Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

1) Najtaniej to rozpoczniesz grając w triala 10 dniowego za darmo (dostępny na europejskiej stronie wow'a). Później kupujesz klucz do podstawki, dostajesz dodatkowy miesiąc gratis, czyli razem już 40 dni gry na start. :]

Później dodatki - burning crusade (nie musisz kupować od razu, do krain z dodatku można wejść dopiero od 58lvl, jeśli chcesz grać od samego początku dodatkowymi rasami to musisz mieć wykupioną), wrath of the lich king - to się przydaje też od 68lvl.

 

2,3) Nowa wersja nie jest potrzebna, ale odradzam kupowanie używanych kont, bardzo łatwo sprawić, żeby wróciły do dawnego właściciela.

 

4) Podstawkę i dodatki ściągasz ze strony za darmo

 

5) Najlepiej opłacalne są prepaidy z allegro

 

6) O ile masz wykupione dodatki to tak. Teoretycznie nawet 1 lvl postacią możesz dostać się do northrend - krainy przeznaczonej dla postaci 68-80lvl. :] Ale to nie ma większego sensu i trzeba levelować w odpowiednich lokacjach do tego przeznaczonych na dany level.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie grają znajomi, na nowym, wtedy masz gwarancję dużego zagęszczenia w startowych zonach, ale brak pewności co do przyszłości serwera, albo na już znanym i wypróbowanym - ja siedzę na burning legion i raczej się stąd nie ruszam. Po dodatku na pewno dużo osób znowu zacznie robić alty i będzie tłoczno. :]

A co do klasy to trudno powiedzieć, to co lubisz. :] Każdą klasą się fajnie gra, jaki masz styl gry - to powinno decydować o wyborze.

 

Masz już konto, czy od nowa będziesz zaczynał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, mój gear z tbc spokojnie starczył do okolo 76lvlu.

 

Wrażenia po patchu:

 

Ja <span style='color: red;'>[ciach!]</span>lę. Może by to na becie przeszło, czasami jest niegrywalne, drażniące drobne błędy (nameplates, brak target of target), jak widzę ekran ładowania to czekam tylko aż się gra zawiesi (oculus, headless horseman 99.9% zwiech).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po praktycznie roku nie grania, z ciekawości chciałem odpalić WoWa :)

W końcu zbliża się dodatek więc może na te 60 dni wykupię na dobicie lvlu i pozwiedzania.

Najlepsze - odpalam - download 5.29 GB , ale to nie koniec - po tym zaczęło mi ściągać kolejne 4.6GB.

To chyba lekka przesada ? Niedługo to WoW będzie zajmował 30GB-a co tam tyle może ważyć ? Bo chyba nie tekstury :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak prepaida kupię razem z grą 7.12.2010 :).

Z tego co się orientowałem kumple ode mnie już nie grają.

Gdzie mogę zamelinować się?Jaki server ? Gdzia naszych najwięcej?

Obecnie byłem na Magtheridon.Nawet nie wiem czy on jeszcze działa.

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś z was problem,na podkręconym sprzęcie, ze stabilnością gry po ostatnim patchu? Nie chodzi mi tu o zawieszanie się instancji itp, bo to wiem że "normalne", ale u mnie zaraz po upgradzie gry, na kompie ze sygnatury (@3.8GHz), wywala criticalami co ok. 2 min. Na razie zjechałem do 3.6GHz i wygląda na to, że chodzi stabilnie. Dziwi mnie jednak, że do tej pory (przed ukazaniem się patcha) mogłem bezproblemowo grać na wyższym taktowaniu. Dodam, że z innymi grami nie ma problemu, linx i memtest po 8-śmiu godzinach nie wskazał problemów, temperatury też ok. W akcie desperacji odinstalowałem nawet grę i zainstalowałem na nowo. Pobrałem również najnowsze wersje addonsów jakie wyszły po nowym patchu. Spróbuje jeszcze je wyłączyć, może to któregoś starszego wina. Czekam jednak na sugestie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś lepszego eve-online, tylko "troszkę" trudniejsza od wow'a i przez to mniej popularna. :]

 

Btw live stream z blizzcon http://blizzcon.rayv.com/

 

Czy Eve jest warta wydania 100zl za 2 miesiace przyjemnosci z grania?

Poki co, z tego co wyczytalem to maja niezly system wysysania kasy z porftela :D

Edytowane przez kwia7ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kataklizm. Deathwing spłynął w końcu na dyski i za moment będzie można od nowa poznawać cały stary świat. Nowe kombinacje klas i ras już w drodze, za chwilę Camp Narache wypełni się loladinami, po Lolshire biegać będzie armia huntardów... W sumie dobry pomysł miał Blizz puszczając shattering trochę wcześniej niż reszta dodatku, ograniczy to choćby trochę przeciążenie jakie pojawi się w dniu wydania całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...