Skocz do zawartości
Xanagaz

Chałupnictwo - składanie długopisów, adresowanie kopert, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Są... Trza się napocić, roboty od zajebca... I ledwo się wyrabiasz. Praca nużąca, irytująca i słabo płatna

no sorry ale nie wymagaj aby ci palcili za zlozenie pudelka 1 zeta...tak sie sklada ze akurat moja mama wspolpracuje z drukarnia, a tam jest duzo do skladania itp...i ludzie pracujacy tam nie narzekaja a wrecz przeciwnie...wiadomo ze nie wykrecisz w taki sposob diety poselskiej no ale bez przesady!! 20% bezrobocia to ludzie chca chociaz te 700zl na miesiac miec...a placi sie zaleznie od skomplikowania skladania...za najprostsze pudelko np 2 grosze od sztuki(w 1 dzien zlozysz ich ok 2500 SAM! - czyli 50 zeta)..albo 5 groszy za pudelko pewnej firmy (trzeba naklejic "okienko" , skleic pudelko wiec wiecej roboty - ale tych zrobisz np. ok 300 w 1 dzien = 15zeta)

 

RADZILBYM przejsc sie do dukarni itp. i tam popytac...tam zawsze jest praca..I NIE dzownic na jakies tam numery z gazet itd...to jest sciema przewaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje.

 

Ale przyznasz, że od takiej roboty można dostać pie.rdo.lca ;)

:evil:

 

To to pryszcz, groont ze przy okazji zarobisz na pare kieliszkow chlebka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznasz, że od takiej roboty można dostać pie.rdo.lca ;)

A od jakiej nie można?

Są lepsze i gorsze dni w każdej pracy. Zawsze jest jakaś interesująca praca, ale zazwyczaj słabo płatna. Ja na swoją nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to u mnie nie ma być stała praca tylko zarobek na rzecz wakacji ;)

Nie szkoda Ci wakacji :wink: , ale jak masz wielu znajomych, to Ci pomogą. Zanim się obejrzysz wszystko będzie poskładane.

 

Kiedyś koleżanka załatwiła sobie taką pracę. Cała rodzina składała włącznie z jej babcia i dziadkiem. Szkodam, że nie zrobili zdjęcia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to u mnie nie ma być stała praca tylko zarobek na rzecz wakacji ;)

Nie szkoda Ci wakacji :wink: , ale jak masz wielu znajomych, to Ci pomogą. Zanim się obejrzysz wszystko będzie poskładane.

 

Kiedyś koleżanka załatwiła sobie taką pracę. Cała rodzina składała włącznie z jej babcia i dziadkiem. Szkodam, że nie zrobili zdjęcia :wink:

Chyba się nie zrozumieliśmy :) Za pomocą tego zajęcia mam sobie trochę kasy uzbierać na wakacje :wink:

PS. Masz jakiś kontakt do prcodawcy koleżanki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w dzisiejszej sytuacji na rynku pracy, każde zajęcie jest dobre.

 

Nie dziwi roznoszenie ulotek nie tylko przez młodzież itd. Niestety jest, jak jest :(

 

Co do wyliczeń przy składaniu różnych dupereli... To nie byłbym taki pewny, akurat 2500 dziennie... Na początku tak, ale później towaru jest więcej, a efekt znużenia robi swoje :(. Spada średnia. Choć gdyby realne było 50 zł dziennie... To byłoby wręcz super... Ale tak opłacalnych ofert nie ma na rynku zbyt dużo :(.

 

 

Pozostało życzyć Wszystkim lepszego jutra w naszej ojczyźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 dziennie na czysto? Krakhitler, ja mam coś ponad 40 (stawka brutto 6,90/h, na ruku nie wiem dokładnie) i muszę się zwlec z betów skoro świt.

Ale też nie miauczę, a wręcz i wnóż radość & entuzjazm na kostropatej mej fizys dostrzec można ("Związek Radziecki rzeki zawraca, w Związku Radzieckim radość i praca, hej!"), albowiem z 20 chłopaków z mojej eks-klasy z technikum tylko bodajże 5 ma jakąkolwiek pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jakąś nazwę firmy do składania długopisów bo chce z kumplami na lekcjach składać długopisy a jak sie nie zdąży to w domu! zawsze pare złotych by było! może ktoś mi pomoże co? bardzo jestem zainteresowany naprawdę bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś wygrzebał, niech cię dżuma.

 

Na lekcjach to się ucz, żebyś po skończeniu szkoły nie musiał składać długopisów.

A nazwy firmy, o ile jeszcze istnieją takie, które nie naciągają, raczej nikt rozsądny tu nie poda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie moc... mi by sie to znudziło po 3 długopisie... :D.. zarobki też niewspółmierne do czasu... no bo ile można zarobić za skręcenie długopisu, gdzie 10 sztuk kosztuje 2 złote srebrniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te firmy to jeden wielki kant !

Jak chcesz to ja Ci mogę wysłać kilka długopisów.

Kupię kila tysięcy sztuk (oczywiście Ty za to będziesz musiał zapłacić).

Po wykonanej pracy odeślę Ci pieniądze stwierdzając, że nasza umowa nie jest ważna ponieważ źle je poskręcałeś.

A przez ten czas co sobie będziesz skręcał to ja zarobię na Twoich pieniądzach.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś myślałem praca w domu i to niezbyt ciężka. Ale faktem jest, że masz terminy i musisz tego zlożyć sporo, więc siedzisz w domu cały dzień, a kasy z tego masz niewiele. Już lepiej znaleźć w miarę dobrze płatną robotę, odrobić te 8 godzin i dostać pewnie pieniądze, a nie jakieś składanie długopisów zioooom :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja można powiedzieć, że pracuję w domu (umowa-zlecenie) i nie narzekam. Aczkolwiek nie jest to nic z branży długopisy, koperty, etc. No i potrzeba strasznej ale to strasznej samodyscypliny, a z tym bywa niestety czasem ciężko ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja można powiedzieć, że pracuję w domu (umowa-zlecenie) i nie narzekam. Aczkolwiek nie jest to nic z branży długopisy, koperty, etc. No i potrzeba strasznej ale to strasznej samodyscypliny, a z tym bywa niestety czasem ciężko ;).

pochwal sie co robisz i za ile, bo poza praca mam ostatnio duzo wolnego czasu a kasy nigdy za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...