Skocz do zawartości
PICIA

konflikt gf 4ti 4800se z Mobo MSI na via kt 600

Rekomendowane odpowiedzi

Mam potezny problem z grafą gf4 ti4800se niewiem czy problemem jest układ via kt600 czy winic mam wcałosci msi za wydany badziew.Problem wygląda następująco gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m kompa oczywiscie po dłuzszym postoju na ekranie mam jeden wielki meksyk białe literki,cyferki prawie jak w matrixe czasami robią się zielone pasy.W momęcie kiedy ma sie ładowac pulpit wyłancza sie monitor i to by było tyle.Za drugim podejsciem jest juz wszystko ok.Zauwazylem jedną istotną żecz ze dzieje sie tak kiedy karta jest zimna po parogodzinnym postoju dostanie troche ciepełka i jest ok. Co to moze byc za czar???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA SZYBKĄ REAKCJE .NIESTETY WSZYSTKIE WYMIENIONE RZECZY KTURE MOGĄ BYC PRZYCZYNĄ BĘDĄ PUDŁEM PONIEWAZ SPRAWDZAŁEM KARTE NA PARU KONFIGACH I TAM BYŁO OK SPRAWDZAŁEM NA GIGABYTE KT400 RESZTA PODZESPOŁÓW TAKA SAMA CZYLI XP2,5 ,HDD 80WD-JB,RAMY 512 KINGSTONY NA KOSCIACH INFEON,ITP. WKAZDYM RAZIE RÓŻNICĄ BYŁA TYLKO PŁYTA GŁ. I NA TYM GIGABYCIE JAK I NA ASUSIE NF,MSI KT400 WSZYSTKO BYŁO OK ZASIŁKI TEZ BYŁY ZMIENIANE TYLKO TEN ZAFAJDANY MSI KT600 ROBI SCHODY A TAK PRZY OKAZJI TO ZNAJOMEGO ATI 9800 HERKA ZA KTUREGO DAŁ 1500 ZŁ TEZ CUDUJE NA TEJ PŁYCIE I ON MA TEZ DUŻY PROBLEM JA AKTUALNIE ZMIENIŁEM NA ATI 9500 MODOWALNĄ I NA TEJ SAMEJ PŁYCIE JEST TERAZ OK CZYLI WNIOSEK TAKI ZE ALBO MSI ALBO VIA DAJE CIAŁA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś upgrade BIOS'u :?:

 

Pokombinuj trochę z ustawieniami dotyczącymi AGP w BIOS, np.

 

Side Band Adressing

Fast Write

AGP 4x, 8x

 

itd.

 

Tylko nie zmieniaj napięcia AGP, a w każdym razie rób to ostrożnie.

 

Ktoś kiedyś miał już przypadek z grafiką z takimi efektami jak opisywałeś.

Tylko nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...