Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Btw jak sie komus znudzil wow to moze sprawdzic innego mmorpg'a, 100x bardziej skomplikowanego od niego, zyjacego wlasnym swiatem, posiadajacego wlasny rynek tworzony wylacznie przez graczy...

 

A mowa oczywiscie o...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

eve online ;]

 

Dołączona grafika

 

Wlasnie sobie zaczalem troche pykac i strasznie wciaga, sam tutorial chyba z 4 godziny przechodzilem, gra wsysa jeszcze bardziej niz wow, przy tym nie jest taka monotonna. ;]

 

 

Od wow'a trzeba sobie regularnie robic odpoczynki, bo przynajmniej u mnie staje sie powoli monotonna, ale to chyba kwestia wygrania sie juz za wszystkie czasy w ten tytul. ;]

 

W sumie cala gra polega na tym: dobic do 60 lvl, raidowac instancje aby zdobyc epixy, loic na bg zdobywajac range i kiedy mamy juz najlepsze epixy to, aby nie stracic rangi to tak srednio po kilka h na bg, aby ja utrzymac. ;] W tym etapie cal gra sprowadza sie do utrzymania rangi, zyjemy tylko pvp a to tak samo jak farmienie po jakims czasie staje sie monotonne. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

kupiełm gre kilka dni temu zaczałem grac na cd-keyu 10 dniowym trialu zeby zobaczyc czy gra mi sie spodoba jesli nie to sprzedacz z nieruszanym normalnym cd-keyem

i tu moje pytanie:

czy potem bede mogł wprowadzic normalny cd-key czyli zaaktualizowac triala do normalnego konta wpiac jakis tam numer karty kredytowej dostac 30 dni grania z paczki , a potem zmienic sposob płatnosci???

bo potem bede chciał kupic pre-paida tylko nie wiem czy bede mogł wprowadzic go

ps prosze odpiscie to dla mnie wazne

ps2 pajace z pclaba nie raczyli odpowiedziec na proste pytania wiec pozostała mi nadzieja w was :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy potem bede mogł wprowadzic normalny cd-key czyli zaaktualizowac triala do normalnego konta wpiac jakis tam numer karty kredytowej dostac 30 dni grania z paczki , a potem zmienic sposob płatnosci???

bo potem bede chciał kupic pre-paida tylko nie wiem czy bede mogł wprowadzic go

ps prosze odpiscie to dla mnie wazne

ps2 pajace z pclaba nie raczyli odpowiedziec na proste pytania wiec pozostała mi nadzieja w was :)

pozdrawiam

Tak oczywiscie istnieje taka mozliwosc. Do zmiany sposobu płatności służy strona https://www.wow-europe.com/account/ lub wybrac: Account Management ze strony http://wow-europe.com/. Wybierasz Change Subscription i Cancel recurring subscription plan. Zeby dodac kod ze zdrapki: Add Game Card i tam wpisujesz kod z karty pre-paid.

Jakbys mial jakies pytania, chetnie postaram sie odpowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis właczam gre wpisuje hsłpo i ie ma mojej postaci tylko musze wybrac rodzaj gry tak jakbym właczył gre pierwszy raz

wybieram gre i właczam liste serwerow i nie ma zadnego

o co chodzi???

A czy przeczytales komunikat ktory znajduje sie w lewej czesci ekranu i zajmuje jego polowe mowiacy o przerwie konserwacyjnej?

Co tydzien w srode od 5.00-11.00 jest przerwa konserwacyjna. Nastepuje rowniez podliczenie honoru i zmiana ranka zwiazanego z pvp/battlegrounds. Tak to juz jest i trzeba sie przyzwyczaic. Jest tez wymienionych kilka serwerow na ktorych przerwa moze sie przeciagnac nawet do 36h. W takim wypadku Twoj abonament zostanie przedluzony o 2 dni.

Mam nadzieje ze wyjasnilem problem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie pytanko gram orkiem szamanem mam 11 level i nie wiem gdzie mozna kupic jakies czary(ofensywne albo leczące)

kumpel mowi ze mozna u szman trainer ale jak zagaduje to jest tylko opcja treningu nie ma sklepu

to jak to jest??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma, jesli serwer jest przepelniony to nieraz trudno wykonac jakis quest, bo duza konkurencja. ;]

Ale chyba sobie przypomnialem ten quets, musisz obejsc ta cala gore od prawej strony i dojdziesz ty tych kultystow, tez troche sie nabiegalem za tym, bo nie moglem odszukac tych wyczepow. ;] Kilka znajduje sie przed jaskinia, reszta w srodku.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki znalazłem ten item dzieki

mam jeszcze taka prosbe zebys pomógł ki dokonczyc ten quest do konca

 

Glowing Ember

torch of the dormant flame

powiedz gdzie to jest i jak mozewsz podaj mape

jak to znajde to jeszcze bede musiał skolowac : torch of the eternal flame i to bedzie koniec questa

z gory dziekuje i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz duzo buildow (czyli rozplanowanie talentow pod konkretne cele np. pvp, pve itp.) dla szamana - http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...61506&sid=1 .

 

Tutaj jest oficjalne forum wow'a - http://forums.wow-europe.com/index.html?sid=1 , wszystkiego mozna sie dowiedziec, wystarczy poswiecic troche czasu na czytanie a nie tylko podaj to, podaj tamto. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze takie pytanko

gram szamanem orkiem i chcialbys wiedziec na jakie ulepszenia zwracac uwage w doborze ekwipunku

chodzi mi o :stamina,spirit , sila

co jest najwazniejsze dla szamana idacego w walke broniami 2 recznymi??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shammy najlepiej 1h np. mace, sa bardzo ciekawe i chyba najlepsze do niego.

Musisz miec tak samo duzo staminy jak i inteligencji.

ale wtedy maly damage jest jak uzywam 1h

a do czego inteligencja sie przydaje??

i czy sila jest wazna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy maly damage jest jak uzywam 1h

a do czego inteligencja sie przydaje??

i czy sila jest wazna?

Maly, bo szamana to nie wojownik i nie sluzy do walki w starciu, moze w ostatecznosci.

Inteligencja jest potrzebna do many raczej. ;]

Lepiej miec tarcze, majac wiecej ac masz wieksze szanse na przezycie on i jakies bonusy.

Ja mialem kiedys szamka w totemach, tylko musisz znalezc dobry build. Nigdy nie rob szamana z mysla o walce wrecz, moze uzywac tylko sredniego armora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz duzo buildow (czyli rozplanowanie talentow pod konkretne cele np. pvp, pve itp.) dla szamana - http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...61506&sid=1 .

 

Tutaj jest oficjalne forum wow'a - http://forums.wow-europe.com/index.html?sid=1 , wszystkiego mozna sie dowiedziec, wystarczy poswiecic troche czasu na czytanie a nie tylko podaj to, podaj tamto. ;]

jak chce sprawdzic rozplanowanie tych talentow to wyskakuje mi 404 file not found

a moze ktos z Was pomoglby mi rozplanowac te talenty z mysla o walce bronia 2h w zwarciu??

o 11 wlacza serwer to podesle screena z drzewka enchanty bo tylko tam dodawalem i powiecie mi czy w miare dobrze rozplanowalem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...