Skocz do zawartości
yotomeczek

OC Sapphire 9800PRO (R360) 8k w 2003 i 22,8k w 2001 :)

Rekomendowane odpowiedzi

yotomeczek odpowiedz mi na pytanie:

czy na takich ustawieniach (max - jak masz wyniki) twoj radek chodzi na codzien czy tylko takie parametry ustawiasz jak chcesz rekord pobic? jesli tak to na jakich taktowaniach chodzi u Ciebie na codzien radoslaw? :)

To chyba oczywiste że to ustawienia maksymalne ...

W końcu rekordy bije się przy OC na maxa

Na co dzień rdzeń GPU nie lata na 2,10V :D w końcu to tylko WC

Na codzień ustawienia 450/800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi się Radek zaczyna <span style="color:red;">[ciach!]</span>....... :cry: mialem go cały czas puszczony 470 i 680 i tu nagle pojawily mi się czerwone kropeczki (niewiem skąd) no to odkręciłem pamięć na 640 i kurde znowu są czerwone kropeczki. Odkręcilem na 580 i ........znowu kropeczki czerwone są i artyfakty. Pusciłem 320 i 580 (non-pro r9800) i kur.....kropeczki czerwone i arty są. Co mam zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo artyfaktów (i tych kropek) musze miec puszczone rdzen 325 @ 270 i 580 @ 540 :(

Dzis rano bylo wszystko ok!! W nic nie grałem!! I tu nagle takie kropki sie pojawiły!!

Najgorsze jest to ze karte kupiłem na eBay w Niemczech i muszę z nią jechać do kuzyna (jak pojade na wakacje to ją wezne) i na gware oddac.

Miałem na niej zamontowanego silencera i radiatorki chromowe (byly one przyklejone takim specjalnym klejem i ciekawe jak ja je teraz odkleje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem GPU do 2,04V (powyżej 2,05V nic nie daje - dawałem już 2,18V :D pewnie rdzeniowi za ciepło na takie napięcia) - jest wieczór więc chłodniej i ...

500/420

22807 :D

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7919998

ciekawe jak długo ta karta Ci jeszcze pociągnie :wink:

ja miałem 470 i 680 i naraz się pamieci przegrzały a miałem radiatorki i silencera.. i teraz jade na 220 i 440 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem GPU do 2,04V (powyżej 2,05V nic nie daje - dawałem już 2,18V :D pewnie rdzeniowi za ciepło na takie napięcia) - jest wieczór więc chłodniej i ...

500/420

22807 :D

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7919998

ciekawe jak długo ta karta Ci jeszcze pociągnie :wink:

ja miałem 470 i 680 i naraz się pamieci przegrzały a miałem radiatorki i silencera.. i teraz jade na 220 i 440 :(

Mam ją już trochę :D i nic złego się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką dziwną sytuację z moim 9800Pro@XT. Do czasu kiedy nie wgrałem biosu od XT w 3D Marku 2001 miałem ~15tys a w 2003 ~5600. Teraz po wgraniu biosu od XT mam w 2001 ~14,5tys a w 2003 ~6200 8O Próbowałem na różnych sterach-DNA,Omega,Catalisty- i za każdym razem takie same wyniki... :( w FarCry'u wydajność też troszeczkę spadła, ale minimalnie. Co się dzieje 8O Spodziewałem się wzrostu wydajności a nie jej spadku...

Mój Radek to Sapphire Atlantis 128MB/256Bit na płytce od XT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem GPU do 2,04V (powyżej 2,05V nic nie daje - dawałem już 2,18V :D pewnie rdzeniowi za ciepło na takie napięcia) - jest wieczór więc chłodniej i ...

500/420

22807 :D

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7919998

ciekawe jak długo ta karta Ci jeszcze pociągnie :wink:

ja miałem 470 i 680 i naraz się pamieci przegrzały a miałem radiatorki i silencera.. i teraz jade na 220 i 440 :(

czekaj czekaj ! - przeciez pamieci chadza 680 na Deflaut ?

to jak sie przegrzały ? jak je miales na 680 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem GPU do 2,04V (powyżej 2,05V nic nie daje - dawałem już 2,18V :D pewnie rdzeniowi za ciepło na takie napięcia) - jest wieczór więc chłodniej i ...

500/420

22807 :D

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7919998

ciekawe jak długo ta karta Ci jeszcze pociągnie :wink:

ja miałem 470 i 680 i naraz się pamieci przegrzały a miałem radiatorki i silencera.. i teraz jade na 220 i 440 :(

czekaj czekaj ! - przeciez pamieci chadza 680 na Deflaut ?

to jak sie przegrzały ? jak je miales na 680 ?

ja mam 9800 non-pro 325 i 580 orginalnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem GPU do 2,04V (powyżej 2,05V nic nie daje - dawałem już 2,18V :D pewnie rdzeniowi za ciepło na takie napięcia) - jest wieczór więc chłodniej i ...

