Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Problem z downloadem (via http)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo dziwny problem, mianowicie nie mogę ściągać większych plików jak 99,x Mb Objawia się to tym że po osiądnięcu takiej wielkości download się kończy jakby był już ściągnięty plik a nie jest. Nie działa wznawianie w operze ani w flashget. Desperacko sprawdziłem nawet w ie i to samo. Kontaktowałem się z adminem, powiedział że nie ma limitów i że wszystko powinno być ok, nawet sprawdził u siebie (tzn, pewnie w biurze) pliki, które chciałem pobrać i podobno ściągnęły się ok (np. demo scpt z gamershell). Sprawdzałem różne pliki z róznych serwerów ale zawsze to samo. Pomyślałem więc, że jak nie ma limitów i śieć chodzi ok to pewnie coś u mnie w sys. sprawdzałem sys czysty, nawet odtworzyłem nowy z ghosta (ba nawet stareńką instalkę w98) i to samo :zonk: Jak to możliwe? Please help bo jestem już z deka zdesperowany (nie mogę nic ściągnąć większego jak 100Mb).

 

PS. Ftp oraz p2p działają normalnie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz, to nie ośla więc bez żartów proszę 8)

 

A problem chyba rozwiązałem sam, ponieważ mam jakieś dziwne połączenie z netem przez proxy to ustawiłem takie w fg i działa ok, dziś ściągnąłem już dwa demka (150 i 250Mb) bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...