Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ... Może mam jakiegoś buga. Bo z przyzwanym 'zwierzątkem' mam tak - przyzwę go -> nie widać przycików do kontroli, wyloguje się - zaloguje się -> wszystko jest, ale gdy go odeślę paski i jego ikonka u góry zostaje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z updatem. Podczas procesu na różnym stopniu postepu wywala mi błąd [nie mozna zastosowac aktualizacji poniewaz jest ona zgodna z suma kontrolna pliku.] i za **** nie wiem o co chodzi :/

jezeli ktos wie jak mi pomoc to bardzo prosze :]

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią te wszystkie tryby (PVP, NORMAL, RP, RPPVP czy jakoś tak) od siebie ??

No a jak myslisz ? ;] Pvp to znaczy, ze mozna sie zabijac; normal to znaczy, ze nie ozna sie zabijac; rp - roleplaying - dla lubiacych odgrywac role, grac klimatycznie, bez trybu pvp; rppvp to samo tylko z trybem pvp.

Troche logiki wystarczy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos, jak wyglada sprawa z guest pass key do tej gry, tzn. czy posiadajac taki klucz mozna sie zarejestrowac i grac bez podowania numeru karty kredytowej czy numeru karty pre-paid?

z tego co mi wiadomo to podczas rejestracji swojego konta (normalnego nie guest pass key) trzeba takowe dane podawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie za 100 pkt :D jakie sa pingi na oficjalnym serv ?? wiem wiem ze to glupie pytanie bo zalezy od lacza ale ja na lacze nie narzekam wiec pytam sie kogos kto rowniez potrafi miec po 2 MB z usa

 

bo nie wiem czy kupowac oryginala czy nie :D a kusi cholernie .... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Questem w Moonglade. Zwie się on Great Bear Spirit. Tytułowego niedźwiedzia znalazłem i zagadałem do niego. Jednak pisało że mam go zadowolić czy coś tkiego. W opisie questa zobaczyłem że potrzebuje jakies Gaea Seed - co to jest? Jakie macie pomysly na rozi=wiązanie tego questa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Questem w Moonglade. Zwie się on Great Bear Spirit. Tytułowego niedźwiedzia znalazłem i zagadałem do niego. Jednak pisało że mam go zadowolić czy coś tkiego. W opisie questa zobaczyłem że potrzebuje jakies Gaea Seed - co to jest? Jakie macie pomysly na rozi=wiązanie tego questa?

W jeziorze tam musisz znalezc to na dnie. Takie babelki z tego leca ;p latwo znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kim. dzięki za sensowną odpowiedź. bielski no niestety ale tam czytałem i za rzeproszeniem G&%$# pisze. Przepisana jest treść questu + rozmowa...

 

 

EDIT:

 

gdzie w jeziorze? przepłynołem całe w zdłóż i wszerz...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio@ może akurat ten quest jest opisany bardzo skapo. natomiast gdy ja mam jakis problem z questem to zawsze korzystam z serwisu allakhazam i zawsze znajde to czego szukam z zaznaczonym miejscem na mapce, czyli wiem wszystko co musze i wykonanie questu to czysta formalnosc.

i nie mow mi ze gó.wno w nim jest, to pooglądaj inne questy :] jak dla mnei bomba

pozdro bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytnako.

Moge załatwić grę wow, jednakze nie zawsze bedzie mnie stac by uiscic opłaty na granie.. czy mozna zablokować konto na 2-3 miesiace i potem opłacić i grąc dalej? Czy naliczają za to jakieś opłaty?

Jak to wygląda?

 

---\

Juz znam odpowiedz.. mozna sobie spokojnie konto blokować na jakiś czas.. koles ma 6 miech nie oplacone.. i zyje :)

Edytowane przez Galago De Codi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A jest tak, ze mozna sobie zawiesic konto (oplacone, powiedzmy na miecha) , nie grac powiedzmy 2 miechy i po tym czasie odblokowac konto i grac ten oplacony miesiac?

Szczerze, to wole nie probowac w to grac, jeszcze bym sie wciagnal.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...