Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Mam do oddania zaproszenia "Recruit a friend" (10 dni darmowy trial, dodatkowe doswiadczenie za questy itd) dla nowych graczy. Dodatkowo sluze pomoca w objasnianiu "trudnych" poczatkow gry :). Pelny FAQ w jezyku ang na temat RaF Tutaj.

 

Mam takze do oddania "Scroll of Resurrection" (10 dni) dla osob, ktore pragna powrocic znow do WoW'a :). Pelny FAQ w jezyku ang na temat SoR Tutaj.

 

Jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Mam do oddania zaproszenia "Recruit a friend" (10 dni darmowy trial, dodatkowe doswiadczenie za questy itd) dla nowych graczy. Dodatkowo sluze pomoca w objasnianiu "trudnych" poczatkow gry :). Pelny FAQ w jezyku ang na temat RaF Tutaj.

 

Mam takze do oddania "Scroll of Resurrection" (10 dni) dla osob, ktore pragna powrocic znow do WoW'a :). Pelny FAQ w jezyku ang na temat SoR Tutaj.

 

Jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na PW.

Are all players eligible to cast the "Scroll of Resurrection"?

 

Players with a World of Warcraft account from the following countries are able to use the "Scroll of Resurrection": Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland, Spain, Russia, Ukraine, Latvia and Lithuania, Belgium. Players from outside of these countries; players with trial accounts, or with full accounts with five referrals from the "Scroll of Resurrection" currently pending, are ineligible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, SoR jest dla osob ktorych konto do wowa znajduje sie w stanie frozen przez minimum 90 dni posiadajacych podstawke do WoWa oraz TBC, a tak pozatym mam do rozdania 3 Scrolle of Rezurrecrion, zainteresowani prosze pisac na gg 9040380 lub maila mathew1986@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Pytanie za 100 punktów - jeżeli mam aktywne konto (prepaid) to czy przy dłuższej nieaktywności na tym koncie nadal rośnie niebieski pasek 200% expa? Czy tylko max mogę poexpić postać o 3 lvl wyżej? Kupiłem WoWa tylko i wyłącznie z tego powodu, że miałem możliwość zakupienia go... bardzo tanio (za wszystko 45zł - nówki ze sklepu [; ) (najpierw dodatek Lich'a za 15 a później battle chesta za 30) dlatego pograłem miesiąc. Gra mnie nie bardzo wciągnęła (tzn. kiedy dowiedziałem się, że większa ilość znajomych gra na innym serwerze to po prostu skasowałem postać z 45 lvl i zacząłem grać od nowa...) I jak myślicie - opłaca się teraz kupić prepaida na 60 dni czy czekać na Cataclysm? Pozdrawiam - Laik [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Pytanie za 100 punktów - jeżeli mam aktywne konto (prepaid) to czy przy dłuższej nieaktywności na tym koncie nadal rośnie niebieski pasek 200% expa? Czy tylko max mogę poexpić postać o 3 lvl wyżej? Kupiłem WoWa tylko i wyłącznie z tego powodu, że miałem możliwość zakupienia go... bardzo tanio (za wszystko 45zł - nówki ze sklepu [; ) (najpierw dodatek Lich'a za 15 a później battle chesta za 30) dlatego pograłem miesiąc. Gra mnie nie bardzo wciągnęła (tzn. kiedy dowiedziałem się, że większa ilość znajomych gra na innym serwerze to po prostu skasowałem postać z 45 lvl i zacząłem grać od nowa...) I jak myślicie - opłaca się teraz kupić prepaida na 60 dni czy czekać na Cataclysm? Pozdrawiam - Laik [;

Postać musisz zostawić w gospodzie, żeby się nabijał tzw. rested, czyli odpoczynek,z którego będziesz miał 200% xp z mobów.

Nawet jak konto masz w stanie frozen, czyli nie możesz grać, postaci nabija się rested, dużo os. tak robi kiedy kończy im się abonament i zostawia na np. tydzień-dwa, żeby się nabiło max. Poczytaj sobie o tym w faq na stronie warcrafta, tam jest ładnie opisane.

 

Co do postaci to istnieje płatna możliwość przeniesienia postaci z jednego serwera na drugi.

