Skocz do zawartości
letrev

Gdzie co kupic w wawie czyli WC po Warszawsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde...

Wrocilem wlasnie z placu grzybowskiego razem z:

-wezem igielitowym 12/16 - 5m~10zl ;)

-zaciski slimakowe - 1,5zl

 

Ale nigdzie nie moglem dostac trojnikow... :(

Najlepsze byl;yby takie jakie maja w MCS, czyli plastikowe choinki...

Jesli ktos wie gdzie takie mozna dostac lub moglby mi je kupic (kase ofkoz oddam ;)) to bylbym bardzo wdzieczny ! (niestety nie mam za duzo czasu zeby biegac po miescie ;(

Trojniki sa na 100% w nordauto przy Geant na ursynowie. Sa i na weże 12 jaki i na 16. Sprzedaja to w kompletach trojnik + 3 cybanty Cena okolo 10 zl.

Edit oczywiscie chodzi mi o trojniki Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... muszę dostać:

-wąż 12/16 z 1m

-wąż 16/x 1-2m

-cybanty

-krócieć 16mm choinka prosta (najlepiej niklowana)

-trójniki po jednym Y i T.

 

Gdzie to najtaniej w wawie? Plac grzybowski + jakiś obi albo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spider2000 - weze dostaniesz na placu grzybowskim, cybanty tez, krócieć 16mm choinka prosta - rowniez :D (nie wiem czy maja niklowane...)

 

Jesli bys GDZIEKOLWIEK spotkal trojniki T i Y (platikowe) na waz 12/16 to wez i dla mnie ! Kase oddam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

dobrze ze ktos zalozyl taki temat bo tez niedlugo bede skladal wc a nieche mi sie szukac rzeczy na czuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie z pisaniem co gdzie można kupić. Jak ja napisałem gdzie w Szczecinie można kupić pamięci Geil to dostałem bana. Coprawda dostałem go nie za sama informacje (po niej była tylko groźba bana), ale po tym jak mnie poniosło, gdy moderator zmienił mój wpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :)

 

Ktoś wie, czy jest jakiś sklep z pompkami Atman? Szczególnie mnie interesuje AT-305 (1200 l/h)

Świetny temat . Ale chyba go nie przeczytałeś. Bo stronke wyzej pisane bylo ze Atmany są dość tanio przy metrze Politechnika ( idąc od metra w strone gmachu głównego po lewej mijasz sklep zoologiczny ).

Bez urazy ale troche to irytujące , rozumiem gdyby topic miał 50 stron ale w tym przypadku to juz przesada.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki plan

wlasnie znalazlem taka hurtownia http://www.badis.com.pl

hurtownia jest w warszawie i zaopatruja te wszystkie sklepy w ktorych kupujecie :P

a ze moj tato z wujkiem maja sklep wedkarski i zoologiczny w jednym

nie bede mial problemow zeby cos ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z tej hurtowni :D

 

udam sie tam jak najszybciej bo potrzebuje mj 1000 oraz jezeli ceny beda dobre to moge komus cos kupic ( co w zamian sie zastanowie :P )

 

napisze wiecej po wizycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...