500/420

22807 :D

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7919998

ciekawe jak długo ta karta Ci jeszcze pociągnie :wink:

ja miałem 470 i 680 i naraz się pamieci przegrzały a miałem radiatorki i silencera.. i teraz jade na 220 i 440 :(

czekaj czekaj ! - przeciez pamieci chadza 680 na Deflaut ?

to jak sie przegrzały ? jak je miales na 680 ?

 

 

ja mam 9800 non-pro 325 i 580 orginalnie :P

ahaa - to sie zgadza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką dziwną sytuację z moim 9800Pro@XT. Do czasu kiedy nie wgrałem biosu od XT w 3D Marku 2001 miałem ~15tys a w 2003 ~5600. Teraz po wgraniu biosu od XT mam w 2001 ~14,5tys a w 2003 ~6200 8O Próbowałem na różnych sterach-DNA,Omega,Catalisty- i za każdym razem takie same wyniki... :( w FarCry'u wydajność też troszeczkę spadła, ale minimalnie. Co się dzieje 8O Spodziewałem się wzrostu wydajności a nie jej spadku...

Mój Radek to Sapphire Atlantis 128MB/256Bit na płytce od XT.

No co ty chcesz przeciez zamiast 5600punktów masz teraz 6200.

A co do FarCry to nie podałeś wyników.

Wiec nie wiem o co Ci chodzi?

 

Jaki masz układ kondensatorów taki jak TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe!!! jaki mialem sen to szok!

snilo mi sie ze byla niedziela i wchodze na forum a tu topic " OMFG!!! 30k w 2001 i 9700 w 2003 by yotomeczek"

mysle se w snie.. nie no nie mozebyc. ciekawe co zrobil..czytam watek. a on pisze pojechal z kompem do jakies lodziarni i tam w wielkiej zamrazarze gdzie bylo -20 st C testowal grafe. pisal ze ubrany byl w 2 korzuchy i polar io ledwo co mogl sie poruszac. to wydarzenie zostalo opublikowane na lamach jakiegos serwisu overclockerskiego, ktory (teraz uwazajcie) w prezencie za takie poswiecenie i dazenie do celu PODAROWAL yotomeczkowi najnowszego RADEONA X800 XT!!!!!

 

o boze... ze mi sie takie sny snia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty chcesz przeciez zamiast 5600punktów masz teraz 6200.

A co do FarCry to nie podałeś wyników.

Wiec nie wiem o co Ci chodzi?

W 3D marku 2k3 wynik skoczył w górę, ale tylko w nim. W 3D marku 2k1SE mam zamiast ~15tys pkt ~14.5tys... W Far Cry'u jak ustawię AA na high to nie da się grać, bo fps'y spadają do wartości 10-15...

 

Jaki masz układ kondensatorów taki jak TU

To jest dokładnie ta karta: link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz boje się podkręcać!! :P  

tylko na tym standardzie wynik z tymi omegami 4.6 spadł w 2k1 z 19k na 16k!! :?  

ustawienia standardowe (bez podkrecenia) i ustawienia domyslne bez aa

No ale jak chodziła na tych zmniejszonych taktowaniach to maiłeś z 12k :lol:

 

A mi przedchwila puściły dwa radiatory :? taśma się zabardzo nagrzała i puściła :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz boje się podkręcać!! :P  

tylko na tym standardzie wynik z tymi omegami 4.6 spadł w 2k1 z 19k na 16k!! :?  

ustawienia standardowe (bez podkrecenia) i ustawienia domyslne bez aa

No ale jak chodziła na tych zmniejszonych taktowaniach to maiłeś z 12k :lol:

 

A mi przedchwila puściły dwa radiatory :? taśma się zabardzo nagrzała i puściła :evil:

na zmniejszonym to nawet nie chciałbym widziec wyniku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie podkręciłem kartę (troche mniej niż wczesniej) 325 @ 455 i 580 @ 660 no i wyniki są niższe niż wczesniej na tych omegach 4.6 (wczesniej omegi 4.5) w 2k1 mam 17500 (wczesniej 19000) a w 2k3 (wczesniej 6600 a teraz 6200) hmmmmm........... karta wczeniej bala puszczona 470 i 680 wiec teraz jest tylko troszkę mniej.....hmmmmmm.......system mam z trzy tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry bios, dla tych ktorzy maja pamieci Hynixa. Wszsytko mam skompletowane, moge wyslac cala zawartosc dyskietki, ktora jest potrzebna do operacji...U mnie chodzi GIT na default chlodzeniu, jednak bez podkrecania.

412/365 - 6246 w 3dMraku 03

 

kuicets@poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem na czym polegał juz problem ze artyfakty się pojawiały.

problem u mnie występuje to dzis...dzis komputer miałem uruchomiono tak od 14 i w tej chwili pojawiły się kropeczki na pulpicie (grafa nie podkęcona) mam na niej silencera i radiatorki.

czyżby grafa się piepszyła przez radiatorki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...