Skocz do zawartości
0000

TI 4200 CZY WARTO KUPIĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tej karcie chodzi mi konkretnie o taktowanie bo samej Ti 4200 nietrzeba przedstawiać mam zamiar kupić więć może koś posiada 4200 z takim taktowaniem ( a może Radka 9600 325/400 128mb 128 bit) pozdrawiam i dzięki http://www.proline.com.pl/shop.php?prodid=...0305f3132385f56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

525 złza Ti4200 nie warto, za 400-425 zł MSI lub Winfasta warto kupic ale nie za 525 :!: radeon 9600 w nowszych grach mocno nastuka tego GF aczkolwiek Ti4200 to karta jest niemal kultowa bo kręci się super. ktośna tweaku z miesiąc temu sprzedawał winfasta Ti4200 @ 320/620 za 400zł i to była okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZA DROGO!!! ja za swojego winfasta boxowego (duze radiatory wypasione :) ) pół roku temu dalem 520zł , szukaj cos inego teraz lepiej dolozyc kasy i wziac cos lepszego z nvidi polecam:

 

http://www.sklepwgk.pl/opis.php?id=A360TD128

 

tylko szkoda ze to nie ultra :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta ludzkie są niezbadanae.Ostatnio sprzedałem GF4Ti4400 za 650 PLN 8O  8O  8O więc rynek pokazał , że ta karta była dla kogoś tyle warta.

Ja się przymierzam, do sprzedania swojej. Gdybym wyciągnął taką cenę jak Ty byłbym najszczęśliwszym....Ale nie łudzę się :D . Będę zadowolony jak sprzedam taniej :D .

A może ten Twój kupiec potrzebuje takiej drugiej :?: :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

joshua tylko nie nazekaj wiecej na ceny w sklepach ze zdzieraja itp , bo sam to robisz . kazdy chce zarobic i sam jestes tego przykladem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot > cenę produktu głównie ustawia popyt a nie sprzedawca. Jeżeli ktoś daje określoną kwotę za dany przedmiot, oznacza to że ten przedmiot jest wart dla niego właśnie tyle, jeżeli nie dał by tyle to cena by była niższa. Nie rozumiem w twojej wypowiedzi słowa "zdzierają". Mogę sprzedawać papier toaletowy po 100zł za rolkę i to jest moja sprawa i kupującego i nikogo więcej. Co powiesz mi też że jestem zdzieraczem, przecież to moja sprawa. Przecież nikt nie zmusza Cie do kupna czegokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot > cenę produktu głównie ustawia popyt a nie sprzedawca. Jeżeli ktoś daje określoną kwotę za dany przedmiot, oznacza to że ten przedmiot jest wart dla niego właśnie tyle, jeżeli nie dał by tyle to cena by była niższa. Nie rozumiem w twojej wypowiedzi słowa "zdzierają". Mogę sprzedawać papier toaletowy po 100zł za rolkę i to jest moja sprawa i kupującego i nikogo więcej. Co powiesz mi też że jestem zdzieraczem, przecież to moja sprawa. Przecież nikt nie zmusza Cie do kupna czegokolwiek?

no i tu wkroczyliśmy w działkę ekonomii i zasad wolnego rynku :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu wkroczyliśmy w działkę ekonomii i zasad wolnego rynku :D .

Jaka tam ekonomia :?: Zwykła logika. Musiałem mu coś napisać bo wkurzają mnie takie wypowiedzi, za drogo, nie kupuj i tyle. Ale nie, kupi za ostatnie grosze które ma a potem płacze że zdzierają z niego :roll: Ku..... szkoda słów :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ja nie mam nic do tego ze za tyle sprzedal , tylko wielu nazeka ze u nas w sklepach drogo , a na zachodzie taniej , wiec po <span style="color:red;">[ciach!]</span> nazekaja jak moga nie kupowac . o to tylko chodzilo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aco z pytaniem w temacie  :( ??????? poszukajcie tematu na forum o ekonomi  :D

Chłopie bierz i qpuj. Najlepiej ode mnie. Atrakcyjna cena, jeszcze 2 lata gwary, zrobione przez MSI, 10 CD w tym 3 gry w komplecie i WinDVD, kręci się jak w podpisie. Czego Ci więcej trzeba ?? Nie zastanawiaj się dłużej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. W hurtowni pokazały się ostatnio "Aopen GF4Ti4200" za 360zł brutto. Co prawda wersja 64MB i nie jest to WinFast ale za takie pieniądze warto. Znikają dosyć szybko.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak - tematow bylo duzo o tym wiec poszukaj

a teraz od siebie : mam winfasta ti4200 i nie nazekam - karte mam juz od ponad roku i jeszcze bede na niej jechal dlugo - mozna ja dostac ponizej 500 zl - ze swoim potencjalem ( 350/700 z dobrym chlodzeniem to nic trudnego) kopie [gluteus maximus] kazdemu 9500 i czasem 9500 pro - mowie oczywiscie i dx8!!!

o wydajnosci w dx8 mozna powiedziec tyle - niektorzy wyciagaja ponad 15-16k w 3dsmarku - malutki wyznacznik wydajnosci to jest - niech ktos mi pokaze 9600 z takim wynikiem 8O

oczywiscie powiecie ze 9600 i 9500 maja dx9 juz - ale jaka jest tego wydajnosc??? o ile na 9500pro kreconym mozna jeszcze o czyms takim mowic to 9600 juz wymieka w dx9 i chyba nie opyla sie wydawac >600zl na tego radka skoro za 2-3 miechyb wsio w dol pojdzie

ti4200 to nadal jest opymalne rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa 5 stow za ti4200 :?: porabalo cie chlopie :?: nie w tych czasach, ta karta juz troche ma latek. moj kosztowal nowy 350zl box, 2 lata gwary. dozbierac i patrzec za radkiem jakims- r9500 pro, 9600pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa 5 stow za ti4200 :?: porabalo cie chlopie :?: nie w tych czasach, ta karta juz troche ma latek. moj kosztowal nowy 350zl box, 2 lata gwary. dozbierac i patrzec za radkiem jakims- r9500 pro, 9600pro

no ta ale ty masz palita :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

gdzie titanium 4200 winfsta kopie pupe radkowi 9500pro ?? chyba zapomniales ze radek tez si podkreca ? moj idzie na standardowym chlodzeniu 275/390 na rdzeniu i 276/310 pamiec . pokaz mi gdzie w dx 8 wygra ten twoj titanium ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie titanium 4200 winfsta kopie pupe radkowi 9500pro ?? chyba zapomniales ze radek tez si podkreca ? moj idzie na standardowym chlodzeniu 275/390 na rdzeniu i 276/310 pamiec . pokaz mi gdzie w dx 8 wygra ten twoj titanium ???

wszedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywsicie ze nie warto... za wysoka cena i jezscze niskie taktowanie pamieci.. poszukaj gdzies indziej :-) ale imho 4ti to niezla konstrukcja

 

wg mnie najbardziej udany z gf 3 ti produkt nV

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie titanium 4200 winfsta kopie pupe radkowi 9500pro ?? chyba zapomniales ze radek tez si podkreca ? moj idzie na standardowym chlodzeniu 275/390 na rdzeniu i 276/310 pamiec . pokaz mi gdzie w dx 8 wygra ten twoj titanium ???

oj uwiez ze znajdzie sie pare testów :) a jak nie wiezysz to w podpisie mam link do mojego compare i porównaj se ze swoim wynikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...