Czy opłaca się kupić ? No to zależy, po cataclysm już nic nie będzie takie jak teraz, ten dodatek gruntownie przemodeluje grę. No i zawsze możesz dobić postać do max lvl, zeby od razu startować od nowych lokacji, albo zacząć grę nową postacią i zobaczyć na ile zmieniła się cała rozgrywka względem wcześniejszych dodatków.

Ja zapraszam na burning legion. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rested experience działa w ten sposób, że kiedy jesteś offline i wylogowałeś się w gospodzie lub większym mieście, to ten rested experience będzie Ci się nabijał. Mając rested exp dostajesz 2 razy więcej doświadczenia gdy zabijasz stwory (nie jestem do końca pewien, ale z questów jest tyle samo doświadczenia). Jednak pamietaj o tym, że rested urośnie Ci tylko o 150%. Czyli mając 55 level i full rested, to zabijając tylko stwory normalnie bez rested miałbyś 56,5lvl, a z rested masz 58 lvl.

 

Swoją drogą Blizzard powinien udostępnić heirloom items dla nowych graczy, 20% więcej expeków, a i same przedmioty są znakomite na każdym poziomie.

 

Co do Cataclysm, to wyjdzie on pewnie za jakieś 10-12 miesięcy. Najpierw będzie 3.3 patch, a w nim kolejny boss w Vault of Archavon, jak również główne danie czyli Icecrown Citadel. 3.3 wyjdzie pewnie za jakieś 2-3 tygodnie, a i tak Blizzard postanowił spowolnić progress poprzez stworzenie pewnych barier (podobnie było z Sunwell), dzięki czemu na możliwość ubicia Lich Kinga poczekamy kolejne kilka miesięcy. W Icecrown Citadel będą 4 poziomy, na każdym z nich 3-4 bossów. Po jakimś czasie, gdy już pokonamy pierwszy poziom, Blizzard otworzy następny i proces ten powtórzy się kilka razy. Na pełne IC będzie więc trzeba poczekać 2-3 miesiące. Po tym czasie kolejne kilka miesięcy i wtedy dopiero Cataclysm.

 

Moim zdaniem nie warto czekać na Cataclysm. Lepiej jest zacząć teraz lub poczekać kilka tygodni na release Icecrown Citadel. Zanim zdobędziesz 80-ty poziom minie trochę czasu, a kiedy już osiągniesz maksymalny poziom to będziesz w stanie kupić pełny zestaw t9 z samych heroiców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heirloom imo są dostępne w dobry sposób, właśnie dla ludzi co biją alty i nie chcą już spędzać tyle czasu co mainem.

One chyba tylko z instancji sa, szkoda, że nie pomyśleli i nie można ich z pvp brać, nie każdego interesuje przecież pve... może to się kiedyś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heirloom imo są dostępne w dobry sposób, właśnie dla ludzi co biją alty i nie chcą już spędzać tyle czasu co mainem.

One chyba tylko z instancji sa, szkoda, że nie pomyśleli i nie można ich z pvp brać, nie każdego interesuje przecież pve... może to się kiedyś zmieni.

Wszystko fajnie ale jak chcesz zacząć grać na innym realmie, albo nawet na tym samym tyle, że po przeciwnej stronie (to akurat ma być zmienione w 3.3), to siłą rzeczy nie masz dostępu do heirloom items.

Są dostępne heirlooms z PvP, można je kupić za WG tokens. Fakt mają one inne cechy, ale 10% experience tam też jest. A jak ktoś leveluje poprzez battlegroundsy, to te itemy będą jak najbardziej ok.

 

Blizzard powinien umożliwić transfer BoA itemów z jednego realmu do drugiego, w końcu są to bind on account. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam byłem ciekaw jak to działa, bo skoro item jest BoA to jak go przesłać na inny serwer ? , ticket do gm ?

 

Co do samej gry, to ma ona już chyba tylko sens (pve, pvp mnie nie interesuje) w end game, czyli full level i rajdy od 10 wzwyż, no niech będzie jeszcze jakiś heroik na odreagowanie. Poza tym to imo nikt już sie nie przejmuje grą 1-79lv, byle tylko do przodu, gdzie tu fun ? A jest przecież masa questów i innych ciekawych rzeczy po drodze. Teraz tylko heirloomy itd.

