Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

*cough*dwajściaojro*cough* Dołączona grafika

 

...za sztukę oczywiście...

Dołączona grafika

 

Jeżeli miałbyś tylko dla mnie się przenosić, to imo nie jestem tego wart. Dołączona grafika Koszt transferu był już wiele razy podnoszony przez różnych ludzi, tym bardziej że kiedyś to był proces manualny i zajmował około tygodnia, a obecnie robi to automat w dosłownie parę minut (max godzina), wiec tak wysoki koszt nie jest już uzasadniony niczym innym niż zysk blizzarda, ale... szybko to się raczej nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ArkiTech

Witam

 

Czy ktoś wie gdzie można ściągnąć patch 4.3.0.15005 to 4.3.0.15050enGB ? Pytam bo robię sobie płytę z patch-ami żeby ich nie ściągać po każdym formacie dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktos mi wytlumaczy za co ban?

 

Prywatne serwery sa legalne w EU wiec nie wiem skad ta reakcja, mimo iz sam nie gram na prywatnych to taka decyzja troche mnie gdzies boli.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że jest http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

pierwszy link na googlach...chyba faktycznie koleś ma nie bardzo IQ. Ale jeśli ktoś ma wolne łącze i/lub limity na nim to dlaczego by nie zgrać sobie wszystkiego ?

O instalacji tłumaczenie nie potrzebne. Sam przerabiałem żonglerkę płytami przy instalacji podstawki i BC kilka lat temu, a później i tak musiałem czekać godzinami aż klient dociągnie brakujące patche Dołączona grafika

Nawet ostatnio chcąc pograć MoP musiałem czekać aż się 20GB ściągnie...

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zrobienie kopii gry od kolegi na prywatny użytek nie jest karalne. Mamy rozmowy o kopiowaniu innych gier też dopuścić? Ban słuszny, eot. Na "ból" polecam melisę.

 

Tylko ze World of warcraft jest ogolnie dostepny. Nie mozesz sobie zrobic kopii na prywatny uzytek gdyz baza jest rozprowadzana na bazie freeware...

 

A nawet jesli, moze miec warcrafta, tylko nie oplacac abonamentu. Prywatne serwery SA LEGALNE w EU gdyz nie jest to kradziez, a "REVERSE ENGINEERING" w postaci serwerow bez abonamentu.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się spotykam, żeby EULA, była w europie nieobowiązująca. Toć to wolna amerykanka. Pobieżne googlowanie nie mówi nic na temat nieważności EULI w europie, ale nie znam się na prawie, więc nie będę wdawał się w dyskusję.

Biorąc pod uwagę to, że w teorii EULA jest nieważna, to dalsza polemika na ten temat jest niemożliwa.

A zakładając, że EULA jest ważna to w jej zapisie dla WoW'a jest wyraźnie napisane, że modyfikacja integralnych plików klienta jest niedopuszczalna, a przez to rozumiem nawet plik .txt, który, jakby nie patrzeć, decyduje o poprawnym działaniu gry. Jest też wzmianka o Reverse Engineering, o dziwo, w części "nie wolno Ci".

 

http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/wow_eula.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ToC i EULA nie stanowi prawa!

 

Czyli że, zapisy w danym TOC / EULA musza byc zgodna z prawem miejscowym aby byly wiażące! Innymi slowy, sa to w potoczym jezyku klauzule niedozwolone.

 

W legislacji europejskiej, reverse engineering jest prawnie uregulowane, w sprzecznosci z TOC i EULA.

 

TOC i EULA sa napisane pod wylacznie prawo USA.

 

Problematyka powinna byc dosc dobrze dostepna na googlu.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kolesia pytającego o patch, a wy mu bana daliście za jakieś prywatne serwery...nawet jeśli gra to nic takiego nie napisał. Strach się pytać o cokolwiek.

pzd

 

Wychodzę z najprostszego założenia: pytanie o patche dotyczące jakiegokolwiek MMORPG z abonamentem traktuję jako granie na warez.

1) Szczególnie jak wujek Google odpowiedź podaje na tacy.

2) Kopia klienta z aktualnymi poprawkami wystarczy jak zauważył Crosis. Podobnie jest ze Steam.

Zasady działu Gry niestety przez panujące realia i sumienie Kaliego muszą być bardziej restrykcyjne. Smutne ale prawdziwe.

 

eot

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) A jak ktoś chce wykonać czystą instalację i ma 1Mb łącze to ma czekać cały dzień aż się ściągnie ?

 

Dobrze, że policja nie ma takich prostych założeń, bo by pozamykali każdego kto ma auto z przyciemnianymi szybami za gangsterke ;)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) A jak ktoś chce wykonać czystą instalację i ma 1Mb łącze to ma czekać cały dzień aż się ściągnie ?

 

Dobrze, że policja nie ma takich prostych założeń, bo by pozamykali każdego kto ma auto z przyciemnianymi szybami za gangsterke Dołączona grafika

 

pzd

 

eot

 

 

Naprawdę nie chce mi się tracić czasu na bezużyteczną dyskusję bo jakiś debil wg. niektórych niesłusznie dostał bana. Następny post nie związany z WoW a dotyczący łącza ciotecznego brata wujka z Hiszpani będzie nagrodzony blokadą.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...