grac to nie moze przestac. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego lepiej w Guild Wars pykać :P Aby nie mam tego problemu, że zapłaciłem - a grać się nie chce ;)

Gralem tez w Guild Wars i mi sie znudzilo po tygodniu - dwoch grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko do guild wars trzeba miec odpowiedni sprzet :] i pieniazki tez (ponad 300 zeta kupujac all dodatki) za wowa mam prawie pół roku grania :P

Gw ma podobne wymagania co wow... poza tym nie musisz kupowac odrazu wszystkich dodatkow, zanim odblokujesz wszystki skille postaci w podstawce to troche minie, poza tym do pvp mozna spokojnie robic jakies alternatywne builty do pvp, jesli nie masz dostepu do tych z dodatkow. No i jedna, podstawowa zaleta gw - nie trzeba spedzac tyle czasu co nad wow, dla mnie rzecz kluczowa na chwile obecna.

 

Wow jest fajny jak sie ma ogrom czasu, gw pod tym wzgledem jest lepsze, bo nie koxassz postaci, aby nabijac lvl i kupowac skille, tutaj je dostajesz za wykonane zadania a nie za xp. Tak samo nie ma co sie nastawac na koxanie mobow, zeby zdobyc wysoki lvl, ja przeszedlem gre i kilka razy jeszcze przekrecilem 20 lvl. :]

Tutaj nie tak wazny sprzet, ktory praktycznie przesadza o pvp w wow... nie siedzisz godzinami, dzien w dzien na instancjach - nie bedziesz mial epixow... w gw liczy sie taktyka, bo nie ma takiego czegos jak uber bronie, zbroje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pieniazki tez (ponad 300 zeta kupujac all dodatki) za wowa mam prawie pół roku grania :P

No tak. :mur: W przypadku WoWa płaci się za sam abonament. :?

Podstawka WoWa kosztuje 110zł, Burning Crusade 140zł w gram.pl. Do tego dochodzi abonament. Jakby nie patrzeć Guild Wars jest tańszy.

 

Temat jest o World of Warcraft, zatem nie piszcie o Guild Wars, bo od tego jest oddzielny topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burning Crusade jak masz zamiar grac od poczatku totalnie sie nie opłaca, gdyz to co w dodatku najlepsze jest na lvl 60+, a konto do wowa (nowe) masz jzu za 90 zeta w tym miech za free, czyli za gre płące 30 złoty OO :P

 

w Guild Wars niestety nei grałem, lecz sadzac po grafie, ktora cos jednak musi generowac, a moj zabytek to nie szczyt techniki, stad mam obawy co do chodzeia GW. o wowa tez sie bałem, dlatego narazie trial za free... testy testy testy :P

GW tez bym chetnie przestetował jednak nie mam jak ^^ tutaj w ciemno trzeba by kupic, ale mysle ze to nie problem gdyz same dobre opinie gra zbiera.

 

p.s.

wow mi sie bardzo podoba, klimat, grafa, bg, insty ... itd :P i chyba sie dzisiaj skusze na jakies manewry :P (w sensie pogrania, nie kupna )

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burning Crusade jak masz zamiar grac od poczatku totalnie sie nie opłaca, gdyz to co w dodatku najlepsze jest na lvl 60+, a konto do wowa (nowe) masz jzu za 90 zeta w tym miech za free, czyli za gre płące 30 złoty OO :P

 

w Guild Wars niestety nei grałem, lecz sadzac po grafie, ktora cos jednak musi generowac, a moj zabytek to nie szczyt techniki, stad mam obawy co do chodzeia GW. o wowa tez sie bałem, dlatego narazie trial za free... testy testy testy :P

GW tez bym chetnie przestetował jednak nie mam jak ^^ tutaj w ciemno trzeba by kupic, ale mysle ze to nie problem gdyz same dobre opinie gra zbiera.

 

p.s.

wow mi sie bardzo podoba, klimat, grafa, bg, insty ... itd :P i chyba sie dzisiaj skusze na jakies manewry :P (w sensie pogrania, nie kupna )

U mnie duzo lepiej chodzi Guild Wars niz World of Warcraft [komp1] caly czas ramu brakuje u mnie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie duzo lepiej chodzi Guild Wars niz World of Warcraft [komp1] caly czas ramu brakuje u mnie. :(

W wow z wersja 2.0 czy jakos tak weszla opcja przyspieszajaca gre na wolniejszych kompach, mozna wlaczyc wyswietlanie czarow jako sprite'y, czy cos w tym stylu, podobno ludzie na trupach odczuli roznice. :]

Ogolnie na battlegroundach potrafi przyciac nawet na sredniej maszynie, takze w duzych lokacjach z wieloma graczam - like undercity, stormwind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sprzedaje niestety

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=180989796

Jak ktoś chce z forum to niech ktoś da znać..

wolę przynajmniej dać komus moje dzieciaki w ręce kogoś znajomego.

