Skocz do zawartości
Outlander

Blurp ! vs. Plóm ;]

Co jest lepsze do max OC ???  

  1. 1. Co jest lepsze do max OC ???

    • Plom
      66
    • Blurp !
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Jawna dyskryminacja!!

Dlaczego w tej ankiecie stwarzacie mylne pozory jakoby [ciach by Autor]??

Wszystko przez jego umiejscowienie w ankiecie.

Przeciez jest wpisane jako DRUGA opcja, co wprowadza ludzi w mylne przekonanie, ze Blurp to cos gorszego, bo stoi na drugim miejscu ankiety.

Tak nie moze dluzej byc! Prosze Szanownych Moderatorow o ustawienie Blurp na rowno z [ciach by Autor], lub nawet wyzej

 

 

Post calkowicie pozbawiony wartosci merytorycznej, napisany jedynie dla rozrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam opinie kolegi INTEL jest debeściak, ale co do drugiej czesci jego wypowiedzi nie moge sie zgodzic BLURP rano,wieczorem,przed wizytą w toalecie, czy po :) wystarczy raz na jakis czas, ale za to dobrze. Nie przekonacie nas do zmiany naszego zdania gupkowatymi obrazkami i innymi takimi cosiami... :roll: <peace>

 

 

BLURP :gitara2:

 

update: (co do wyników tej ankiety) ona też nie bedzie wiarygodna, z wyżej wymieniionych powodów, i nic Wam nie pomoże ustawienie BLURP na 2 miejscu bo to nic nie zmienia :P :P :P

 

Przykazanie nr 1 : Nie bedziesz bez waznego powodu wypisywał BLURP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam opinie kolegi INTEL jest debeściak, ale co do drugiej czesci jego wypowiedzi nie moge sie zgodzic BLURP rano,wieczorem,przed wizytą w toalecie, czy po :) wystarczy raz na jakis czas, ale za to dobrze. Nie przekonacie nas do zmiany naszego zdania gupkowatymi obrazkami i innymi takimi cosiami... :roll: <peace>

 

 

BLURP :gitara2:

 

update: (co do wyników tej ankiety) ona też nie bedzie wiarygodna, z wyżej wymieniionych powodów, i nic Wam nie pomoże ustawienie BLURP

Nie rozumiem o co Ci chodzi.... Choćby bździurp było pierwsze to i tak plóm jest najlepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o twój update. Co to znaczy niewiarygodna?? Bo jest dużo plómowiczów i każdy chce sobie obrazek wyświetlic??? I co to znaczy BŹDZIURP raz a dobrze??

 

Piszesz że nieobiektywna i nie popierasz żadnymi dowodami. Poza tym to nie plómowiec wymyślił ankietę :lol:

 

 

UPDATE

I nawet z wrażenia zaczynasz dekalog pisać :D (no offence, just for PLÓM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o twój update. Co to znaczy niewiarygodna?? )
to, że was byc moze jest wiecej to nie znaczy, ze BLURP jest gorsze 8)

 

Bo jest dużo plómowiczów i każdy chce sobie obrazek wyświetlic??? I co to znaczy BLURPa wklejejcie sobie obrazki :P tylko musicie mieć świadomość, że one na nas nie są w stanie zrobić wrażenia :wink:

 

 

Piszesz że nieobiektywna i nie popierasz żadnymi dowodami. Poza tym to nie plómowiec wymyślił ankietę :lol:

no to teraz masz dowody nieco wyżej w tym poście :P

 

UPDATE

I nawet z wrażenia zaczynasz dekalog pisać :D (no offence, just for PLAMP)

no bo my mamy tajny dekalog :D

 

BLURP - to brzmi dumnie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy!!!!

 

Odpieram zarzuty:

 

1) Wy uważacie że BŹDZIURP jest lepsze a my że PLÓM! To po co ta ankieta skoro wiedzieliście że nas jest więcej i wynik będzie nie "niewiarygodny" tylko nieadekwatny do oczekiwań bździurpoców

 

2) Ja nie powiem co Reed (naczelny bździurpowiec) wklejał i to w naszym topicu!!!

 

3) i 4) Z chęcią bym poczytał kolejne przykazania, bo o ile mi wiadomo dekalog składa się z 10, no chyba że wielki BŹDZiURP nakazuje inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BŹDZiURP niemoze nakazac innego dekalogu niz 10 przykazan bo Dekalog z j. gr. "dziesięć" i "słowo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Wy uważacie że color=red]BLURP[/color]

 

2) Ja nie powiem co Reed (naczelny BLURP on po prostu uległ prowokacji z Waszej strony i pokazał że nie wolno z nami zadzierac 8)

 

3) i 4) Z chęcią bym poczytał kolejne przykazania, bo o ile mi wiadomo dekalog składa się z 10, no chyba że wielki BLURP bedzie Ci to dane po wkroczeniu do naszych szeregów, poznasz je podczas oficjalnej audiencji u Reed'a :D

 

BLURP i naszym dekalogu... toż Ty PLAMP jesteś :lol:

 

szkoda ze PLAMP nie startuje w wyborach.moze w polsce byloby troszke lepiej
tak zgadzam się razem z samoobroną tworzyli by zgrana paczke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze plóm nie startuje w wyborach.moze w polsce byloby troszke lepiej :)

Liga Plómskich Rodzin? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge wiedziec bo za Plómem to nauka stoji :D a ten bzdzurp to herezje jakies

przykro mi to mówic ,ale nic sie nieznasz... :( ale spoko kiedys napewno z tego wyrościesz i wtedy byc może bedziesz miał szanse do wstapienia do elitarnej grupy wyznawców BLURP 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge wiedziec bo za Plómem to nauka stoji :D a ten bzdzurp to herezje jakies
przykro mi to mówic ,ale nic sie nieznasz... :( ale spoko kiedys napewno z tego wyrościesz i wtedy byc może bedziesz miał szanse do wstapienia do elitarnej grupy wyznawców BLURP

A jakie tam widzisz elitarne gremium, no oczywiście oprócz wielkiego kronikarza i rzecznika do spraw etyki, przykazań i innych BŹDZiURPów, wielebnego XwA oraz protoplasty Reeda????

 

:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...