Co do zostawiania postaci w karczmie, to owszem, przez noc kilka procent przybędzie na rested, ale zostawiać postać na 2 tygodnie żeby się nabiło 150% to bez sensu, bo grając przez ten czas zrobimy 20x więcej xp niż później na rested, no i nie tylko w karczmach rośnie rested, bo ten rośnie wszędzie, tylko w karczmie bardzo szybko, a w "lesie" bardzo wolno.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rested jest też dlas osób, które nie mają czasu tyle grać...

Fajnie to się levelowalo maina, później gdy znasz już praktycznie całą grę i paiętasz większość q to się dziwisz, że ludzie chcą ten proces przyśpieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sciagnalem gre z oficjalnej strony, pozniej 2 pozostale dodatki,

jestem swiezy w tym temacie, chcialem pograc w 1sza czesc ale po instalacji dodatkow nie mam opcji wyboru poprzednich wersji,

czy mozna grac w world of warcraft czy musze juz tylko grac w the wrath of the lich king oraz czy warto grac w pierwsza czesc czy juz ten dodatek rekompensuje pozostale dwie czesci/dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas masz dostep do 'poprzednich' czesci gry.

czyli w dodatku juz mam wczesniejsze czesci ?

 

jeszcze jedno, zakladalem rano konto, poczte mam na o2 ale do tej pory nie przyszedl link potwierdzajacy, trzeba podac email na innym serwerze ?

Edytowane przez ayabrea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak. Musisz mieć podstawę, na którą doinstalowujesz dodatki.

Wyobraź sobie F3 z DLC. Masz dostęp do tego i tego. Zwyczajnie zwiększa ci się obszar mapy i dodają się bajerki typu latające mounty, nowe questy itp. Tak, o2 ma problemy ze wszelkimi rejestracjami, aktywacjami i w ogóle jest be.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wolę przeczekać i dostać gotowy, pełny produkt od razu. Tak samo czekałem z WOTLK i z rozmów ze znajomymi wynika że zdecydowanie warto było poczekać, a nie pchać się do bety. Premiera? Soon. :>

 

Regularnie natomiast śledzę MMOChampion i zmiany w Cataclysm będą sycić maksymalnie. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram casual'nie i zmiany póki co mnie nie sycą :( Drzewko resto druida kompletnie zmienione, pozbyli się kilku użytecznych skilli/spelli, a zostawili te które omijałem szerokim łukiem :( Ale zanim wypuszczą wersje ostateczną wszystko się jeszcze pewnie zmieni kilka razy.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zamierzam wrócić do grania po 2 latach przerwy. Może ktoś chce zarobić miesiąc grania poprzez Scroll of Resurrection? O ile nie ma konta zarejestrowanego na Polskę.

 

edit: działa tylko, jeśli ktoś ma samą podstawę bez dodatków :(

Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zamierzam wrócić do grania po 2 latach przerwy. Może ktoś chce zarobić miesiąc grania poprzez Scroll of Resurrection? O ile nie ma konta zarejestrowanego na Polskę.

 

Sprawdź PW. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie juz doczekac cataclysmu. Strasznie duzo zmian wprowadza blizz. Z tego co widze to trzeba bedzie sie od nowa uczyc grac postaciami ktorymi sie gralo po kilka lat :D MMO-champion az trzeszczy od naporu nowych informacji o 3 dodatku, co mnie cieszy bo jest tam duzo rzeczy do poczytania. Polecam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie od nowa, ale dużo ciekawych zmian :) Mam nadzieję, że instancje nie będą tak łatwe jak w wotlk, gdzie tylko niektóre heroic raidy są wyzwaniem.

 

Jak się robi hc w sprzęcie z normala (czy nawet z questówek) to większość jest wyzwaniem, ale jak ludzie biegają na randomy w t9 i wyżej to jakiego wyzwania się spodziewać?

Powinni zrobić skalowanie mobów ze sprzętem graczy ;)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...