Skocz do zawartości
aster

Mellow Trax - Phuture Vibes (wydany w 1995)

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie nie dawno dostalem ten utwor i kiedy go uslyszalem to oszalalem, slyszalem go daaaaaawno temu i praktycznie o nim zapomnialem, wedlug mnie on wymiata. Nie wiem jaki to gatunek ani trance, techno, mi podchodzi na HardStyle, ale nie wiem.

Utwor jest bardzo prosty, ale wymiata szczegolnie to: turu ruru czy cos takeigo :D

Od wczoraj moi sasiedzi slysza wysokie frekwencje z glebokim bitem :D

 

Wasze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee... 95 ?  CDDB zglasza plytke jak 1999 z kategorii club dane.. wydawca ( polydor.de) na okladce tez napisal 99 :>

utwor zostal wydany na vinylu w 1995-12-31, sadze ze moje dane sa bardziej prawidlowe :)

w 1999 roku to go wydali jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie z innej beczki, znacie taki utwór muzyki klasycznej, który często się pojawia w filmach związanych z szatanem, apokalipsą. Teraz jest często w telewizji w reklamie reeboka, co taki typ na początku stare korki pokazuje. Bardzi mi zależy na tym utworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

utwor zostal wydany na vinylu w 1995-12-31, sadze ze moje dane sa bardziej prawidlowe :)

w 1999 roku to go wydali jeszcze raz

 

polecam zerknac

http://www.mellow-d.de/releases2.php

zapomnieli sie przyznac ???

O Boze

http://www.myimgs.com/view.php?id=69bb18ec...=810&height=610

 

TERAZ WIDZISZ???????????????

oczywiscie na stronie discogs znajdziesz takze versje ktore byly wydane w 1999 ale tutaj sa pytajniki czyli musi to byc stare takze, zobacz na ten sklep!!!!!!!!!! Ten sklep jest pewny z datami

 

EDIT: Jeszcze jedno TY chyba czegos nie rozumiesz? zanim jakis utwor trafi do normalnego zjadacza chleba (czyli taki ktos jak ty) to duuuuuzo wczesniej wychadza whitelabely promo i inne (akurat to nie ten przypadek)

To ze pisze tak na jego stronie nie znaczy ze to nie bylo wczesniej dostepne. Ja mam 3 utwory ktore beda dostepne dla ciebie w czerwcu i nie mowie tutaj o jakis mp3 (wiem ze slabe porownanie bo w tym przypadku mowimi o latach).......

Wiesz kiedy bylo wydane Cafe Del Mar?? Oczywiscie zaraz na discogs albo gdzie indziej wstukasz i ci wyskoczy ale to nie o to mi chodzi. To bylo pytanie retoryczne.

............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha.. ale sie zoladkujesz :) daj spokoj i nie tym tonem prosze. tyle tytulem wstepu.

Chyba naturalnym odruchem jest sprawdzenie w pierwszej kolejnosci zawartosci homepage'a wlasciciela/kompozytora/wykonawcy jakiegos utworu a nie dlubanie po butikach za wersja beta danej piosenki ;]

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha.. ale sie zoladkujesz :)  daj spokoj i nie tym tonem prosze. tyle tytulem wstepu. 

Chyba naturalnym odruchem jest sprawdzenie w pierwszej kolejnosci zawartosci homepage'a  wlasciciela/kompozytora/wykonawcy jakiegos utworu a nie dlubanie po butikach za wersja beta danej piosenki ;]

 

pzdr.

masz racje, przepraszam (szczerze).

jeden ch*j kiedy byla wydana, sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...