Skocz do zawartości
wojwar

GF4 Ti i niestandardowe odświerzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem ustawić odświerzanie 119 Hz (tyle wytrzyma mój monitor w 1024x768) - niestety mogę tylko 100 lub 120 (co jest za dużo) - jaki program (i czy wogóle jest taki) pozwoli mi na to ?

to 100 już za mało? stary nie zobaczysz różnicy między tymi 100 a 119 a po co dobijać jeszcze monitorniakowi? ustaw na 100 i na pewno ci wystarczy. zawsze na upartego można przerobić plik inf dla monitora i wstawić mu te 119 ale po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ustawić odświerzanie 119 Hz (tyle wytrzyma mój monitor w 1024x768) - niestety mogę tylko 100 lub 120 (co jest za dużo) - jaki program (i czy wogóle jest taki) pozwoli mi na to ?

to 100 już za mało? stary nie zobaczysz różnicy między tymi 100 a 119 a po co dobijać jeszcze monitorniakowi? ustaw na 100 i na pewno ci wystarczy. zawsze na upartego można przerobić plik inf dla monitora i wstawić mu te 119 ale po co

otórz przy 85 Hz mam morę, która znika przy 100 Hz

 

1280x1024x85Hz jest mora - monitor wyciągnie 97 Hz, więc w tej rozdziałce 95 Hz pewnie styka

 

powiem wszystkim którzy nie widzą różnicy: dziwni jesteście. W pracy mam monitorek i pracuję na 1024x748x140Hz i widzę dość wyraźną różnicę miedzy 100 Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...