Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

adam_M => niestety sie z toba nie zgodze . Raven ma niestety racje . Dla nas jako Polakow 2500zl to jest kupa kasy za ktora mozna juz calego kompa zlozyc . A na przyklad dla Niemca o srednich zarobkach to juz nie tak duzy problem . Mam wujka w Deutsch-ach i on pracuje w fabryce Uniroyala i przerzuca opony na tasmie -> wiesz ile zarabia ? 2000€ A teraz zobacz ile u nas zarabiaja , chociazby w hutach itp... Ze nie wspomne o tym , ze tam jest najtanszy sprzet . Producent ma stala cene dla wszystkich u nas dochodzi clo itp... powinienes miec do rzadu problem a nie do producentow :D A swoja droga to Personal Computer wcale nie znaczy , ze jest dla ludzi tylko tak jak napisales jest to komputer osobisty . Volkswagen tez znaczy "auto dla ludu" a jakos nie widze , zeby wszyscy mieli na nie kase ? I o to tez bedziesz mial pretensje ? Jak cie nie stac na nv40 to kupujesz cos na co cie stac i dlatego w ofercie Ati i NV masz tez tansze karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fak'n rzit jak dla mnie to obaj porducenci sie chyba maja jakies kompleksy . To chyba szykuje sie 20k w 3d marku jak to co tam napisali jest prawda .

A pamiętacie pierwsze testy na 3D Marku 03?

Wszyscy mówili że goście z MadOnin powariowali.

Taki wymagający benchmark, a teraz prosze 20k pęknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu robilem przeglad detkow 4x.xx na gf4Ti, i to co sie dzialo z jakoscia renderingu to parodia - znikajace efekty w 3dmarku2003 (przykladowo dym), solidne pogorszenie jakosci odbic na wodzie w Codecreatures na nowszych detkach... Ostatnie, ktore renderowaly poprawnie wode w Codecreatures to 42.costam... To mi sie baaardzo nie spodobalo.

Hmm moim skromnym zdaniem,to nawet dobrze że od 42.xx "olali" benchmarki,zajęli się grami czyli najpopularniejszymi aplikacjami 3D :twisted: ,wiadomo nikt nie jest święty - Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem do konca uff :)

Sprzedaje mojego radka 9800pro i .. licze na to ze x800pro bedzie w jakiejs normalnej cenie.

Jesli nie, to kupuje jeszcze raz 9800pro i czekam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem do konca uff :)

Sprzedaje mojego radka 9800pro i .. licze na to ze x800pro bedzie w jakiejs normalnej cenie.

Jesli nie, to kupuje jeszcze raz 9800pro i czekam ....

Swietny plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie plan Pierwsza Klasa! :lol: :lol: :lol: Ale się śmiałem jak go przeczytałem! Hehehehehehe. Normalnie nie wiem czemu. :lol: :lol: :lol: Tylko powiedz mi na co liczysz??? Na radki X800Pro w cenie 1300zł??? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na to, ze skoro teraz moge jeszcze sprzedac radka za tyle ile za niego zaplacilem, to to zrobie.

Jesli zalozyc, ze po wejsciu x800 - ceny 9800pro spadna po jakims czasie, to tez bedzie super 8)

Mam troche kazy na dolozenie do grafy.

Jesli x800 pro bedzie w bardzo wysokiej cenie, to poczekam na te karte i zastepczo kupie juz duzo tanszego 9800 pro.

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na to, ze skoro teraz moge jeszcze sprzedac radka za tyle ile za niego zaplacilem, to to zrobie.

Jesli zalozyc, ze po wejsciu x800 - ceny 9800pro spadna po jakims czasie, to tez bedzie super  8)  

Mam troche kazy na dolozenie do grafy.

Jesli x800 pro bedzie w bardzo wysokiej cenie, to poczekam na te karte i zastepczo kupie juz duzo tanszego 9800 pro.

