Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Za moment to nie. :P Realmy powinny być online około 11, ale znając życie (i patrząc na to co się działo wczoraj na US serwerach), to komfortowo będzie można pograć koło godziny 14-17.

 

Sporo zmian, właściwie cały Cataclysm z wyłączeniem archeologii, miejsc dla 80-85, goblinów i worgenów oraz perków dla gildii. Ja mogę polecić Tirisfal Glades i Silverpine Forest do levelowania. W becie te dwa miejsca (zwłaszcza SF) były bardzo interesujące i grywalne. No i Gamon w końcu przypakował, teraz to on będzie zabijał jednym ciosem. ;)

 

Edit: Ok, serwery były już online przed 11. Nice.

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu niespodzianka,bo ja juz o od 1,5h biegam i zwiedzam. (Nie)stety biegam,gdyż większość szybkiego transportu (czyt.portale do miast) została zmonopolizowana przez magów, a ci za free niczego nie robią :(

 

Miasta wyglądają dużo lepiej, ciekawiej, grafika sporo poprawiona. Co do mechaniki to się zobaczy w praniu.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It's epic... :blink:

 

Ok, update. Z mojego punktu widzenia, jako RP-owca zmiany są fantastyczne. Nie grałem wcześniej na PTR, celowo zeby nie psuć sobie przyjemności z odkrywania na nowo świata na Live serwerach. Zwiedziłem na razie niewiele, ale już mogę powiedzieć że jest rewelacyjnie. Zmieniony Stormwind jest świetny, pełen klimatu i charakteru, zwłaszcza dodany cmentarz i jego okolice. Z drugiej strony wszystkie zmiany w innych krainach nie są w stanie łącznie przebić przebudowy Orgrimmaru. Żadne screeny nie oddają pełni tego co się stało z tym nudnym miastem, jest po prostu epickie - totalnie przemodelowane, z fantastycznym wyglądem i klimatem. Zmiana pokoleń whordzie też dużo dała: Garrosh i Baine prezentują się o niebo lepiej niż "mientki Thrall" i "dziadek krowa". Dodanie wielu nowych fp pomaga też nowym postaciom, na przykład krowy nie muszą już biegać bezsensownie między Bloodhoof a TB, itp.

 

Jestem mega zaskoczony i niesamowicie zadowolony, praktycznie dostałem nową grę gratis.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-9496-0-78521600-1319114860_thumb.jpg

 

Trolling made perfect by Blizzard. :blink: :lol2:

źródło: http://us.battle.net/wow/en/media/screenshots/screenshot-of-the-day/cataclysm?view#/cataclysm-ss1847

 

Jutro się wszystko wyjaśni i będziemy wiedzieć już na pewno jaki będzie kolejny odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zapowiedzą ten dodatek o pandach ? Bo już wypadłem z obiegu. ;>

 

Jakiś na pewno zapowiedzą, bo dodatek ma wyjść w 2q2012, więc nie będzie innej okazji na zapowiedź (ptr pewnie ruszy w końcu 1q2012). Pojawienie się takiego screena na moment przed blizzconem na oficjalnej stronie... trolling doskonały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo? Jest tu ktoś jeszcze? *odgłosy echa*

 

Dzisiaj zniesienie blokady informacji na temat mopa, czyli czwartego dodatku do wow. Wszystko w wielkiej pigule na MMO-Champion.

 

Mists of Pandaria Press Tour

 

Trochę bałem się syndromu kung-fu panda, ale widząc co do tej pory zostało ujawnione, jestem spokojny i zadowolony - będzie dobrze.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce otrzymać "scroll of resurection" - czyli 7 dni gry za free i automatyczny awans dowolnej postaci na 80lvl + upgrade konta do cataclysm to proszę wysłać do mnie pw z nazwą postaci i serwera na jakim gracie.

 

Trzeba też spełnić warunek:

 

"By móc otrzymać Zwój wskrzeszenia twój znajomy musiał w przeszłości posiadać abonament World of Warcraft, przez co najmniej 30 dni, a jego konto stało się nieaktywne przed lub w dniu 4 Marca 2012."

 

 

Co do "pandalandii" to oczywiście obadam tak jak każdy dodatek, zawsze to 1-2 miesiące zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The final patch of Mists of Pandaria will be the Siege of Orgrimmar! Both factions, for various reasons, lay siege to the city to bring Garrosh down and end his reign of Warchief. We are leveraging a lot of our main characters and we haven't had this much fun building a Warcraft story in many years. We are really pushing the factions forward and showing what happens when you are a big jerk as a Warchief. We are really really excited about where this expansion goes and we wanted to tell you that so you understand that this expansion is not a joke. It is not light and fluffy, although the Pandaren are fun and super zen. A lot of people at Blizzcon thought that the expansion seemed light and silly to some degree after things like Wrath of the Lich King, Burning Crusade, and Cataclysm. We want to be very clear that the conflict between Alliance and Horde is gearing up to hit a fevered pitch unlike any we have ever seen."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu zastanawiałem się, co jest w tej grze, że ludzie są skłonni płacić za możliwość grania...

Ciekawość bywa zwykle brzemienna w skutki...

