Skocz do zawartości
wróbel

pamięci Spectek i OC....

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie zmieniłem FSB w celu podkręcenia proca Athlon 1600+ - poszedł mi tylko na 1700+ na 1900+ juz się złom wieszał :cry: Ale pytanie dotyczy ramu -sprawdziłem w AIDA32 i okazuje się ze pamięc również poszła z mhz z 333 zrobiło się 350 czym moze tak zostać chyba nie jest to jakas wielka zmiana -co o tym myslicie nie skopcą się :? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a np w odległej przyszłosci :) jak sobie sprawie bartonika typu 3200+(fsb 400mhz) to co z pamiatkami tez bede musiał wymieniac czy moze specteki dadzą radę :? :?: Moze wystarcza jakies niedrogie radiatorki i gitarka :?: :?:

 

ps.Bo spectek to chyba nie taka najgorsza firma jest co :?: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza tez nie .. ale jak cie interesuje fsb 200 przy timingach w stylu 3-4-4-8 ... :)

powiem tak nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz :lol: Mógł by ktoś zapodać linka gdzie znajdę wzystko o timingach pamięci -od podstaw :!:

 

ps.Bo jak narazie te wartości '' 3-4-4-8'' mi nic nie mówią :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza tez nie .. ale jak cie interesuje fsb 200 przy timingach w stylu 3-4-4-8 ... :)

powiem tak nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz :lol: Mógł by ktoś zapodać linka gdzie znajdę wzystko o timingach pamięci -od podstaw :!:

 

ps.Bo jak narazie te wartości '' 3-4-4-8'' mi nic nie mówią :?

u gory masz przyklejony temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhmmm to trochę się dowiedziałem -ale nie jest tam wspomniane o takich wartościach jak:

Bank Interleave

DRAM Burst Lenght

DRAM Queue Depth

DRAM Command Rate

wie ktos co kazda z nich oznacza :?:

 

ps.U mnie domyslnie wartość tRAS jest mniejsza od sumy CL,tRCD,tRP o 2 (tRAS 6,suma CL,tRCD,tRP 8)zostawić tak jak jest czy ustawić na = :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...