Skocz do zawartości
Gość robot

Soundstorm - ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

mam pytanie czy działaj u was poprawnie sterowniki 4.62 ??

U mnie nie ma z nimi najmniejszego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z SS na DFI Lanparty Ultra B. Zainstalowalem stery z płytki i po całym dniu walki doszedłem do wniosku że wyjście dźwiękowe line out (zielone) nie chodzi. Co skutkowało tym że nie mialem dzwięku w przednim prawym i lewym głośniku (mam 5.1). Zainstalowalem najnowsze stery i to samo. Brak sygnału w line out. Reszta kanałów chodziła. Zainstalowalem nowego Windowsa (świeża kopie). Zainstalowalem nowe stery i efekt jest taki, że sygnał jest tylko w kanale oznaczonym na czarno (center/bass chyba) a reszta kanalów po prostu nie chodzi. Nie jest to kwestia ustawien ani głośników bo robilem rózne konfiguracje przez pół dnia w nvmixerze. Dziękuje za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy działaj u was poprawnie sterowniki 4.62 ??

U mnie dobrze działają... Używam ich cały czas. A masz z nimi jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge ich zainstalować (wywala że już jeden instalator nVidii jest włączony), a jesli juz się uda to podczas podgłaśniania nie ma dzwięku na czas trzymania suwaka...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z SS na DFI Lanparty Ultra B. Zainstalowalem stery z płytki i po całym dniu walki doszedłem do wniosku że wyjście dźwiękowe line out (zielone) nie chodzi. Co skutkowało tym że nie mialem dzwięku w przednim prawym i lewym głośniku (mam 5.1). Zainstalowalem najnowsze stery i to samo. Brak sygnału w line out. Reszta kanałów chodziła. Zainstalowalem nowego Windowsa (świeża kopie). Zainstalowalem nowe stery i efekt jest taki, że sygnał jest tylko w kanale oznaczonym na czarno (center/bass chyba) a reszta kanalów po prostu nie chodzi. Nie jest to kwestia ustawien ani głośników bo robilem rózne konfiguracje przez pół dnia w nvmixerze. Dziękuje za wszelkie sugestie.

Zmień stery ! Jak dalej ten sam efekt to plyta do wymianki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie zpominajcie o tym że dopiero podłączenie do SS cyfrowych głośników daje za... bisty efekt...

Co to sa cyfrowe glosniki moglbys jakis przyklad podac?

Czy chodzi ci poprostu o wzmacniacz podpiety pod spdif i do niego dopiero glosniki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to sa cyfrowe glosniki moglbys jakis przyklad podac?

Czy chodzi ci poprostu o wzmacniacz podpiety pod spdif i do niego dopiero glosniki??

np. Logitech Z-5500 albo LOGITECH Z-5400 i tak jak napisałeś podłączyć je trzeba pod wyjście cyfrowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. Logitech Z-5500 albo LOGITECH Z-5400 i tak jak napisałeś podłączyć je trzeba pod wyjście cyfrowe...

acha tylko ze te glosniki sa juz same w sobie doskonale i bez podlaczania przez spdif;)

ale serio mozna je bezposrednio pod spdif swiatelkiem podpiac?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z dzwiekiem. Otoz kupilem NF7-S na allegro z biosem merlina. Byly wlasciciel zapewnia, ze dzwiek dzialal, a u mnie cisza. W biosie jest wlaczony, sterowniki zainstalowane i jak chce odpalic np. winamp'a wyskakuje mi komunikta "bad sound driver......"

Edytowane przez pawko_666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z dzwiekiem. Otoz kupilem NF7-S na allegro z biosem merlina. Byly wlasciciel zapewnia, ze dzwiek dzialal, a u mnie cisza. W biosie jest wlaczony, sterowniki zainstalowane i jak chce odpalic np. winamp'a wyskakuje mi komunikta "bad sound driver......"

nie masz zainstalowanego sterownikow w windowsie ;)

Po zmianie mobo reinstalowales os'a ?

Pokaz screena z menedzera urzadzen :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz zainstalowanego sterownikow w windowsie ;)

Po zmianie mobo reinstalowales os'a ?

Pokaz screena z menedzera urzadzen :)

 

Najbardziej sie balem takiej odpowiedzi.... :P nie chce mi sie robic reinstalki windy, bo niedawno to robilem :( no ale jak mus to mus... w menedzeze urzadzen w zakladce dzwieki mam jakies strrasze sterowniki audio... pewnie to o to chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy ktoś może definitywnie stwierdzić czy obecność ALC650 wyklucza posiadanie SoundStorma? Mam Abita NF7-SL rev.2.0 z mostkiem MPC-T i w NVMixerze pokazuje się coś takiego:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy ktoś może definitywnie stwierdzić czy obecność ALC650 wyklucza posiadanie SoundStorma? Mam Abita NF7-SL rev.2.0 z mostkiem MPC-T i w NVMixerze pokazuje się coś takiego:

Dołączona grafika

ALC650 to kodek AC'97 i oprócz SoundStorma musi być na płycie głównej. U mnie na DFi LanParty Ultra B jest identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...