Skocz do zawartości
letrev

Gdzie co kupic w wawie czyli WC po Warszawsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

no wrocilem z hurtowni

kupilem mj1000 za 70 zeta :D :D :D

jak ktos chce to zglaszac sie do mnie

co w ofercie hurtowni jest mozna zobaczyc klikajac na linka ktory jest gdzies wyzej.. ale skubana zapiernicza... baniak 15 litrowy przepompowuje w mig[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam

 

Wiecie gdzie mozna TANIO w wawie kupic waz EHEIM 12/16mm ?? Prosze o konkretna odpowiedz bo ze w sklepach zoologicznych to wiem , ale konkretnie gdzie i jaka cena ??? moze w jakim centrum handlowym mozna - np. w jankach bo tam jutro bede ???!!!!

 

dzieki

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy chodzi o ten sklep z hydrauliką na placu grzybowskim, ale kiedy tam ostatnio byłem (piątek 04.06) to mieli tylko mosiężne choinki. -p.s. Jest tam więcej sklepów z tego typu rzeczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie pod temat: gdzie w Wawie mozna kupic szybkozlaczki Camozzi, Festo i Sang-A? Potrzebuje namiary na sklep lub hurtownie.

 

Festo ma siedzibe i sklep w Jankach, ale tam nie chce mi sie jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja moge polecic sklep w którym można dostać rozgałżeniki na pzrewody roznego typy m.in wlasnie T i Y ale tylko plastykowe. W sklepie mozna dostac tez roznego rodzaju pzredowu (ja osoboscie kupowalem 16 ale dawno juz bylo i nie pamietam dokaldnie ile palcilem). Sklep znajduje sie na pulawskiej na przeciwko zjazdu w dolna w takich budach i nazywa Wyroby Gumowe i Techniczne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w wawie można dostać płaskowniki miedziane nadające się na podstawy bloków np. na NB, GPU? (gdzieś tak 4x4cm, a grubość ok. 1cm, albo i więcej, bo mam ciekawe plany).

Np. Wileńska albo Miedziana (proszę proszę jaki zbieg okoliczności :) )

http://www.panoramafirm.com.pl/guru/index....nie%c5%bcelazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja wole dokładnie 16 bo moje choinki jak mierzyłem maja troche więcej jak 16 moze ok 18 nawet pozatym dla mnie sie liczy każdy milimetr :D bo zalezy mi na małych oporach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1mm w tą czy w tamtą nic nie zmieni skoro i tak w układzie są bloki, które stwarzają dużo większe opory niż jakis tam króciec o mniejszym ID.

 

Byłem dzsiaj na placu grzybowskim i zakupiłem 2 króćce Nk 12, mosiężne. Niesttey będę musiał je przycinac, bo jak na mój gust są zdeczka za długie... tj. camozzi mają 2 takie "stożki" a tu są 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie BLAGAM powiedzcie gdzie sa atmany 305...biegam po calej warszawie i nic...sil juz na to niemam  :(

a przeczytałeś cały ten wątek? pisane juz bylo, że 305 i 306'tki są przy politechnice. idziesz z metra polibudy w strone placu przed gmachem głownym i pierwszysklep po lewej to zoologiczny. sam tam kupilem 305(50pln) i z tego co wiem mają te pompki cały czas.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...