Skocz do zawartości
letrev

Gdzie co kupic w wawie czyli WC po Warszawsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedzilem juz OBI na ursynowie i Leroy'a w iasecznie i nie dopadlem zadnych kroćcy :|

Czy moglby mi ktos podac ulice na ktorej moge nabyc cosik takiego ? ? ?

 

Kroćce zakrecane albo szybkozlaczki na 3/8 cala i waz 12/16 . . .

 

Z góry THX all

 

PS. Zmienilem temat bo tak bedzie fajniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAH ja znalazlem :E

Ul. Chełmska 20 - WARSZAWA nie daleko Panoramy. Koles ma w sklepie wszystko czego dusza zapragnie jesli chodzi o laczowki :E a jezeli czegos nie ma to robi na zamowienie :E ja zamowilem sobie choinki 3/8 cala 12x2 :E

po 10 zl za sztuke :E wykonanie zamowienia nawet jesli bierze sie 3 sztuki kosztuje gora 2 zl wiecej niz te standardowe :]

Wykonują równiez zlaczki skrecane na wymiar weza ale taka przyjemnosc kosztuje ok 25-30 zl za zalaczke . . .

Material tez sobie mozna wybrac tzn mosiadz badz tworzywo . . .

Ogolnie wypas :E Sklep gazowniczo-hydrauliczny . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obi na radzymińskiej sa tez wspomniane prowadnice wezy na 22mm :] wczoraj bylem i sprawdzalem a i jeszcze maja fajny waz igielitowy za ok 5zl za metr tylko on jest sredniej jakosci przezroczystosci :E tzn tak jak by troszke brudny :| ale super gietki :E i jest 12/14

BTW czemu piszecie o wezach 12/16 ? ? ? 4mm scianka to KOLOS !!! na co komu cos takiego ? waz sylikonowy z 2 albo 2,5 mm scianka spokojnie wystarczy . . .

 

Kolejne pytanko do warszawiakow :

pompeczke wyrywac z allegro czy znacie jakis konkretny tani sklep z pompkami ? W sumie to jestem troszeczke w strone SELTZ'a bo napalilem sie na WC a docelowa cicha pompka CO to spory wydatek :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ letrev:

 

toś chłopie "lekko" przepłacił za te złączki. ja kupowałem po 3.8 zeta, a koleś mówi, że jakby coś, to w hurcie będzie taniej... Złączki anyone? :twisted:

 

Pompki: at-306 są tanie w zoologu koło metra polibuda, oraz w zoologu w tesco na Kabatach. Ja dałem za swojego 65 zeta. Bez nalotu bez kłopotu :wink: . Jakby co mam też namiar na plekse i miedź. Gdyby ktoś był zainteresowany to kontakt proszę na maila. A te węże silikonowe to robią w kolorze uv green? :twisted: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obi na radzymińskiej sa tez wspomniane prowadnice wezy na 22mm :] wczoraj bylem i sprawdzalem

A gdzie lezy, bo ja bylem tydzien temu i nie widzialem?

 

BTW czemu piszecie o wezach 12/16 ? ? ? 4mm scianka to KOLOS !!! na co komu cos takiego ? waz sylikonowy z 2 albo 2,5 mm scianka spokojnie wystarczy . . .

Przeciez 12/16 ma 2mm scianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadniczki leza na samym dole w alejce gdzie sa zlaczki metalowe. Idac od glownej alejki po lewej stronie . . .

 

@biolog w sumie to dalem 8.50 za zlaczke dzisiaj :E ale byly robione na zamowienie :E

Gdzie ty te zlaczki kupowales bo ja zjezdzilem pol warszawy i nie moglem dostac :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem ostatnio wpadłem też do tego sklepu na Chełmskiej.

 

Są tam też węże do podciśnienia ze sprężynką w środku tzn. w ściance nie do złamania ale nie jest taki sztywny.