Miałem taką awanturę że dałem sobie spokój.. podobno pieniądze marnotrawię :mur:

Sobie k*** kupie za tą kasę krzynkę piwa i się zapije na śmierć :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"oto stanowisko do gry w World of Warcraft, za pomocą którego dwoje ludzi może obsługiwać jednocześnie 46 kont do gry (i jeszcze w międzyczasie oglądać filmy). TAK, TO 47 komputerów sprzężonych w jedną wielką maszynę. za pomocą przełączników kvm możliwe było zredukowanie ilości monitorów i klawiatur. prawdziwe 'centrum sterowania' dla pewnego gracza i jego....dziewczyny. "

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

http://gizmodo.com/photogallery/wowaddict

 

I co wy na to? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... zakupiłem nowy sprzet (semp 3000+, mobo z integra x1250 [amd 690g] 1gb ramu, i gra przycina Oo. jest lepiej ze wzgledu na ram, ale mam wrazenie ze na ti4200 było lepiej. moze mi sie tylko wydaje i mam pytanie do was, na jakich sprzetach graliscie przyjemnie, nie wkurzajac sie ze miales sciny i ktos cie killim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton 2500+, 2GB, Radeon 9800 Pro i było wszystko ok. Gra nie przycina w ogóle.

 

Ten sam sprzęt, tyle że 512MB ramu zamiast 2GB i gra przycinała, zwłaszcza w dużych miastach: Ogrimmar, Undercity, Booty Bay, aczkolwiek w Crossroads też potrafiło przyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam neta radiowego 1024 nic nie sciagam nie wysylam a od 2 dni mam duze pingi,mega lagi i czasem czesto dc.raz mam tak ze po zlalogowaniu sie mam

5k ms a innym razem 200ms ktore jak wejde na av albo ab zwieksza sie po jakims czasie a jak jest wysokie to czesto mam dc a wiadomo ze jak jest dc na BG to zdobyty bonus honor idzie sie je****.

problemow z netem nie mam ze stronek ssie mi normalnie ponad 120KB ,kompa skanowalem nie mam wirow

jak sie pytam innym ludzi na serwie to mowia ze nie maja takich problemow jak ja

dodam ze serw ma status medium,a ja praktycznie nigdy a gram juz troche w wowa nie zaznalem takiego pojecia jak lag albo dc

co radzicie mi w takiej przykrej sytuacji zrobic?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych serwerach taka sama sytuacja ?

Porty jakies sie nie blokuja, firewall cos nie broi ?

Poczytaj na oficjalnym forum swojego realma, czy tez ktos mial podobny problem, ew na koniec przeinstalowac gre, nie mam wiecej pomyslow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych serwerach taka sama sytuacja ?

Porty jakies sie nie blokuja, firewall cos nie broi ?

Poczytaj na oficjalnym forum swojego realma, czy tez ktos mial podobny problem, ew na koniec przeinstalowac gre, nie mam wiecej pomyslow.

zaraz sprawdze inne serwy,firewola nie mam bo nie potrzebuje,na moim serwie pytalem sie ludzi i nikt tego nie ma,nie wydaje mi sie zeby przeinstalowanie gry cos pomoglo ale w ostatecznosci moge sprobowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"oto stanowisko do gry w World of Warcraft, za pomocą którego dwoje ludzi może obsługiwać jednocześnie 46 kont do gry (i jeszcze w międzyczasie oglądać filmy). TAK, TO 47 komputerów sprzężonych w jedną wielką maszynę. za pomocą przełączników kvm możliwe było zredukowanie ilości monitorów i klawiatur. prawdziwe 'centrum sterowania' dla pewnego gracza i jego....dziewczyny. "

I co wy na to? :-P

A ja na to jak na lato:

http://www.youtube.com/watch?v=SFXR6UKCjIc

http://www.youtube.com/watch?v=iC9yEk_7rb8...ted&search=

 

Kurcze zdeka to przesada. Z tymi 47 kompami to jakiś żart ;0. Chociaż znam kolesia (nawet 2) co nie ruszają sie bez lapka i WoWa. Hmm przesada i tyle :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos dokladnie wyjasnic szczegoly tego triala na tbc?

teraz mam miesiac grania czyli jak zassam tbc ze stronki bliza i aktywuje triala to dostane 10 dodatkowych dni i razem bede mial 40 dni i z tych 40 tylko 10 do pojscia do outlandow??

czy te 10 bede mogl wykorzystac tylko w tych 30 co juz je mam???

i czy po 10 dniach bede mogl dalej wykorzystac do konca normalnie te dni co teraz mam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...