Skocz do zawartości
Pinki

nV PS 2.0 a raczej jego brak - Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

 

Cytat z http://www.tweak.pl/archiwum_2004-m03.php#standard-879 ( moze nie wszyscy tam zagladaja :wink: )

 

Przeglądając recenzję warto zwrócić uwagę na obrazki z gier, gdyż w niektórych tytułach jakość generowanego obrazu przez FX5900 XT jest gorsza od konkurencji z ATI

Ten obrazek przemowil do mnie, ciesze sie ze mam ATi :)

 

Dołączona grafika

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że chodzi o PS 1.1 vs PS 2.0 jakkolwiek, domyślnie bez wymuszania w configu gry... karty NVIDIA stosują PS 1.1, a ATI bezkompromisowo renderuje z użyciem PS 2.0 ... N/C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie duza roznica ale powinni 9600xt wlaczyc z ps1.1 i jeszcze w tedy pokazac screny.

Nvidia dala [gluteus maximus]!

Problem z tym ze FX nie ma normalnego PS2.0 tylko go emuluje.Jakbyś miał właczyć PS 2.0 na FX5900XT to miałbyś wydajnośc gorszą od R9600PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie duza roznica ale powinni 9600xt wlaczyc z ps1.1 i jeszcze w tedy pokazac screny.

Nvidia dala [gluteus maximus]!

Problem z tym ze FX nie ma normalnego PS2.0 tylko go emuluje.Jakbyś miał właczyć PS 2.0 na FX5900XT to miałbyś wydajnośc gorszą od R9600PRO.

Nie popadajmy w skrajności... z FX nie jest tak źle... Ale... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie duza roznica ale powinni 9600xt wlaczyc z ps1.1 i jeszcze w tedy pokazac screny.

Nvidia dala [gluteus maximus]!

Problem z tym ze FX nie ma normalnego PS2.0 tylko go emuluje.Jakbyś miał właczyć PS 2.0 na FX5900XT to miałbyś wydajnośc gorszą od R9600PRO.

Nie popadajmy w skrajności... z FX nie jest tak źle... Ale... :twisted:

Ale jak tak będzie w NV40 to to PS 3.0 będziemy mieli napisane na pudełku od grafy a w gierach nadal PS 1.1 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy a AJDACHO bedzie nam tu pitolil o dymkach w colinie :D

Dajcie spokój :wink: , każdy ma oczy i widzi jak jest. Choć czasami zamiast patrzeć na screeny to patrzy się na wygląd PCB i kolorowe pudełko.

Dla każdego coś miłego :lol:

NO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy a AJDACHO bedzie nam tu pitolil o dymkach w colinie :D

Dajcie spokój :wink: , każdy ma oczy i widzi jak jest. Choć czasami zamiast patrzeć na screeny to patrzy się na wygląd PCB i kolorowe pudełko.

Dla każdego coś miłego :lol:

NO

kucyk-> daj spokój :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój  :wink: , każdy ma oczy i widzi jak jest. Choć czasami zamiast patrzeć na screeny to patrzy się na wygląd PCB i kolorowe pudełko. Dla każdego coś miłego  :lol: 

NO

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dajcie spokój  :wink: , każdy ma oczy i widzi jak jest. Choć czasami zamiast patrzeć na screeny to patrzy się na wygląd PCB i kolorowe pudełko. Dla każdego coś miłego  :lol: 

NO

 

:lol:

Daj spokój :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy a AJDACHO bedzie nam tu pitolil o dymkach w colinie :D

Zapomniałeś dodać że karze nam jeszcze liczyć trawe na poboczu w Colinie :lol:

Ja tam liczyłem i dojść do ładu nie mogłem :D . Ta wymiana zdań była powalająca, nic nie wnosiła. Pogratulować koledze uporu i pewności siebie :D . Argumenty się nie liczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.rekin 

2. światła w nfs 

3. dym na ati 

Co za ..... zobacz na te screeny one po prostu zwalają z nóg widać czarno na białym która karta generuje lepszą jakość obrazu :!: :!: :!:

Kto z was posiada kartę graficzną z DX 9.0 niech sprawdzi w FarCry różnice pomiędzy DX 9.0 a DX 8.0. Opcje zmiany ver. pixel shaderów można ustawić za pomocą ATi Tray Tool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

to sciagnij pelna wersje , mam ut 2004 i far cry - obie pelne wersje . na radku 9500@pro i athlon 1700@2500 miazdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sciagnij pelna wersje , mam ut 2004 i far cry - obie pelne wersje . na radku 9500@pro i athlon 1700@2500  miazdza.

no ku@#! :evil:

A ja tak sępie żeby zdobyć te gry i jeszcze nie mam żadnej :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sciagnij pelna wersje , mam ut 2004 i far cry - obie pelne wersje . na radku 9500@pro i athlon 1700@2500  miazdza.

no ku@#! :evil:

A ja tak sępie żeby zdobyć te gry i jeszcze nie mam żadnej :evil: :evil:

nikt nie chcę pożyczyć :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez jestem leniwy i jeszcze nie sciagnalem, no chyba ze tos zarzuci... ehm... ten tego... linkiem do pirata ( nie banowac to byl zart - zainteresowanych na pm prosze) : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia sie lubi powtarzac.

nVidia zaczyna popelniac bledy swojego dawnego rywala(3dfx) a w tej branzy niestety na takie kwiatki nie ma litosci... Jesli kolejna generacja fxow bedzie posiadac podobne bledy to cos mi sie wydaje, ze niedlugo w newsach wyczytamy, iz Kanadyjski potentat wykupil swojego najwiekszego wroga :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze zalatwilem sobie radka :))) farcry skonczylem juz dwa razy , wreszcie gra ktora wyjasnila kto teraz robi lepszy sprzet i wreszcie gra ktora pozwala sie cieszyc tym sprzetem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze zalatwilem sobie radka :))) farcry skonczylem juz dwa razy , wreszcie gra ktora wyjasnila kto teraz robi lepszy sprzet i wreszcie gra ktora pozwala sie cieszyc tym sprzetem :)))

Cieszę się jak widze zadowolone gemby! :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...