 

:roll:

1.nowe karty na pewno bede najmniej 2500zl kosztowac i tu sie nie ma co czarowac

2.Na co liczysz , ze 9800Pro bedzie kosztowal 700zl ? Bo moim zdaniem jak zejdzie do 900zl to bedzie dobrze , karty sie skoncza i juz ich nigdzie nie dostaniesz . Ofkors na allegro beda ale ich cena bedzie sie wlasnie ksztaltowac w okolicach 900zl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem do konca uff :)

Sprzedaje mojego radka 9800pro i .. licze na to ze x800pro bedzie w jakiejs normalnej cenie.

Jesli nie, to kupuje jeszcze raz 9800pro i czekam ....

plan jest beznadziejny...chyba ze pieniedzy ci szkoda nie jest.R9800pro styknie ci jeszcze na rok bezproblemu a potem juz będą jeszcze mocniejsze karty niz X800pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem karte za 1400, sprzedaje ja teraz za 1400 ale razem z zalmanem na niej + papst + radiatorki na pamieci.

Jesli wydam nawet 1400 zeta na 9800pro albo XT to nic nie trace.

Jesli mniej, to mam kase w kieszeni.

Zobaczymy za ile bedzie mozna kupic x800pro w stanach i wyslac do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do nv40 pojawił sie nowy Quadro 4000 oparty na NV40

http://www.nvidia.com/page/qfx_uhe.html

 

ale patrząc na tabelki :

Quadro FX 4000 //// Quadro FX 3000

proe-02 45,1 //// 42,0

ugs-03 59,0 //// 45,3

3dsmax-02 29,2 //// 27,1

 

i moje pytanie ... gdzie tu skok wydajności wynoszący 100% jak w testach 3dmarka ?? wg mnie wielki LOL

 

pewnie cena też będzie LOL jak 3000 kosztuje 10k z hakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem karte za 1400, sprzedaje ja teraz za 1400 ale razem z zalmanem na niej + papst + radiatorki na pamieci.  

Jesli wydam nawet 1400 zeta na 9800pro albo XT  to nic nie trace.

Jesli mniej, to mam kase w kieszeni.

Zobaczymy za ile bedzie mozna kupic x800pro w stanach i wyslac do Polski.

a do czerwca bedziesz siedzial bez karty :!: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam coś powiem co do tych ilości klatek w grach. Powiedzmy że jakaś karta wyciąga 250 fps w jakieiś grze. I teraz uwarzajcie. Odświerzanie monitorów macie przeważnie ustwione na 85-125 Hz a to znaczy że w ciągu 1 sekundu obraz zostanie tyle właśnie razy odświerzony. Po drugie ludzkiemu oku wystarczy równo 30 fps aby obraz stał sie płynny tak jak film. 8O Wjęc wychodzi na to że te wszystkie super osiągi idą po to żeby się tylko można nimi chwalić bo ani niema różnicy w szybkości ale za to w cenie jest ogromna. Wjęc pytam po co nam takie szybkie karty jak i tak na nic nam ta szybkość. Wiem że zaraz się bedziecie przyczepiać do tego że ładniejsza jakość obrazu ale ja w tym tekście nie muwje o GF 2 itp. Rzycze miłego zastanawaiania nad wyborm karty. :D

 

--------------------------------------------------

Dużo ludzi patrzy a nie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam coś powiem co do tych ilości klatek w grach.  Powiedzmy że jakaś karta wyciąga 250 fps w jakieiś grze. I teraz uwarzajcie. Odświerzanie monitorów macie przeważnie ustwione na 85-125 Hz a to znaczy że w ciągu 1 sekundu obraz zostanie tyle właśnie razy odświerzony. Po drugie ludzkiemu oku wystarczy równo 30 fps aby obraz stał sie płynny tak jak film. 8O Wjęc wychodzi na to że te wszystkie super osiągi idą po to żeby się tylko można nimi chwalić bo ani niema różnicy w szybkości ale za to w cenie jest ogromna. Wjęc pytam po co nam takie szybkie karty jak i tak na nic nam ta szybkość. Wiem że zaraz się bedziecie przyczepiać do tego że ładniejsza jakość obrazu ale ja w tym tekście nie muwje o GF 2 itp. Rzycze miłego zastanawaiania nad wyborm karty. :D 

 

--------------------------------------------------

Dużo ludzi patrzy a nie myśli.

