Skocz do zawartości
fuxmen

zcinająca się muza

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czasami jak właczam jakiś program to przy jego łagowaniu ścina mi się muza w winampie i kursor.

Co dziwne np. jak przenoszę z partycji jakieś pliki na inną lub coś kopiuję to nie ścina o co loto???

czy ktoś miał coś podobnego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tak dzieje przy skanowaniu :) z blizej nieokreslonych przyczyn. Prawdopodobnie chodzi o to, ze twoj proc jest juz przeciazony na tyle, ze nie wyrabia. Moze ilosc ramu ma wplyw. Sproboj dorzucic dodatkowe 256 od kolegi i wtedy sproboj.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz liczy mi seti cały czas ale liczy z 4 miechy i wcześniej tego nie było, co do dma to mam optymalizacjię wydajności właczoną, a co do ramu to nie wiem ale nie za bradzo mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> z kąd bo nikt nie ma znajomy ddr :D :D

Tylko dlaczego dzieje się to nie zawsze jak dysk wierci, np. właczam prawym na moim komputerze i jest ten zaciach, właczam dc jest zaciach, właczam internet explolera nie ma, itd. różnie to bywa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec stawial bym na to. Pytanie tylko jak temu zaradzic? Albo nie sluchac muzy w trakcie kopiowania albo kupic cokolwiek pod PCI.

 

Ofkoz nie konicznie to moze byc, to tylko moje przypuszczenia. Mowie tak bo wiem jak moj zintegrowany dzwiek (ac97) sie spisywal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale od nowości czy po jakimś czasie bo ta płyta ma 1,5 roku juz? ale dla pewności jakąś karte sobie moze sprawdzę inne jakieś pomysły??

 

ogólnie żecz biorąc nie zacina mi się tylko muza, jak właczam byle co jakiś program to system troche się ścina może format?? 5 miechów bez formata jest, oczywiście win xp prof

 

update

czy to moze mieć zwiazek z brakiem fdd, wyłączyłem wbiosie i chyba od tej pory mi się to pieprzy, bo jak nie miałem go ale w biosei był i w windzie to chodziło ?? - sprawdzone(nie działa :( )nie iwem czemu mi się tak winda ścina ?? :( :cry: :cry: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze sproboj sobie zwiekszyc bufor w Winampie? (jezeli skacze przy sluchaniu mp3)

Mi pomoglo, bo tez czasami, jak ladowalem jakis duzy program to skakalo...

Jak nie wiesz jak sie ustawia:

Plugins/Output/Wave Out (albo Direct Sound- zaleznie ktorego uzywasz), tam masz taki suwak do zwiekszania wielkosci bufora. Nie powiem ci dokladnie gdzie, bo nie mam przed oczami WA (uczelnia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to nic nid dało i jak mówię nie tnie mi się muza lecz cały system przy właczaniu różnej maći progsów, maybe dzisaj format to sie dowiem a jek nie to nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, powiem cos, po czym wszyscy sie usmiechna :>

 

nigdy do konca nie wiesz co Ci sie spieprzylo w Windowsie, a to chyba wlasnie na to wyglada. Sproboj tez odkrecic sprzet i zobaczyc, czy wtedy muza nawala dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...