Jest tylko jeden zonk ma grue ścianki 3-3.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam lokalizacje pompek kolo metra polibuda, sam mialem namiar dac.

btw. plexa jest w sklepie u wylotu jednej z ulic na placu politechniki, tna na wymiar, maja grubosci do 25mm (chyba).

tam bede zamawial plexa na pojemnik do wc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wie ktos od ktorej otwarty jest ten sklep na chelmskiej 20?

bylem tam dzis 0 9:10 i byl zamkniety i sie zastanawiam czy po robocie oplaca mi sie tam jechac.Bylem na tyle "inteligenty" zeby nie spisac sobie telefonu :evil:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 18:00 jest czynny

 

PS. WIE KTOS GDZIE TU MOZNA KUPIC POMPKE Hydor Seltz L30 II

BO zwiedzilem juz zoologiczne w kazdym wiekszym centrum handlowym i nie maja czegos takiego a na polibudzie nie prowadza hydora :|

Nie sprawdzalem w tesco na ursynowie ale moze dzis sprawdze :]

 

PLZ HELP ME !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Warszawe to polecam odwiedzic Plac Grzybowski  

 

Znalazlem tam praktycznie wszystko - złączki, krócce, kolanka, węze silikony i pcv oraz twarde do szybkozlaczek.

właśnie... i chyba taniutko - metr weza PCV 12/15 - 2pln , zaciski-1,5pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem wlasnie dzis na placu grzybowskim i tak jak przedmuwca mowil kupilem mieciutki waz 12mm ze scianka 1.5 za 2zl za metr ( LOL ) i kupe zaciskow (cybantow) :E

 

PS. Jako pierwsze z moich spostrzezen powiem tylko to ze taki miekki waz w niektorych sytuacjach wcale nie jest dobry :| sam dzis tego doswiadczylem :E dobrze ze kiedys kupilem taki twardy son of a bicz w Leroy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie wiesz gdzie jest palac kultury co ???? :wink:

to ulica miedzy palacem a hotelem intercontinental to "emilii plater" a wiec jedziesz ta ulica w strone swietokrzyskiej i dalej taka mala uliczka a pozniej delikatnie w prawo i prosto i jestes :E cala operacja od emilki to jakies 200m . . . BANAŁ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, szybciej w Internetcie znalezc mate wawy niz z opisu zrozumiec :)

 

Sklep znajduje sie pod numerem 6 (to jest cala kamienica, ktora sie na tyle rozpada, ze nad chodnikiem sa juz drewniane rusztowania, zeby nic nikomu na glowe nie spadlo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wszystkim podziekowac ktorzy mi tu troszke podpowiedzieli gdyz od dzis w sumie przed chwilka skonczylem montowac WC :E

beta wersja co prawda bo w poniedzialek dojedzie do mnie bloczek na mostek polnocny oraz 2x Pananflo 120mm na chlodnice ale coz nie moglem sie doczekac i zamontowalem to co mialem :E

Nie mam tez typowego zbiorniczka wyrownawczego a uzylem w tym celu 5l wiaderka po sledziach razem z pokrywka :E pompka zmiescila sie lekko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z takim pytankiem gdzie można kupić chłodnice/nagrzewnice o wymiarach 45x15x5cm (dł., szer., grubość) sztuk 3 lub 45x45x5cm. Jakiś czas temu byłem w pobliskim szrocie ale jak za zdezelowaną nagrzewnicę 25x25x5cm zaśpiewali 100zł (słownie sto złotych !!! ) to się popłakałem ze śmiechu i nie zdołałem spytać czy mają coś większego :lol:

 

PS: Tak wiem: "Poco Ci taka wielka..." mam swoje powody - wejdzie jako ścianka w budowanej obudowie (tak zaizolowana) i będzie chłodzić pasywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 18:00 jest czynny

 

PS. WIE KTOS GDZIE TU MOZNA KUPIC POMPKE Hydor Seltz L30 II 

BO zwiedzilem juz zoologiczne w kazdym wiekszym centrum handlowym i nie maja czegos takiego a na polibudzie nie prowadza hydora :| 

Nie sprawdzalem w tesco na ursynowie ale moze dzis sprawdze :]

 

PLZ HELP ME !!!!

http://www.discus.com.pl

masz tam za ok. 130zł czyli taniej niż gdziekowlwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde...

Wrocilem wlasnie z placu grzybowskiego razem z:

-wezem igielitowym 12/16 - 5m~10zl ;)

-zaciski slimakowe - 1,5zl

 

Ale nigdzie nie moglem dostac trojnikow... :(

Najlepsze byl;yby takie jakie maja w MCS, czyli plastikowe choinki...

Jesli ktos wie gdzie takie mozna dostac lub moglby mi je kupic (kase ofkoz oddam ;)) to bylbym bardzo wdzieczny ! (niestety nie mam za duzo czasu zeby biegac po miescie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...