Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Tylko, ze Blizzadr kasuje postac jezeli nie bedziesz uzywal konta przez pol roku. Dlatego co pol roku, zeby Twoje wypociny przy kreowaniu postaci nie poszly na marne bedziesz musial wydac te 50 zl.

3. Czy jeśli nie zapłacę za grę przez kilka miesięcy to stracę postać lub konto?

 

Nie, firma Blizzard zapowiada iż nie będzie kasowała ani kont ani związanych z nimi postaci, bez względu na okres nieaktywności / niepłacenia abonamentu przez gracza. W chwili gdy gracz zapłaci za kolejny miesiąc rozgrywki, będzie mógł ponownie zalogować się na na swoje konto i będzie miał dostęp do wszystkich swoich postaci.

 

Należy pamiętać, iż niepłacenie abonamentu wiąże się jedynie z brakiem możliwości korzystania z gry ? nie wynikają z tego żadne utraty postaci lub kont.

 

http://www.cdprojekt.pl/wow/

Edytowane przez Ruido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do swojego trenera i rozwijasz zaawansowana opcje tego skilla.

powiedzcie mi jeszcze gdzie w Stormiwind lub okolicach znajde trenera od rozdzek..

znalazlem jednego ale on trenuje tylko w kijach lub mieczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od ponad dwoch dni mam problemy z rejestracja na http://teaser.wow-europe.com/ by otrzymac guest key (10 dniowy cd key).

Mam juz dosyc czekania az to naprawia, wiec zwracam sie z prosba, jezeli ktos nie uzywa i nie planuje uzyc swojego guest key moglbym prosic o sprezentowanie mi go ?

 

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zarejestrowałem sie bez problemu, tylko ściągnąć nie mogę :(

ma ktoś linka http do WoW 1.94 enGB Instalki ?

Po co 1.9.4 ? Chyba nie chcesz grac na prv, bo to strata czasu. :>

 

Obecnie na oficjalnym jest patch 1.11.2. Proponuje zassac World of Warcraft v1.11.0 UK Patch Full Install (451mb) a reszta juz sie zupdateuje w trakcie gry, to zaledwie kilka mb. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taką wersję zaczeło mi sciągać z teasera

poza tym ja nie mam WoWa i musze miec instalke, nie patcha

 

Napisales, ze potrzebujesz 'WoW 1.94 enGB' a to jest nazwa patcha. Wersja instalacyjna gry jest tylko w wersji 1.0 czy tam 1.1 (nie mylic z 1.10). Poszukaj na fileplanet.com, tak jakis czas temu mozna bylo pobrac triala, albo sprawdz na stronie teasera.

 

nudzi mi się już powoli wow... czy można sprzedawać złoto np na allegro? kończe z wowem i chciałbym trochę zarobić ^^

 

Wejdz na allegro i zobacz... mozna, ale obecnie ceny sa smieszne i jak masz kilka tysiecy zlota, to moze cos zarobisz. Poza tym nie wiem czy to jest legalne i jakby blizz sie o tym dowiedzial to moze grozic banik (ale nie musisz sie przejmowac tym u nas).

Polecam 2229839[/snapback]

Prośba do graczy (sam się też do nich zaliczam) - poradźcie coś w tym temacie:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=206483

 

dotyczy to wyboru karty graficznej do WoW'a....

 

poradźcie coś....

 

Wow'a wspiera nv... z tych podanych karta kazda sobie poradzi z palcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na allegro i zobacz... mozna, ale obecnie ceny sa smieszne i jak masz kilka tysiecy zlota, to moze cos zarobisz. Poza tym nie wiem czy to jest legalne i jakby blizz sie o tym dowiedzial to moze grozic banik (ale nie musisz sie przejmowac tym u nas).

Polecam http://www.nogold.org/ :lol2:

Właśnie chciałbym się dowiedzieć czy takie coś jest dozwolone przez blizza, bo nie chcę łamać regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jeszcze gdzie w Stormiwind lub okolicach znajde trenera od rozdzek..

znalazlem jednego ale on trenuje tylko w kijach lub mieczach.

heh...

 

do rozdzek nie ma zadnego trenera, jak skoczy ci lvl w gore to bedziesz mogl dalej rozwijac tego skilla poprzez uzywanie rozdzki. (przynajmniej MAG tak ma, ale nie sadze zeby z innymi klasami bylo inaczej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='18 lip 2006, 15:39' post='2232896']

heh...

 

do rozdzek nie ma zadnego trenera, jak skoczy ci lvl w gore to bedziesz mogl dalej rozwijac tego skilla poprzez uzywanie rozdzki. (przynajmniej MAG tak ma, ale nie sadze zeby z innymi klasami bylo inaczej)

Sa trenerzy od wszystkich rodzaji broni, jesli masz nabite np. 75/75 w skillu danej broni, to trzeba dobic nowy lvl i granica zwiekszy sie o kolejne 5 ptk. tj. 75/80 i tak dalej co lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z instalacja patcha, otoz na roznym poziome instalacji wyskakuje mi komunikat (na 5%, na 70% ... roznie):

 

Nie mozna zainstalowac poniewaz nie jest ona zgodna z suma kontrolna pliku. ten problem mozna zwykle rozwiazac usuwajac gre, i instalujac ponownie. i potem jest nazwa pliku

 

wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalu jest wersja wyzsza niz 1.9.0 wiec nie wiem po co Ci ten zabytkowy patch...

Ssij 1.11.0 i nie gadaj, zawiera w sobie wszystkie wczesniejsze patche.

Na privach nie graj, juz lepiej obadaj sobie darmowego triala, zobaczysz co to wow a nie co to pseudo wow, taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ile jest ten trial ? i czy to co sciagne do tego triala to wystarczy potem do grania juz za abonament ?

p.s.

co do priva to powiem ci ze sie mylisz xD

p.s.2

to do czego potrzebny jest mi ten patch nie wnikajmy, glownym watkiem jest problem ktory wystepuje takze na org.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nt. triala jest wszystko tutaj -> http://www.worldofwarcraft-europe.com/

 

Gralem i na privach i na org i mam jakies pojecie o tym. ;] Poza tym w sigu masz 'realm-xaos' a z tego co mowi google jest to serwer prywatny, ale nie wnikam. ;]]]

 

Tak jak mowilem zassaj od nowa tego patcha, moze rzeczywiscie sciagnal sie jakis uposledzony plik. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to teraz kolejny problem :/ zastosowalem sie do zalecen czyli przeinstalowania wowa, zabralem sie za instalowanie i podczas instalacji na pliku terrein.mpq zawiesza sie i pomaga tylko wylaczenie instalacji z poziomu menadzera zadan

moze z tym problemem mial ktos stycznosc ?

z gory dzieki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd mamy wiedzieć czemu nie grasz w tą grę? co do prywatnych serwerów to nie polecam, grałem na tym pół roku, potem 3 miechy przerwy i przesiadka na oryginał. Różnica jest bardzo duża. Warto wydać te 50 zł na miesiąc :D Ta wersja do triala wystarczy żeby grać na normalnym abonamencie, ale i tak musisz kupić sobie wow'a bo to jest potrzebne do ulepszenia konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...