Obecnie to powoli zakrawa na uzależnienie...

Jeszcze rok temu obiecywałem sobie, że kupię sobie D3 w dniu premiery, teraz będzie MoP...

Mam nadzieję, że to minie z czasem...

A na chwilę obecną to, dziwnym zrządzeniem losu, mam gildię na głowie i masę rzeczy do odkrycia i zabicia.

Blizzard to chyba jednak podpisał jakiś cyrograf z tym z dołu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tej gry. Obejrzałem parę filmików na zachętę, ale po tym co zobaczyłem nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby ściągnąć to coś. Ktoś może wytłumaczyć o co w tym w ogóle chodzi? Bo grałem w wiele MMORPG i dla mnie nawet Tibia wygląda bardziej zachęcająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tej gry. Obejrzałem parę filmików na zachętę, ale po tym co zobaczyłem nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby ściągnąć to coś. Ktoś może wytłumaczyć o co w tym w ogóle chodzi? Bo grałem w wiele MMORPG i dla mnie nawet Tibia wygląda bardziej zachęcająco.

 

Połączenie interaktywnego facebooka/naszej klasy z drużynowym e-sportem. Mówiąc krótko w wersji PvE którą uprawiam współdziałanie drużyny 25 (ew. 10) osób tak, by pokonać najbardziej skomplikowane i wyśrubowane elementy mechaniki gry - to nie fps gdzie liczy się zręczność, raczej bezwzględna (a jeden błąd jednego ludzika oznacza nieuchronny fail) koordynacja całej drużyny z tzw. "game awarness" czyli umiejętnością jednoczesnej egzekucji strategii, mechaniki klasy którą grasz i reagowania na wszystkie nagle pojawiające się niespodziewajki z jednoczesnym świadomym czytaniem wszystkich wskaźników i statystyk pojawiających się na ekranie i dostosowaniem wyżej wymienionych elementów do wskazań tychże wskaźników.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 KHOT za wytłumaczenie :D

 

ja wróciłem do gry i od 1.5 miecha pogrywam. Jeżeli jest ktoś chętny na SOR i wspólną grę zapraszam na priv. Jak zawsze serwer auchindoun :P

co do MoP'a to z pewnością kupie tylko liczę że odstęp pomiędzy D3 a MoP wynosił będzie co najmniej kilka miesięcy. Obie gry będą na pewno zaliczone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec tak, jesli ktos nie gra na Burning Legion (zdecydowana wiekszosc polskich gildi) to poza BL serwer na jakim gramy nie ma znaczenia, ogolnie jest BL i wszystko inne, czy to bedzie burning blade czy otland to nie ma juz znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bl-u ludzie już wydorośleli, zresztą jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało i nie widziałem problemu może dlatego, że nigdy nie wczytywałem się w chat.

Dla mnie też jedynym serwem, na którym gram od premiery jest bl, zawsze pełno ludzi i o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie czuje tego klimatu, nie wiem jak to będzie. Pandy jako rasa mnie kompletnie nie przekonują, podobnie jak te poprzednie, które dochodziły w dodatkach. Pooglądałem itemki z setów, jakieś bambusowe kapelusiki, kimona, sandałki, będzie hardcore. No i ten baunsujący chiński smok jako mount.

Wypróbować na pewno wypróbuję, bo inaczej nie byłbym sobą, ale.. no właśnie, nie czuję żadnego hype'u.

Dobrze, że na horyzoncie gw2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko już wiadome: pandy nadejdą 25 września, czyli jeszcze dokładnie 2 miesiące czekania. Do tej pory do bety wchodziłem okazjonalnie, ale od kiedy udostępnili w pełni działające pokemony, gram non-stop. Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie w wowa nie gram, rzucałem go juz chyba 4 razy jednak zawsze wracam. i pandaria wyjątku nie będzie, na 99% kupie i sprawdzę co nowego w świecie.

z tym że nie mam ochoty po raz kolejny grać samemu. pomyślałem sobię że może znalazło by się kilka osób co by chciało wspólnie pograć w nowym dodatku. oczywiście trzeba by wybrać server i podlevelować postać. swoją drogą mam już dość mojego warka, chociaż fucha tanka to chyba najlepsza rola w grze...

co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie też sprawdzę, ale ogólnie hype zerowy, to samo na gw2, po ostatnim beta weekendzie mam mieszanie uczucia. Chyba mnie już trochę mmo znudziły. ;>

Bardziej czekam na planetside 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wciąż gnije na auchindounie i dawno temu jak grałem serwer powoli umierał. może pomyśle nad jakąś migracją przed MoP'em.

Gdzie gracie panowie i czy macie zamiar trochę dłużej posiedzieć przy MoPsie niż tylko tydzień ? ath wiem że na BLu siedzi :P

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, zapraszam na Emerald Dream w aliantach - co prawda sam jestem tam dość niedługo, ale po wydaniu kasy na transfer całości trzódki, nie mam zamiaru się ruszać z niego przez długi czas. Horda jest dość mocno zdziesiątkowana, ale alianci trzymają poziom jeżeli chodzi o PVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...