:lol: Nastepny z teoria ludzkiego oka , ile razy to slysze to mi rece opadaja :twisted: To powiem ci tak : zagraj sobie np. w FarCry majac 30FPS i 60FPS albo np w jakies wyscigi . Jak nie zobaczysz roznicy to chyba wlasnie ty jestes osoba ktora "patrzy a nie mysli"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie człeku bo wyraźnie napisałem że nie mówje to o GF 2 itp. i nie mówje że to ma być równo 30 fps. Stwierdzam baranie

jestes tu nowy ale do uzyztkownikow moglbys sie chociaz wyrazac kulturalnie a nie jak zwykla swinia !!! co do roznic to nie wyskakuj z takim tekstem bo az zal dupe sciska sluchajac twoich wywodow, zagraj sobie w jakakolwiek gre multiplayer i zobacz jaka jest roznica miedzy 30 fps ( nie da sie grac) a 70 fps ktore jest dla mnie minimum do gry szczegolnie po sieci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie człeku bo wyraźnie napisałem że nie mówje to o GF 2 itp. i nie mówje że to ma być równo 30 fps. Stwierdzam baranie

jestes tu nowy ale do uzytkownikow moglbys sie chociaz wyrazac kulturalnie a nie jak zwykla swinia !!! co do roznic to nie wyskakuj z takim tekstem bo az zal dupe sciska sluchajac twoich wywodow, zagraj sobie w jakakolwiek gre multiplayer i zobacz jaka jest roznica miedzy 30 fps ( nie da sie grac) a 70 fps ktore jest dla mnie minimum do gry szczegolnie po sieci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mu nie odpisujcie bo nie ma komu. Jak widzę takie teksty to zastanawiam się kim może byc taka osoba? Ehh. Szkoda słów! :evil:

 

Update

 

Kucyk! Poczęstuj go banankiem :banan: ! Niech wie, że tak nie wolno! Takich osobników trzeba od początku trzymać na krótkim łańcuchu!!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam coś powiem co do tych ilości klatek w grach.  Powiedzmy że jakaś karta wyciąga 250 fps w jakieiś grze. I teraz uwarzajcie. Odświerzanie monitorów macie przeważnie ustwione na 85-125 Hz a to znaczy że w ciągu 1 sekundu obraz zostanie tyle właśnie razy odświerzony. Po drugie ludzkiemu oku wystarczy równo 30 fps aby obraz stał sie płynny tak jak film. 8O Wjęc wychodzi na to że te wszystkie super osiągi idą po to żeby się tylko można nimi chwalić bo ani niema różnicy w szybkości ale za to w cenie jest ogromna. Wjęc pytam po co nam takie szybkie karty jak i tak na nic nam ta szybkość. Wiem że zaraz się bedziecie przyczepiać do tego że ładniejsza jakość obrazu ale ja w tym tekście nie muwje o GF 2 itp. Rzycze miłego zastanawaiania nad wyborm karty. :D 

 

--------------------------------------------------

Dużo ludzi patrzy a nie myśli.

Ale mnie rozbawiłeś normalnie spadłem z krzesła jak to czytałem :banan: .

Dziwi mnie tylko jedno dlaczego masz avatara z Q III jak ty nawet nie widzisz różnicy 30 a np. 60fps ta gra jest na multi, a w takich grach jak to napisał lukas666 różnica jest kolosalna . Gram osobiście w UT2004 i Call of Duty :wink: i z szybkością 30 klatek na sekundę nie da się po prostu grać. Takie jest moje spostrzeżenie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bananami nie mozemy tak szalec.

1. Zapraszam do dzialu "O serwisie i o forum". Pojawiaja sie tam teamty jacy to surowi i niesprawiedliwi jestesmy (moderatorzy).

2. Co do ilosci klatek to kolega moze podyskutowac w dzile "Gry"

3. W tym dziale co najwyzej o kartach, ale pozostala jeszcze jedna kwestia. jest to topic o NV40 wiec trzymajmy sie tego tematu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...