Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

R420 jest podobno nieco słabsze. Podejrzewam, że 10k pewnie przebija. Ale co mnie to. :D

Z tego co wiem to R420 jest 2xszybszy od 9800XT czyli na oko to 12000 tez poleci.A i R420 będzie mieć PS 3.0 8) : http://www.frazpc.pl/komentarz/9988

co ty to ati tak wychwalasz co :?: :lol: :lol: :lol: :?

A kto wychwala.Ja tylkopisze ze jednak R420 będzie miał PS 3.0 i nic więcej.

chodzi mi o calokszatalt twojej tworczosci :lol: :lol: :lol:
Nie kumam cie ja tylko podałem link w którym wyczytałem ze R420 będzie miał PS 3.0 a ty o jakiejs twórczosci gadasz :lol: :lol: :lol: :?

wymiecie sie numerami gg :wink:

ps ---> nie uwierze w zadne wyniki 3d markow...

najpierw dowody :twisted:

mi sie wydaje ze to kolejna plotka nvidi 8)

no jasne NV juz jest skonczona juz jest tak dziadowsko firma ze nie zajmuje juz zadnego miejsca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczycie się normalnie cytować, czy mam kasować wszystkie wasze posty w których zobacze takie cytaty?

Czy tak cięzko zostawić w cytacie tylko ostatnią wypowiedz? Po co inni mają czytać 50 razy coś w rodzaju A napisał B napisał C napisał D napisał E napisał F napisał G napisał .... ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zacieram rece bo jak tylko wyjda potwornie drogie nowe karty ( dla frajerow ) stanieja stare dobre FX5900 oraz jeszcze lepsze 9800 machne na takiej jakiegos modzika i bede znow mial karte ciagnaca gierki FPP z 100fps za marne pieniadze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zacieram rece bo jak tylko wyjda potwornie drogie nowe karty ( dla frajerow ) stanieja stare dobre FX5900 oraz jeszcze lepsze 9800 machne na takiej jakiegos modzika i bede znow mial karte ciagnaca gierki FPP z 100fps za marne pieniadze :]

Dobrze gada :] Dac mu wodki ;]

 

Moze jush w tym roku kupi sie nowe r9800/fx59xx za cene dzisiejszego gf5600/r9600 albo lepiej za cene uzywanego r9100/gf3ti/gf4it ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w Polsce panowie, nie w Polsce :wink:

Tu dopuki beda mieli te karty beda trzymaly swoje ceny.

Roznica i tak bedzie wielka pomiedzy "starymi" kartami a NV40 i R420. Wiec FX5900XT i Radeon 9800PRO beda jeszcze swoje kosztowaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w Polsce panowie, nie w Polsce :wink:

Tu dopuki beda mieli te karty beda trzymaly swoje ceny. 

Roznica i tak bedzie wielka pomiedzy "starymi" kartami a NV40 i R420. Wiec FX5900XT i Radeon 9800PRO beda jeszcze swoje kosztowaly

No to sie z Uni sprowadzi :P Cla nie bedzie (chyba) od 1 maja wiec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie....

to jest cos dziwnego...

Feature Tests - N/A - ciekawe czemu

i to wszystkie

faktycznie okno z identyfikacja sprzetu zasłoniete - ciekawe czemu

oczywiście być może to tylko fart z ustawieniem okien, ale wcale nie wykluczone, że nastąpiła manipulacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ale zdjęcie miażdży jeśli to prawda ATi będzie w poważnych kłopotach. Ale pewnie to ściema, na jakim kompie były przeprowadzone testy ??

Domowa strona tego zdjęcia :

http://news.mydrivers.com/pages/2004040912...21531_17315.htm

Jedno mnie zastanawia na tej stronie co to jest "±ľĆŞÎÄŐ±» 28939 ČËÔĶÁŁ¬×Üą˛ÓĐ 157 ĚőĆŔÂŰŁ¬µ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że to 28939 może oznaczać wynik uzyskany w 3D Mark 01...no ale mozna sie mylic

 

EDIT:

 

hehehe....to nie jest to co myslalem. To jest zapewne ilość odwiedzin na stronie. Wlazlem i 29144...za chwile znowu wlazlem i już jest 29164

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sie nie okazalo ze w 3dmarkach grafa wymiata a w grach chodzi jak 2 mx :D :) hehe czasem mam zwale jak czytam wypowiedzi niektorych user-ów forum gdzie pisza " NV SUXX" a w podpisie mobo na nforce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sie nie okazalo ze w 3dmarkach grafa wymiata a w grach chodzi jak 2 mx :D :) hehe czasem mam zwale jak czytam wypowiedzi niektorych user-ów forum gdzie pisza " NV SUXX" a w podpisie mobo na nforce :lol:

sądze że te wypowiedzi za punkt odniesienia biorą karty ATi, gdyby niebyło ATi to by pisali NV rulezz, płyty na nForce2 są najwydajniejsze aczkolwiek mają w sobie kilka niemiłych niespodzianek których niema na płytach VIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym moge wiedzeić o co wy się tu kłucicie :?:

 

DAM WAM ZAGETKĘ ;)

 

na jakim komputerze zrobiłem ten pomiar :?:

 

2004-04-12 22:57:42 - CMR4

Frames: 16868 - Time: 269750ms - Avg: 62.531 - Min: 27 - Max: 123

 

ZGADUJCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jada po nvidii, ze cheaty, czepiaja sie byle gowna, moze to i dobrze... moze bedzie mile zaskoczenie 8) . mi sie wydaje ze NV to nie sa nooby jesli chodzi o karty graficzne, nie wolno ich lekcewazyc i nie dadza se latwo w kasze dmuchac, ale to imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sie nie okazalo ze w 3dmarkach grafa wymiata a w grach chodzi jak 2 mx :D :) hehe czasem mam zwale jak czytam wypowiedzi niektorych user-ów forum gdzie pisza " NV SUXX" a w podpisie mobo na nforce :lol:

A co w tym dziwnego? Najwydajniejsza grafa + najwydajniejsze mobo = bardzo wydajny system! :wink:

 

A NV suxx piszą o grafach FX a nie o resztcie ich produktów. Mimo wszystko nForce 2 ma bardzo niemiłą wadę czyli źle działający zegar RTC. :( I następne moje mobo chyba będzie VIA lub ATI?? Zobaczymy! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe juz sie nie moge doczekac pierwszych testów :twisted: Chyba jutro(14 kwietnia) bedzie premiera NV40, a X800PRO od ATI dopiero 26 kwietnia. Ne pozostaje nam nic innego jak czekanie... Swoja droga ciekawe czy w Polsce tez bedzie kosztowac 300 $?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...